Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA 2018 (Monza)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31


    Konačno da pogodim pole Kimiju
    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

    Comment


    • #32
      Možda i najbolje kvalifikacije ove sezone! Nisam skoro bio ovako napet.

      Mercedes i Hamilton mogu da laprdaju koliko hoće, njihova pogonska jedinica je ili bolja ili izjednačena sa Ferrarijem, lošija nije nikako.

      Sjajno što ponovo Kimija imamo na čelu, kada ima svoj dan čovek je potpuno egal sa najboljom trojicom.

      Last edited by Vanja #66; 01-09-18, 16:22.

      Comment


      • #33



        😂😂😂

        Comment


        • #34
          Hahaha [emoji146]

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • #35
            Mecka ima slabiju PU od ferarija. Ne mnogo slabiju, ali ipak nije tako dobar taj motor

            Comment


            • #36
              Juju gorelo je!! Vristao sam bukvalno koliko mi je drago zbog Kimise.. po petku ferari ima prednost u tempu sli videćemo. Kimi neće dati da pobedi svakako osim ako luis ne bude ispred Seba. Očekujem dobru trku

              Comment


              • #37
                Jedva čekam sutra da vidim kako će Ferari zeznuti Kimija.
                Last edited by Vanja #66; 01-09-18, 17:40.

                Comment


                • #38
                  I ja mislim da ce raditi timske naredbe, ali bih voleo 1--2 Kimi--Seb.
                  Sve vreme Kimi odlican, prvi startni red je neverovatno znacajan na ovoj stazi. Nadam se timskom startu bez nepotrebnih trzavica.

                  Comment


                  • #39


                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Whiskey View Post
                      Mecka ima slabiju PU od ferarija. Ne mnogo slabiju, ali ipak nije tako dobar taj motor




                      Da da, imaju jedra umesto krila i veću Vmax na pravcu, ali sve to uspevaju sa slabijim pogonom. Neće prestati da se vade na to, ali dočekali smo jednoznačni dokaz da je to sve samo izgovor.

                      Comment


                      • #41
                        I sam znas da te brzine ne pokazuju sve

                        Slipstream igra ulogu tu, sto je vidljivo iz slucaja Alonsa, Reno sigurno nema najjaci motor

                        Comment


                        • #42
                          Tačno, brzina nije sve. Onda vidiš ova jedra na Mercedesu i sve ti je jasno. Hamilton je bio prvi u voziću u poslednjem krugu, nikog ispred sebe nije imao da mu probija vazduh.

                          Comment


                          • #43
                            Kimi, you are on pole.
                            Thank you.
                            Hahhahaha koja je to legenda

                            Comment


                            • #44
                              Mozda ce resiti situaciju 1-2 u stilu ekipe koja "nema" timske naredbe.

                              Comment


                              • #45
                                Boze, samo ferari 1-2 (Seb, Kimi). Ne trazim mnogo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X