Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA 2018 (Monza)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Ono u Madjarskoj pa to nije nista. Fetl je nastavio da vozi a u Francuskoj je bezobrazni nemac poslao Botasa na zadnje mesto.
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • #62
      Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
      Ono u Madjarskoj pa to nije nista. Fetl je nastavio da vozi a u Francuskoj je bezobrazni nemac poslao Botasa na zadnje mesto.
      Jadni botas,nevinasce se up...ki svaki put kad cuje glas od napuhanka,da je rekao Walterice vozi dok ti gume ne popucaju ovaj bi naravno mahnuo repom i poslusao,vjestacka ekipa
      >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

      Comment


      • #63
        Koliko se lik blamira svaki put kad nesto napise [emoji23]

        Comment


        • #64
          Originally posted by ACM Dejan View Post
          Jadni botas,nevinasce se up...ki svaki put kad cuje glas od napuhanka,da je rekao Walterice vozi dok ti gume ne popucaju ovaj bi naravno mahnuo repom i poslusao,vjestacka ekipa
          Pravo nevinašce, Meksiko 2015, Španija, Azerbejdžan 2017, Hungaroring ove godine. Pravi mlakonja...
          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

          Comment


          • #65
            Originally posted by ACM Dejan View Post
            Jadni botas,nevinasce se up...ki svaki put kad cuje glas od napuhanka,da je rekao Walterice vozi dok ti gume ne popucaju ovaj bi naravno mahnuo repom i poslusao,vjestacka ekipa
            O cemu ti? Pa Kimi je u Ferariju od pocetka sezone drugi vozac.

            Originally posted by Alukard View Post
            Koliko se lik blamira svaki put kad nesto napise [emoji23]
            Ok ja se blamiram a vi prosuli 1-2

            Originally posted by Nikoletina View Post
            Pravo nevinašce, Meksiko 2015, Španija, Azerbejdžan 2017, Hungaroring ove godine. Pravi mlakonja...
            A Fetl, Meksiko 2017 kad je u prvom krugu udario Hama i probusio mu gumu i poslao ga na zacelje, pa onda ono u Baku kad je namerno skreno u njega, pa u Francuskoj spuco Botasa. Dobro je reko Veber cini mi se da Fetl puca po savovima kad trka ne ide po njegovom.
            Last edited by Sam Hornish Jr.; 02-09-18, 18:54.
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • #66
              Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
              O cemu ti? Pa Kimi je u Ferariju od pocetka sezone drugi vozac.



              Ok ja se blamiram a vi prosuli 1-2



              A Fetl, Meksiko 2017 kad je u prvom krugu udario Hama i probusio mu gumu i poslao ga na zacelje, pa onda ono u Baku kad je namerno skreno u njega, pa u Francuskoj spuco Botasa. Dobro je reko Veber cini mi se da Fetl puca po savovima kad trka ne ide po njegovom.
              Ni u jednom trenutku Kimi nije radio ono sto radi Walterica,ono danas je bilo dno dna,a da pardon vama je potrebno da vam se cuvaju ledja,FORZA FERRARI
              >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

              Comment


              • #67
                Šta je bilo dno dna?

                Završio 3. a bio bi.... pa 3.

                Okolnosti su bile takve da su imali otvorenu poziciju da ništa ne izgube, a da probaju da dođu do p1.

                Siguran sam da bi svi timovi uradili istu stvar pod današnjim okolnostima.

                Pišete kao da su žrtvovali Botasa i upropastili mu trku.

                Comment


                • #68
                  Originally posted by Cooper View Post
                  Šta je bilo dno dna?

                  Završio 3. a bio bi.... pa 3.

                  Okolnosti su bile takve da su imali otvorenu poziciju da ništa ne izgube, a da probaju da dođu do p1.

                  Siguran sam da bi svi timovi uradili istu stvar pod današnjim okolnostima.

                  Pišete kao da su žrtvovali Botasa i upropastili mu trku.
                  Pitanje je dali bi bio treci,tako da sve to pada u vodu,zaboravio si Maxa
                  >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                  Comment


                  • #69
                    @SamHornishJr
                    Ne lupetaj,koji mi smo prosuli 1-2? Ja nisam. To je ferarijeva greska i mi navijaci ferarija smo to lepo rekli i priznali. Poenta je ta sto ti svakim postom pokazujes da se malo razumes i svakim postom pokusavas da bockas navijace protivnickog tabora.
                    Ne znam koliko dugo pratis ovaj sport, ocigledno ne dovoljno dugo sudeci po tvom nepoznavanju istog.
                    Formula 1 je uvek bila sport u kojem su navijaci protivnickih timova sedeli zajedno j navijali svako za svoga,diskutovali o trkama. Zbog provokatora i tih sto vole da bockaju i da pale vatru F1 se na svim forumima i drustvenim mrezama pretvara u huliganstvo,kao da je fudbal u pitanju. Ljudi se raduju kada se protivnik slupa,drago im je kada vozac kao Botas udari protivnika,koci ga,trka se za drugoga. Nekada bi takvog svi pljuvali i navijaci njegovog tima i auparnickih jer se to ponasanje kosi sa svim sportskim motivima vozaca a to je pobeda.
                    Kazes da je Fetel nastavio da vozi kada ga je Botas udario,nisi svestan da je falilo samo par milimetara da Fetelu probusi gumu,a da li je smeo da ga tako udari? Da li je bilo poente da tako kasno koci kada je 1s po krugu sporiji i kada ima 30s sporije gume? Ajdemo malo objektivnosti,da je Kimiju receno na nekoj od prethodnih trka "hold your positions" i on rekao "ok" rekli biste da je vodonosa itd,a kada je to Bundeva onda je super jer za Mercedes navijate. Malo objektivnosti i manje provokacija.
                    Last edited by Alukard; 02-09-18, 19:14.

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by ACM Dejan View Post
                      Ni u jednom trenutku Kimi nije radio ono sto radi Walterica,ono danas je bilo dno dna,a da pardon vama je potrebno da vam se cuvaju ledja,FORZA FERRARI


                      Ako se secas prve trke u Melburnu Kimi je bio mamac. Iskoriscen. A u Kini je bio ostavljen na stazi da usporava Botasa kako bi pomogao Fetlu da ga stigne dakle isto ovo sto je Mercedes primenio danas.
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by ACM Dejan View Post
                        Pitanje je dali bi bio treci,tako da sve to pada u vodu,zaboravio si Maxa
                        Šta bi bilo pitanje?
                        Bio je iza Maxa pre odlazaka, vratio je iza posle kasnog odlaska.
                        Izgubili nisu ništa.

                        Ovo je bio no brainer za timove, sasvim logična strategija gde nisi ima šta da izgubiš.

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post


                          Ako se secas prve trke u Melburnu Kimi je bio mamac. Iskoriscen. A u Kini je bio ostavljen na stazi da usporava Botasa kako bi pomogao Fetlu da ga stigne dakle isto ovo sto je Mercedes primenio danas.
                          Ok,ovo za Kinu se donekle slazem,ali ni blizu kao ovo danas,ako se dobro secam Kimi je tad bio drugacija strategija
                          >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                          Comment


                          • #73
                            .

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                              Drago mi je sto sam pogrijesio u ovom slucaju

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by Alukard View Post
                                @SamHornishJr
                                Ne lupetaj,koji mi smo prosuli 1-2? Ja nisam. To je ferarijeva greska i mi navijaci ferarija smo to lepo rekli i priznali. Poenta je ta sto ti svakim postom pokazujes da se malo razumes i svakim postom pokusavas da bockas navijace protivnickog tabora.
                                Ne znam koliko dugo pratis ovaj sport, ocigledno ne dovoljno dugo sudeci po tvom nepoznavanju istog.
                                Formula 1 je uvek bila sport u kojem su navijaci protivnickih timova sedeli zajedno j navijali svako za svoga,diskutovali o trkama. Zbog provokatora i tih sto vole da bockaju i da pale vatru F1 se na svim forumima i drustvenim mrezama pretvara u huliganstvo,kao da je fudbal u pitanju. Ljudi se raduju kada se protivnik slupa,drago im je kada vozac kao Botas udari protivnika,koci ga,trka se za drugoga. Nekada bi takvog svi pljuvali i navijaci njegovog tima i auparnickih jer se to ponasanje kosi sa svim sportskim motivima vozaca a to je pobeda.
                                Sta ti sve napisa Pricas o nekim provokacijama a ti meni kazes da se ja blamiram i time me provociras. Umesto da si lepo odgovorio na onaj moj post ti me od nemoci napadas. Dalje normalno da se ljudi raduju kada direktni rival odustane jel si gledao Moncu 2006 kako su aplaudirali tifozi kad je Alonsu rikno motor. Pa to je normalno ti ako to ne shvacas onda nisi za sport. Ili si od drveta bez emocija. Botas se trka za drugoga OK a Kimi kao to ne radi sta je bilo u Nemackoj kakvo ono propustanje?

                                Kazes da je Fetel nastavio da vozi kada ga je Botas udario,nisi svestan da je falilo samo par milimetara da Fetelu probusi gumu,a da li je smeo da ga tako udari?
                                A da li je Fetl smeo Botasa onako da udari u Francuskoj? Ti jednom zameras a drugom ne ne moze tako. Daj malo objektivnosti.

                                da je Kimiju receno na nekoj od prethodnih trka "hold your positions" i on rekao "ok" rekli biste da je vodonosa itd,a kada je to Bundeva onda je super jer za Mercedes navijate. Malo objektivnosti i manje provokacija.
                                Ja navijam za Maxa ali Ferarijevi navijaci su nepravedni i u ovoj prici sam za Hama. Prebacujete nesto Botasu a Kimi je od pocetka drugi vozac.
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X