Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga nacija UEFA

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jorginho talijan wtf

    Dok im se liga ne vrati na nivo iz 2000, nema nista od njih. A to ce se desiti nikad.

    Meni se place kad vidim ovu Holandiju, kakve su oni igrace imali, bukvalno tim sveta. Sad nemaju jednog majstora, nemaju krstenog napadaca, krilo, golmana...
    Last edited by Brian McShtull; 20-11-18, 17:36.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • E pa ta liga im je tada bila dobra zbog domacih talenata kojih je imalo za izvoz. Sada toga nema ni blizu, ne mozes sve da odradis sa strancima, posebno ako imas neki prosecan budzet, ma cak i kad je lova do krova.

      PL samo to fali da bude kao Serie A '90-ih, mada to se nece desiti nikada. Igraci se prerano nakupe love i vec u 25-oj lade muda i boli ih tuki da postanu WC igraci.

      Spanci imaju najvise domaceg talenta i vidi ih kako dominiraju, Nemci slicno njima samo eto u manjoj meri. Vidimo kako je Bayern jadno zamenio Krosa, Svajnija, Lahma... Mada Kros je dosegao svoj peak u Realu, ali eto da ga pomenem.

      Comment


      • Pun mi je k reprezentativnih pauza.
        sigpic

        Comment


        • Ajde ovdje cu postovati, zrijeb je u toku, Holandija se malo zajebala guranjem Njemacke u drugi sesir, tako da sad igraju upravo s njima u kvalifikacijama, a BiH u grupi sa Italijom, da su mogli birati protiv kojeg od favorita da igraju, sigurno bi izabrali upravo Italijane.

          Srbija sa Poljskom i Ukrajinom, odlican zrijeb, moze se sa svima igrati, a opet da je lako nije uopste.
          sigpic

          Comment


          • Dobro, trebali bi Holandjani da prođu to. Idu po 2 iz grupe na EP.

            Ronaldo u Beogradu.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Ajde ovdje cu postovati, zrijeb je u toku, Holandija se malo zajebala guranjem Njemacke u drugi sesir, tako da sad igraju upravo s njima u kvalifikacijama, a BiH u grupi sa Italijom, da su mogli birati protiv kojeg od favorita da igraju, sigurno bi izabrali upravo Italijane.

              Srbija sa Poljskom i Ukrajinom, odlican zrijeb, moze se sa svima igrati, a opet da je lako nije uopste.
              Portugal.

              Comment


              • Mislim Portugal, pisem Poljska
                Ronaldo se vraca, ali Portugal je uvijek taj od favorita sa kojom se moze igrati i uzeti bod barem.

                Hrvatska sa Velsom i Slovackom, njima nece biti nikakav problem da se kvalifikuju.
                sigpic

                Comment


                • Dobro grupa za CG. Imaju šanse ovde.

                  Znači, klanje sa Ukrajincima za prolaz izgleda.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Engleska, Ceska i Bugarska za CG, ovo je vec sandardna grupa za nas, sa svima smo vec igrali u kvalifikacijama, znamo se

                    Samo da sjebemo Engleze i ja prezadovoljan.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kako mene ovaj Hrvat sa SK nervira, kaze Engleska ce da popravlja razliku u grupi, ccc koji neprofesionalizam..

                      Comment


                      • Bosancina EP, Hrvati na EP i mi imamo lepu šansu, Ukrajina je tim sa kojim možemo da se takmičimo, mada kod nas dosta zavisi od toga i ko će selektor da bude i kako će savez da se ponaša, ko će od igrača da pravi zavere, ko od menadžera da pravi kombinacije.....

                        Comment


                        • Francuska, Island, Turska i Albanija, Francuzi sa trecom ekipom mogu da igraju kvalifikacije
                          sigpic

                          Comment


                          • Italija, BiH, Finska i Grcka, ovo je top grupa, svaka 0-1
                            sigpic

                            Comment


                            • Bosna najgoru grupu dobila.

                              CG vs Kosovo.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Luksemburg...niceee.

                                Dobra grupa za nas. Samo da vidimo šta je savez smislio.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X