Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA 2018 (Monza)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by colke995 View Post
    Boze, samo ferari 1-2 (Seb, Kimi). Ne trazim mnogo.




    Live tema otvorena, selimo se tamo

    Comment


    • #47
      Malo je reci da sam razocaran. Stvarno ne znam sta je sa Sebovom glavom. Lik ne zna da razmislja dugorocno ocigledno. U Azerbejdzanu ista prica, covek dive bombuje Bottasa bez razloga i na kraju zavrsava daleko ispod.

      Mercedes rutinski bas. Njima je ova postava vozaca taman. Hamilton je za 3 klase iznad Valterija, da ovaj ne moze ni da se buni za bilo kakvu odluku, a dovoljno jako masinu ima da bude bodyguard.
      Last edited by colke995; 02-09-18, 15:42.
      sigpic

      Comment


      • #48
        Originally posted by colke995 View Post
        Malo je reci da sam razocaran. Stvarno ne znam sta je sa Sebovom glavom. Lik ne zna da razmislja dugorocno ocigledno. U Azerbejdzanu ista prica, covek dive bombuje Bottasa bez razloga i na kraju zavrsava daleko ispod.

        Mercedes rutinski bas. Njima je ova postava vozaca taman. Hamilton je za 3 klase iznad Valterija, da ovaj ne moze ni da se buni za bilo kakvu odluku, a dovoljno jako masinu ima da bude bodyguard.
        Takav jedan i Fetelu treba. Od Kimija mu vise stete nego koristi
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • #49
          Ovo mora da boli....

          Bravo za Dr Luisa

          Comment


          • #50
            A samo je ovo masa (ne Masa) htela da cuje

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • #51
              Originally posted by Sandugp View Post
              Takav jedan i Fetelu treba. Od Kimija mu vise stete nego koristi
              Treba Leklera da stave i to je to. Klinac ima stofa i glavu. Pa nek Seb bude malo no. 2.
              sigpic

              Comment


              • #52
                Kada obidjes direktnog konkurenta kao da vozis Monzu na ps4, desi se ovakav epilog.

                Comment


                • #53
                  Pa ima ga i vettel,samo sto taj sporiji nije Botas već svetski prvak.. jel mislite da će vettelu u 33 godini biti bolji leclerc koji će da ga čisti u q samo tako... i koji ima ambicije visoke. Ali otom potom videćemo ferrari ne treba da osvoji titulu kada od 1-2 napraviš ovo danas. Luis doktorski danas nema šta. Ali mi vettel nije jasan sine kada već ulazis u duel pa stisni i ti gas prvo pusta kimija u prvoj krivini i onda kuka na luisa umesto da se zabijez u njega pa po 0 obojici bolje nego ovo..nismo ni videli ostatak grida indije opet rutinski u poenima.

                  Comment


                  • #54
                    Mislio sam tokom prenosa da je Max zasluzio kaznu ali i 2 boda da dobije kaznenih.. Koliko bodova i koju kaznu je dobio botas za Madjarsku?!

                    Comment


                    • #55
                      Nikakvu kaznu nije zaslužio za ono, al eto čim je nad Mercom odmah se mora dat' kazna. Btw Bottas je mlakonja, baš težak slučaj.
                      If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                      Comment


                      • #56

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Whiskey View Post
                          Bez kise ferrari lagano uzima ovo
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • #58
                            Drago mi je da je ferari kvo izgubio. Mnogo mi je drago. Slepci ne znaju da odigraju timski,kad Mercedes ima 1-2 to je rutina, a ferari srlja. Pogledajte samo kako je Botas obavio ulogu drugog vozaca! Ukocio Kimija,omogucio luisu da se brzo priblizi. Moras kao tim da ucinis SVE da tvoj prvi vozac pobedi! Ferari se femka,kao nece da kazu kimiju da se skloni fetelu i onda dobiju ovo.
                            Ne krivim Kimija i volim ga kao vozaca,ali u ovim situacijama se mora znati ko je prvi vozac i ko se bori za titulu, u tom pogledu je Mercedes bolji i pametniji.
                            Ne mogu da verujem da je ferari ovo dozvolio. I za kraj,ova specifikacija Mercedesa deluje mozda i brze od ferarijeve. Ali sam isto tako siguran da Hamilton ne bi imao ovako lak posao sa Sebastianom.
                            Sto se tice obilazenja hamiltona za pobedu,da je recimo Botas vodio a Fetel onako napao,Botas bi ga udario, garantujem!

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Alukard View Post
                              Sto se tice obilazenja hamiltona za pobedu,da je recimo Botas vodio a Fetel onako napao,Botas bi ga udario, garantujem!
                              Pa mozda bi mu vratio za ono u Francuskoj ko zna.
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • #60
                                Pa vec mu je vratio kada ga je udario na pretprosloj trci otpozadi a bio je na 30 krugova starijim gumama.

                                Comment

                                Working...
                                X