Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< USO 2018.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
    Ma jasta, poklonili su joj 20+ Slemova, bas losa konkurencija. Da te samo potsetim na njene povrede, operacija koljena, ona posekotina u restoranu koja je bila ozbiljna, trudnoce itd itd. Najveca ikad, najveca sampionka, najveca teniserka, najveca sve u zenskom tenisu.
    Nisu joj poklonili ni kedan. Sve ih je zasluzeno uzela. Ali protvnici jednostavno nisu bili dovoljno dobri.
    Pamtim i sta su joj Belgijanke radile dok su bile aktivne. Enanova i Klajsters. Bilo je tu jos nezgodnih protivnica za nju, ali ih je iskusno ispratila Serena i krenula da delje ovu boraniju.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Sve si lepo napisala ali si izostavila jedan detaljčić.
      Delpo nikada na terenu ni van njega nije pokazao nepoštovanje prema kolegama...i on se stalno vuče, išlo ne išlo...Serena samo kada ne ide...
      Pa nece biti bas. Ako se ono njegovo razvlacenje, kada mu ne ide, ne zove nepostovanje ili jos gore trazi mto da ubije momentum protivnika (a Serena to nikad ne radi recimo), onda ne znam sta jeste.

      I nemoj van terena...rekla si da te ne intetesuje kakva je van, nego na terenu.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Pa jel ti bolje?
        Mnogo, jer me zasmejava kad se pocne sa ovim "mozete samo da joj/mu pljunete" cim neko hejtuje ponasanje kod nekog sampiona. I da, naravno, ovi komentari tipa "je l' ti bolje?"

        : sampion se ponasa kao retard:
        :neko prokomentarise da je seljober/ka i da je odvratan/na sa tim:
        ----->
        :javlja se uvek bar neko sa komentarom "mozete samo da mu/joj pljunete pod prozor"

        Okej, super, sto ne menja cinjenicu da se neko ponasa kao debil
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Vauuu kakav poen. Bravo.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Konacno opali BH Raona.
            Dusa mu je bila u nosu.

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Mnogo, jer me zasmejava kad se pocne sa ovim "mozete samo da joj/mu pljunete" cim neko hejtuje ponasanje kod nekog sampiona. I da, naravno, ovi komentari tipa "je l' ti bolje?"

              : sampion se ponasa kao retard:
              :neko prokomentarise da je seljober/ka i da je odvratan/na sa tim:
              ----->
              :javlja se uvek bar neko sa komentarom "mozete samo da mu/joj pljunete pod prozor"

              Okej, super, sto ne menja cinjenicu da se neko ponasa kao debil

              Mr Njegoš

              ......................
              Wizard

              Comment


              • BH izvukao Raonica.

                Idemo u peti set, sjajan mec.

                Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Pa nece biti bas. Ako se ono njegovo razvlacenje, kada mu ne ide, ne zove nepostovanje ili jos gore trazi mto da ubije momentum protivnika (a Serena to nikad ne radi recimo), onda ne znam sta jeste.

                  I nemoj van terena...rekla si da te ne intetesuje kakva je van, nego na terenu.

                  Ne znam šta više da dodam,sve sam rekla,pa eto ponoviću...
                  Ona je na terenu koleginici rekla da je kučka...
                  Ona je protiv Jelene Janković više puta pokazala nepoštovanje.
                  Sećam se posebno 3 situacije ,
                  igrale su na šljaci ( mislim da je čak možda RG u pitanju) kada joj je rekla kako ona nije Žstin Enan...Zašto,čemu?
                  I druga u Čarlstonu.Jelena se sprema za servis ova govori da nije spremna...
                  Bilo je još i u Dubaiju i td...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Dobro se biju John i Milos.

                    E sad, nije valjda povreda
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Mnogo, jer me zasmejava kad se pocne sa ovim "mozete samo da joj/mu pljunete" cim neko hejtuje ponasanje kod nekog sampiona. I da, naravno, ovi komentari tipa "je l' ti bolje?"

                      : sampion se ponasa kao retard:
                      :neko prokomentarise da je seljober/ka i da je odvratan/na sa tim:
                      ----->
                      :javlja se uvek bar neko sa komentarom "mozete samo da mu/joj pljunete pod prozor"

                      Okej, super, sto ne menja cinjenicu da se neko ponasa kao debil
                      Ma sto se mene tice nek su ti svi retardi i debili, nemam ja taj problem uopste, mislim ne moras meni da se rugas, ako se vec njoj... ali oke.

                      Nego ajd iskreno koliko si puta u svojoj ovoj SK forumaskoj karijeri ponovio i napisao nesto slicno za nju? Posto pamtim da jesi... A koliko si puta veceras komentarisao? E o tome se radi. Mora da ti je posle toga bolje, drugog odg nemam.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by MareLFC View Post
                        BH izvukao Raonica.

                        Idemo u peti set, sjajan mec.

                        Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Eto sad je jasno zasto se pati Raona. Medicinski zatrazio. Da je na svom nivou uzeo bi lagano ovo.

                        Comment


                        • Momcina, ko od brega odvaljen, duge noge za igranje, vito telo za gledanje, a ima fizicke probleme.... E jbg.

                          A sto se serene tice njoj svaka cast na dugackoj karijeri. To sto je u stanju da preko 20 godina igra tenis na najvisem nivou je po meni njeno najvece dostignuce. I jos pri tom osvaja slemove.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                            Eto sad je jasno zasto se pati Raona. Medicinski zatrazio. Da je na svom nivou uzeo bi lagano ovo.
                            4:1 ima Izner u H2H, kakvo crno lagano uzimanje.

                            Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Ne moze Serena biti veci folirant od Delpa za 5 zivota...
                              A to sto urla i plasi tako protivnice, jbg skroz legitimno, samo je problem sto ne navijate za nju pa vam izgleda onda odvratno.

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ma sto se mene tice nek su ti svi retardi i debili, nemam ja taj problem uopste, mislim ne moras meni da se rugas, ako se vec njoj... ali oke.

                                Nego ajd iskreno koliko si puta u svojoj ovoj SK forumaskoj karijeri ponovio i napisao nesto slicno za nju? Posto pamtim da jesi... A koliko si puta veceras komentarisao? E o tome se radi. Mora da ti je posle toga bolje, drugog odg nemam.
                                Svaki put kad bih uhvatio da se ponasa ko debil , samo ne znam zasto uvek mora na tu stranu da nekom bude bolje ako to napise
                                Prosto komentarisem nesto u tom trenutku sto se desi, kao sto neko komentarise svake godine publiku ili neko nesto trece.

                                Veceras bacio tri komentara, od toga dva kao nadovezivanje na joshmorov post i marijin post, ako je to nesto strasno, okej
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X