Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga nacija UEFA

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pitanje je samo sta predstavlja ta zlatna lopta,ako je nagrada za najboljeg igraca nju bi trebao Mesi da prisvoji dok god igra fudbal,jer nema od njega boljeg igraca na svetu.Ako je za igraca koji je imao najbolju sezonu onda tu ima vise kandidata Mesi,Van Dajk,Tadic,Aguero,zasluzeno ko god da dobije,naravno Tadica ne uzimaju u obzir jer je Srbin.

    Comment


    • Originally posted by Ognjen View Post
      Izgubila je Barselona od Liverpula. A u toj drugoj utakmici je jedini Mesi i igrao nesto kako treba u timu Barselone sto naravno da nije moglo biti dovoljno s obzirom na sve ostale velike propuste citavog tima.
      U prvom mecu je Mesi odigrao vrhunski individualno. U La Ligi vrhunska sezona i zavrsio je sezonu kao igrac sa najvise golova. Naravno, da ce biti zasluzeno ako osvoji. Ali sto se mene tice moze i Van Dajk, nametnuo je liderske sposobmosti u Liverpulu za jako kratko vrijeme, kao da je ponikao u tom klubu. Naravno, da ne izostavim, odigrao je sezonu na visokom nivou. Bez konkurencije trenutno najbolji stoper na svijetu.

      Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

      Pa pazi ovako, Van Dijk je osvojio sa klubom 97poena u PLu, igrac sezone PLa, Liverpul je ekipa sa najvise CS-a u evropi ove sezone. Osvojio je LS, dosao do finala lige nacija sa Holandijom. Pritom postigao 9gola/5asistencija za klub i reprezentaciju sa pozicije stopera.


      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
      Last edited by Brian McShtull; 07-06-19, 01:04.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Neverovatno na šta liči Depaj, mislim da dva dobra poteza bije imao za celu utakmicu. De Liht loš prvo poluvreme ali se iščupao u drugom i odigrao malo bolje. Ali u rangu Depaja tu je Stouns, neverovatno tanka partija. Dobra ekipa Holandije, lepo popunjeni na sredini i nazad, napad malo škripi ali Promes večeras iskočio sa dobrom utakmicom, mislim da ovako nije odigrao ni jednom u Sevilji, znači i njemu ovakva utakmica. Sve u svemu, zaslužen prolaz Holandije u finale i biće to pravi spektakl protiv Portugala.
        Сутра брзо долази - треба човек постати
        Нестали су кодекси, остали су комплекси
        Победе су порази, а исходи су потресни!

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Da li mislis da bi bilo posteno da uzme Mesi iako je bas ispao od Van Dijka u polufinalu LSa? U mecu u kome se nije video...uostalom toliko puta je osvajao, i svi znamo da je najbolji fudbaler na svetu, ali ako gledamo ovu godinu Van Dijk je vise zasluzio po meni.

          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
          Realno prvi izbor je Pavkov koji je od VVD napravio majmuna 2 puta za 7 minuta

          Comment


          • Kako vreme prolazi, rani radovi Milana Pavkova sve više i više postaju monumentalni.

            Comment


            • Comment


              • Ajmo CR rešavaj ovo..

                Comment


                • Jel moguce da Holandija nema boljeg beka od Dumfriesa lik je kriminalac. Sto ne igra Van Anhoolt?

                  Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Jel moguce da Holandija nema boljeg beka od Dumfriesa lik je kriminalac. Sto ne igra Van Anhoolt?

                    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                    Niko nam na to ne može odgovoriti no sam Ronald Kuman.

                    Comment


                    • Van Anholt je levi bek.

                      Cestitke Portugalu, zasluzeno.

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Van Anholt je levi bek.

                        Cestitke Portugalu, zasluzeno.

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk
                        Bolji je od Blinda svakako, bar u ofanzivi...
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Ronaldo još jedan trofej. Mnogo potencijala u timu Portugala.

                          Rafa Silva munja

                          Comment


                          • Uki, opet trofej za CR7? Si ponosan?
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Bolji je od Blinda svakako, bar u ofanzivi...
                              Pa pisao si za Damfrisa

                              Ruben Dias odlican kod Portugala, a vec se povezivao sa Junajted, videcemo. Bas dobar stoper vec a jos je mlad.

                              Bruno odigrao solidno, nista posebno.
                              Rafa Silva kad je usao provozao bas, veoma brz.

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Pa pisao si za Damfrisa

                                Ruben Dias odlican kod Portugala, a vec se povezivao sa Junajted, videcemo. Bas dobar stoper vec a jos je mlad.

                                Bruno odigrao solidno, nista posebno.
                                Rafa Silva kad je usao provozao bas, veoma brz.

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                                Ne, nisam napisao da treba da igra umesto Dumfriesa vec zasto ne igra. A sramota je da Dumfries igra za Holandiju, stvarno je mnogo los.
                                Portugal ima vezu bolest, B.Silva/Fernandes/Neves, Holandija je tanka napred mnogo, Depay amater a on jedini moze nesto da stvori.

                                Sramota, Babel je dosao fizicki spremniji od Depaya, a ovaj u najboljim godinama. Sad zamislite da Ronaldo dodje u ovakvom stanju, ja ne znam stvarno sta radi Depay. Ogroman talenat, sve ima samo da radi na sebi, ali izgleda da je on jos jedan u nizu indijanaca.


                                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                                Last edited by Brian McShtull; 09-06-19, 23:45.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X