Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 2018 JOHNNIE WALKER BELGIAN GRAND PRIX (Spa-Francorchamps)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    https://www.racefans.net/2018/08/26/...or-italian-gp/

    Hulk dobija 10 mesta kaznu za današnji incident. Korektno. Njegova je greška u pitanju, nikakav problem sa bolidom nije postojao.

    Bottas pozvan kod sudija za incident na početku trke. 5s kazna, kao i u Mađarskoj ni malo ne utiče na rezultat. Neverovatna i otvorena protekcija.

    Vettelov start:

    https://streamable.com/nhkrw
    Last edited by Vanja #66; 26-08-18, 18:36.

    Comment


    • #62
      Meni je Botas neverovatan na poslednje dve trke,pravi incident za incidentom i provlaci se bez problema.

      Comment


      • #63


        Comment


        • #64
          Ja sam mislio da je Luis pustio bio gas na onom pravcu, bilo mi je neverovatno kako ga je oduvao Seb. Maestralna voznja Fetela, steta samo sto su u timu opet za malo sve bacili sa taktikom za box. Izasli su na misice ali i pokazali da mecka danas nije bila konkurent.

          Ne moze niko da me ubedi da Botas do sad nije zaradio cuvene poene za pauziranje jedne trke.

          Comment


          • #65
            Trka dosadna, malo sam iznenadjen sa time. Izuzev starta, odlicno obilazenje Seba i malo kolizije prve tri pozicije se znale od safety cara ostali se poredjali! Bravo za nove indije odlican vikend. Ovaj post bi ipak iskoristio u vezi drugog vozača mercedesa... čovek nije realan, imao je dva incidenta ovaj vikend nisam gledao treći trening a sada vidim na isečku radio veza od vikenda da je rekao da nije video vandorna... jel moguće rodjace voziš f1 a ne gradski bus, ne gledaš u retrovizor?? Imaš vozačku dozvolu?? Posle i u trci čukanje na startu isto kao i Hulk nije dobro procenio brzinu i kada se koči.. i na sve to moćni britanci glasaju 19 posto za najboljeg vozača dana..i ladno nema kazne tj opet je dobio 5 s koje ne utiču ni na šta ako se ne varam. Mislim da je izgubio malo kompas i da mu je daleko mesto od tima kakav je mercedes.

            Comment

            Working...
            X