Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 2018 JOHNNIE WALKER BELGIAN GRAND PRIX (Spa-Francorchamps)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Navikava se na tempo renoa.

    Comment


    • #17
      Treći trening:



      Comment


      • #18
        Vanja možda mogao si otkljucati novu temu i za q uživo da se prati. Inače ko nema sk7 možete pratiti na nemackom RTL q ko je na SBB kablovskoj
        Last edited by Sile; 25-08-18, 15:16.

        Comment


        • #19
          Mislim da nema potrebe, s obzirom da je trka glavna stvar i da se tokom trke često u nekoliko sekundi potpuno menjaju rezultati itd.

          Comment


          • #20
            Neverovatno je koliko hoce sreca mercedes. Vec druga trka na kojoj su sporiji od Ferarija i padne kisa.

            Comment


            • #21
              Hamilton ponovno izdominirao po kisi

              Comment


              • #22
                E tako se vozi po kiši

                Comment


                • #23
                  Neverovatno! Koliko sreće Al dobro očekujemo dobru trku sutra. Ali čekaj jel to ferrari povukao kimija u boks misleći da imaju 1-2 da ne ugrozi zadnji krug seba pa im se odbilo o glavu a seb krug pre zadnjeg praznio bateriju? Je su opet fulali??

                  Comment


                  • #24
                    Ne bih rekao da je samo sreća u pitanju.
                    Kiša samo naglasi sposobnosti vozača i umanji prednost bolida.

                    Veliki je majstor, Luis, nema šta.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Alukard View Post
                      Neverovatno je koliko hoce sreca mercedes. Vec druga trka na kojoj su sporiji od Ferarija i padne kisa.
                      Pa u trci nece biti kise. Ko je Fetelu kriv sto ne zna da vozi po kisi.
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Cooper View Post
                        Kiša samo naglasi sposobnosti vozača i umanji prednost bolida.
                        Kiša hladi stazu i pruža prednost bolidima koji obično pregrevaju pneumatike. Dužina staze samo naglašava tu prednost. Mercedes je jurio pol poziciju podešavanjem bolida i imaju veće uglove krila (razlika u drugom sektoru) što dodatno olakšava stvar po kiši. U trci, veći uglovi krila će značiti manju brzinu i veću potrošnju goriva.

                        Last edited by Vanja #66; 25-08-18, 16:47.

                        Comment


                        • #27
                          Kisa vise odgocara bolidu mercedesa. Iz tog ugla imaju srecu. Ako je ferari "dominantniji" na suvom,jednako toliko je mercedes dominantniji na mokrom.

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                            Pa u trci nece biti kise. Ko je Fetelu kriv sto ne zna da vozi po kisi.
                            Brate moj,bolje nemoj da komentarises molim te,brukas se.
                            Reci za Fetela da ne zna da vozi po kisi je ili trolovanje ili prevelika glupost. Ja se iskreno nadam da trolujes.

                            Comment


                            • #29
                              Kako je moguće da jedan tim koji pretenduje da bude sila opet najjači sa najboljim bolidom zaboravi da sipa gorivo svom vozaču u ovom slučaju Kimija.. pa šta rade ti ljudi dajte meni ostavicu sve samo da radim za vas da živim u cirkusu f1...

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Alukard View Post
                                Brate moj,bolje nemoj da komentarises molim te,brukas se.
                                Reci za Fetela da ne zna da vozi po kisi je ili trolovanje ili prevelika glupost. Ja se iskreno nadam da trolujes.
                                Pa jer izleteo u Nemackoj. U Madjarskoj bio 4. Sta vam ja mogu sto vam Hamilton sa sporijim bolidom nabija frustracije.
                                Last edited by Sam Hornish Jr.; 25-08-18, 16:58.
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X