Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< USO 2018.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by SerenaKyrgios View Post
    Serenu deru sa 0/5 pa se milion puta vracala od 0/5 I pobedjivala...Ovde joj je ukraden citav gem I bitnom delu meca I tu nema sta da se doda. Sudija slepac.
    Gde joj je ukraden gem? Samu sebe je sjebala jer je okrenula na dramu uverena da sudija nema muda da joj nesto uradi, sva sreca, zajebala se u proceni.

    Ovo tebi nije za kaznu?

    Originally posted by bojanaBG View Post
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Ako Serena ima 70 kg onda ova mala ima 32 kg

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        a pazi sto ovaj kenja sad

        Resenje je prosto, nemoj da koucujes
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Barbarina haljinica i ovoga puta

          Kad smo kod koucinga... Stivensonove trener, Mari bese, protiv Sevastove je razvalio, on je pricao i pricao i kamera ga snima i snima...a sudija ni A..ono nikada nisam jos videla.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Pa bas to, on je kriv sto je varao, a sudija mu kriv sto ih je kaznio
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Serena je zaslužila kaznu i od WTA. Prešla je sve granice.
              Ma kakva kazna Napravila spektakl nevidjen, podigla tenziju, biznis cveta, diže rejting

              Ali treba neka novčana kazna, opomena, ovo, ono ipak, blam ali ebg Serena je to!
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Na stranu sve mala Osaka je zmaj I zasluzila je titulu...
                Mislim da je njoj.dodatno tesko jer je pobedila svog idola u finalu , ona place zbog Serene

                Comment


                • Hahaj sigurno je plakala zbog Serene. Ovo joj je inace druga pobeda 2:0
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Loše ovi ameri odradili posao, iduće godine da igraju sestre u finalu i sve će biti ok.

                    Comment


                    • Originally posted by SerenaKyrgios View Post
                      Dobio bi novacanu kaznu eventualno..
                      Novcana kazna plus dobra suspenzija.
                      Pa samo za ono (ne)igranje tenisa protiv Mise Zvereva, bio je kaznjen banom 2 meseca.

                      Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • I ja sam prvo pomislila da ga nije videla Serena, ali ona njegova mimika i pokreti govore drugacije ipak, rekla bih

                        A brane kolegu Patrika
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Aaa vala o sutrasnjem finalu ne slusam nista...gasim..lalalalalala
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by torpedo View Post
                            Loše ovi ameri odradili posao, iduće godine da igraju sestre u finalu i sve će biti ok.
                            Mjok, to će im prirediti za 45-ti rođendan Venus.[emoji23]
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Dupla kvazi Francuskinje hahahhahahahahha

                              Ma bravo Barty i Coco, idemo!

                              Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • ja ne mogu da navijam za onu Coco, pa ni u finalu zenskog dubla, odvratna bucna arogantna Amerikanka
                                Barty mi je ok, ali ova je odvratna
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X