Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga nacija UEFA

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bernardo Silva je osvoio 5 trofeja ove sezone, 4 sa klubom i Ligu nacija sa Portugalom, ne bi bilo neposteno dati mu zlatnu loptu.

    Comment


    • Originally posted by belgrade_owl View Post
      Bernardo Silva je osvoio 5 trofeja ove sezone, 4 sa klubom i Ligu nacija sa Portugalom, ne bi bilo neposteno dati mu zlatnu loptu.
      Osvojio.

      Sad da li je ijedan od tih trofeja vazniji od LSa, nije.
      Da li je B.Silva imao uticaj na svoj tim kao Virgil ili Leo, nije. Kraj price.

      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
      Last edited by Brian McShtull; 17-06-19, 18:03.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Kako kome... da bio bio nacionalni prvak moras da imas kontinuitet 38 utakmica, finale LS moze da odluci sreca ili sudijska odluka. Samo kazem da bi s pravom trebao da bude ozbiljan kandidat.

        Comment


        • Originally posted by belgrade_owl View Post
          Kako kome... da bio bio nacionalni prvak moras da imas kontinuitet 38 utakmica, finale LS moze da odluci sreca ili sudijska odluka. Samo kazem da bi s pravom trebao da bude ozbiljan kandidat.
          Pa ako gledamo ko je imao bolju sezonu Siti ili Liverpul, mislim da bi ti 99% ljudi odgovorilo Liverpul. 97poena i LS, je po meni vise nego PL i dva kupa, ali dobro to u ovom slucaju i nije toliko bitno. Koliko to da bi Liverpul bez Virgila bio 15poena iza Sitija, a Siti bez Silve bi bio tu gde je. Mozda gresim ali to je moje misljenje. Necu da umanjujem zasluge Silve, koji je stvarno imao vrhunsku sezonu, ali nije bas za zlatnu loptu. Uostalom ako se gleda ko je najbolji fudbaler na svetu, onda je Mesi bez konkurencije, ako se gleda kalendarska godina uspesi i uticaj na iste onda Virgil.

          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by belgrade_owl View Post
            Bernardo Silva je osvoio 5 trofeja ove sezone, 4 sa klubom i Ligu nacija sa Portugalom, ne bi bilo neposteno dati mu zlatnu loptu.
            Definitivno zaslužuje, samo ja ne znam ni da li je on kandidat, tj. nisam ga video tamo na kladioničarskim sajtovima među prvih 10..
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Ko prenosi Rusija - Srbija?

              Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

              Comment


              • Nova S

                Comment


                • https://livesport365.ws/en/99309-russia-serbia.html

                  Imate ovde dobre linkove.

                  Comment


                  • Znaci Nova koju ja nemam.

                    Gledacu Spanija - Njemacka, sk1.

                    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Par utisaka sa Njemacka-Spanija:

                      Kros i Tijago klasa iznad sto se tice sredine terena, sve lagano.
                      Rodrigo ne zna sta radi.
                      Pau Tores nadam se da ga Utd nece dovesti, djeluje mi ko Lindelof.
                      Draxler propao, steta talenta iz Salkea.
                      Sane vidi se pauza.
                      DDG odlican, 2 odlicne odbrane
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Bajern gazi, ali reprezentacija Nemačke nije ni bleda senka nekadašnjih šampiona sveta.
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Ne bojim se ja za "Pancere".
                          Sila je to.
                          Nisu jaki al su igrački razneli "Furiju".

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Kako Španci sjebaše sami sebe... Koja je logika da nakon jednog promašaja Ramos ponovo šuta penal

                            Comment


                            • Surova Španija se iživljava nad slabašnom Nemačkom-adekvatan revanš za onih sramotnih 2-8 Barselone protiv Bajerna.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Treba se ovde podsetiti da je Nemačka u prethodnom ciklusu Lige nacija ispala u ligu B, i da je zbog toga UEFA, mimo svih pravila, promenila format takmičenja, samo da bi te nemačke luzere zadržala u elitnoj diviziji.

                                Međutim karma je čudo, i kao što vidimo večeras svima njima Španija crta koje su realne vrednosti ovog slabašnog nemačkog tima.
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X