Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 Formula 1 - TRKE UŽIVO

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2018 Formula 1 - TRKE UŽIVO

    Od trke u Belgiji imaćemo ovu temu koja će služiti za komentarisanje trka uživo do kraja sezone. S obzirom da se tokom trke stvari brzo događaju i da su prepune uzbuđenja, dozvoljeno je pisati post za postom. I poneka psovka. Vređanje drugih članova i nazivanje vozača pogrdnim imenima nije dozvoljeno. Bez provociranja i sličnog i svi će uživati.

    Ova tema će se otključavati samo tokom trka. Tokom samih trka, glavna tema će biti zaključana.
    Last edited by Vanja #66; 22-08-18, 21:41.

  • #2
    Vettel doktoreeeee

    Comment


    • #3
      Seb pokazuje klasu. [emoji41]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • #4
        Ko je zveknuo kimija?

        Sent from my Lenovo K10a40 using Tapatalk

        Comment


        • #5
          Vanja, otkljucavaj temu za uzivo

          Comment


          • #6
            Izvinjavam se, ušao sam u kuću par sekundi pre početka trke, imao sam sreće da ne propusti početak

            Manja krila su olakšala Vettelu posao, Force Indije pokazuju to još dramatičnije.
            Last edited by Vanja #66; 26-08-18, 15:24.

            Comment


            • #7
              Dobar potez Maxa

              Comment


              • #8
                E jbg Kimi

                Comment


                • #9
                  Steta za Kimija. Niko upropastio trku. Sreca sto su im postavili "oreol" jer je Alonsov tocak udario bas blizu Lekrekove glave

                  Comment


                  • #10
                    Aman visee [emoji17][emoji53]
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • #11
                      Ček, kad si u RBu ili Mercu i i udariš nekog i probušiš mu gumu, uništiš trku-ne dobiješ kaznu? Kad si u Ferkanu "zasmetaš" nekome i odma' kazna...
                      If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                      Comment


                      • #12
                        Po onome što sam čitao, izjave vozača nakon kvalifikacija, Kimi je juče sam hteo što pre da izađe na stazu i sa gorivom za 2-3 kruga. Verovao je da će se kiša samo pojačavati i hteo da što pre postavi najbolje vreme. Ta greška ga je danas skupo koštala.

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Nikoletina View Post
                          Ček, kad si u RBu ili Mercu i i udariš nekog i probušiš mu gumu, uništiš trku-ne dobiješ kaznu? Kad si u Ferkanu "zasmetaš" nekome i odma' kazna...
                          Mislim da Ric nije napravio grešku sam samcijat, već da je imao neku pomoć od pozadi, obzirom da mu je zadnje krilo razvaljeno.

                          Comment


                          • #14
                            Neko ga je definitvno "cuknuo" od pozadi

                            Comment


                            • #15
                              Nema tu priče kimi i rikardo se ništa nisu pitali... klasična trka prva tri mesta se znaju sko ferari ne napravi problem opet sebi u boksu

                              Comment

                              Working...
                              X