Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 2018 JOHNNIE WALKER BELGIAN GRAND PRIX (Spa-Francorchamps)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Gresis,niko nikome ne nabija frustracije.
    Svako ima prava da navija za koga god hoce,ali reci za bilo koga od ovih ljudi da "ne zna" da vozi po kisi je teska glupost,ovo su najbolji vozaci na svetu,barem prvih 7-8 vozaca.
    Hamilton je takodje izleteo 3 minuta pre kraja, sreca je pa je ta zona za izletanje asfaltirana pa se vratio na stazu. U neko staro vreme svuda je bio sljunak,pa se takve greske nisu prastale.
    P.s. pitanje se postavlja sa "Je l' "

    Comment


    • #32
      Originally posted by Alukard View Post
      Gresis,niko nikome ne nabija frustracije.
      Ma neee samo sto ste ih vredjali u prosloj temi.
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • #33
        Koga sam ja brate vredjao?

        Comment


        • #34
          Nisi ti jedan drugi clan je iz tvog tabora.
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • #35
            A ja imam i svoj tabor. Daj brate [emoji23]

            Comment


            • #36
              Pa mislim na Ferarijev tabor pobogu brate Ali vidim da je i tebi Vanja editovo post tako da ko zna i ti sta si piso.
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • #37
                Evo sad sam pregledao svoje postove,nista nije izmenjeno niti ih je iko editovao,originalni su kako sam ja napisao. Neka me ispravi Vanja ako gresim.

                Comment


                • #38
                  Evo ovde post #44 http://www.sportklub.info/forum/show...udapest)/page3

                  pise Izmenio/la Vanja #66

                  I ovde post #55 http://www.sportklub.info/forum/show...udapest)/page4

                  Izmenio/la Vanja #66
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • #39
                    Ne zelim da vjerujem da je Ferari sabotirao Kimija danas s obzirom da su u prosloj trci zaboravili da mu prikace bocicu sa vodom. Strasno kakve propuste pravi tim takvog renomea, zadnjih par sezona majstori da sami sebi pucaju u nogu.

                    Danas cim je pala kisa bila sam 90% sigurna da Hamilton uzima pol, samo sam ostala uskracena za to da vidim sto bi Kimi napravio s obzirom da je imao sjajan ritam u prva dva kvalija.

                    Comment


                    • #40
                      To su onda neke sitne izmene,moji postovi su originalni. Btw,meni ne pise da je editovao Vanja.

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Alukard View Post
                        To su onda neke sitne izmene,moji postovi su originalni. Btw,meni ne pise da je editovao Vanja.


                        Jel sad vidis?
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • #42
                          Na tapatalku sam.
                          Nije bitno,poenta je da su moji postovi i da su moje reci ostale netaknute.
                          Da ne idemo vise u Off topic.

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                            Evo ovde post #44 http://www.sportklub.info/forum/show...udapest)/page3

                            pise Izmenio/la Vanja #66

                            I ovde post #55 http://www.sportklub.info/forum/show...udapest)/page4

                            Izmenio/la Vanja #66
                            U pitanju je objedinjavanje postova za redom u jedan.

                            Originally posted by aquaria View Post
                            Ne zelim da vjerujem da je Ferari sabotirao Kimija danas s obzirom da su u prosloj trci zaboravili da mu prikace bocicu sa vodom. Strasno kakve propuste pravi tim takvog renomea, zadnjih par sezona majstori da sami sebi pucaju u nogu.

                            Danas cim je pala kisa bila sam 90% sigurna da Hamilton uzima pol, samo sam ostala uskracena za to da vidim sto bi Kimi napravio s obzirom da je imao sjajan ritam u prva dva kvalija.
                            Istu grešku je napravio i RB, zamalo da se isto desilo i sa Vettelom, izašao je kasnije i svesno na Inter pneumaticima do kraja kvalifikacija. Za Kimija su računali da će ući još jednom u boks i dopuniti, ali je staza bila sporija nego što su očekivali. Kažem, ista stvar se dogodila u Red Bullu, nema potrebe praviti famu oko toga.

                            Comment


                            • #44
                              Nema to veze ko je bolji vozac na kisi jednostavno se nasao u boljoj situaciji Lewis na stazi u tom trenutku, pa dvije minute nakon bi njegovo vrijeme Grosjean ili neko skinuo opet za 2sek. No sense

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by Mrkela View Post
                                Nema to veze ko je bolji vozac na kisi jednostavno se nasao u boljoj situaciji Lewis na stazi u tom trenutku, pa dvije minute nakon bi njegovo vrijeme Grosjean ili neko skinuo opet za 2sek. No sense
                                Fetel je bio zadnji na stazi...
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X