Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< USO 2018.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Samuraj View Post
    Ovo se Raonic glupirao malo ili?
    Kanda će Izner da okrene?
    EDIT: Olja ne znam kakva je privatno, komentarišem ono što vidim i što ona pokazuje javno.
    Venus mi je mnogo simpatičnija.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by cacanin View Post
      Naravno sve si to u pravu ali je zestok folirant i nadmena, bezobrazna na terenu.

      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
      Kako to folirantkinja?? Jel Novak folirant kad se cudi na linije protivnika?
      OVAKO

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Ja to nisam rekla.
        Rekla sam da je ružno ponašanje, i da bi verovatno da je Novak u pitanju već bilo u svim medijima kako preteruje i sl.
        Serenino ponašanje na terenu mi se ne dopada.
        I nikada ni jednom rečju nisam umanjivala niti pokušala da umanjim njene rezultate koji su za svako poštovanje...
        Takođe više puta sam napisala i da poštujem povratak posle svega što je preživela i da joj skidam kapu za to...
        Međutim i dalje sam pri tom da na terenu folira kada ne ide,vuče se,odugovlači,pravi pauze,secka servis ili ritam protivnice kada je ova spremna da servira...i sitne pakosti...Ono sa Jelenom nikada neću zaboraviti, ali ni ono kada je Maši rekla da je kučka...
        Jako ružno...
        Cekaj,pricamo u ovoj proslavi. Komentirala si da je to odvratno i ruzno. Ja ne pisem o foliranju i lafo bezobrazluku. Samo sam se nadovezao za to nazovi neprimjereno i ruzmo ponasanje da trebate dva put promislit prije nego nesto tako napisete. Jer ovdje apsolutno sekunde neceg loseg nema. Dapace. Moze da ti se nesto drugo ne dopada, vuce se i sve to, ok. Ali ova proslava i pustanje emocija. Mislim stvarno.

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Kanda će Izner da okrene?
          EDIT: Olja ne znam kakva je privatno, komentarišem ono što vidim i što ona pokazuje javno.
          Venus mi je mnogo simpatičnija.
          Ma nema smisla da Isner dobije. Raonic bar ima jos neke elemente u igri pored servisa.

          Venus je vise dama. Serena je kao muskarac.

          Comment


          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
            Kako to folirantkinja?? Jel Novak folirant kad se cudi na linije protivnika?
            Sto bi bio folirant ako se cudi na linije protivnika sta je tebi Kobe?

            Evo Marija je gore napisala cinjenice za pomenutu cije misljenje delim u potpunosti, sta ima dalje da se pise.

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by Lord Samuraj View Post
              Ovo se Raonic glupirao malo ili?
              Ok igra Raonic citav mec, nego je Izner brutalno odigrao drugi i treci set.
              Cim mu nivo malo popusti, Raonic je spreman.

              Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Pa.onda bi Maro morala i Delpa iz istih razloga da ne gotivis kada se vuce po terenu, uzima mto, a onda rastrci i mlati fh iz svih pozicija.
                Ja razliku u ponasanju bas ne vidim.
                Osim sto Serena ne trazi mto.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  Kako to folirantkinja?? Jel Novak folirant kad se cudi na linije protivnika?
                  ili ćelavi kad bira sudiju
                  Wizard

                  Comment


                  • Idemo po USO Svitolina šećeru

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                      Ma nema smisla da Isner dobije. Raonic bar ima jos neke elemente u igri pored servisa.

                      Venus je vise dama. Serena je kao muskarac.
                      Ja bas mislim da je Izner kompletniji igrac. Zamisli koji je onda Milos mucenik kada je Dzon kompletniji igrac od njega.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Mrkela View Post
                        Cekaj,pricamo u ovoj proslavi. Komentirala si da je to odvratno i ruzno. Ja ne pisem o foliranju i lafo bezobrazluku. Samo sam se nadovezao za to nazovi neprimjereno i ruzmo ponasanje da trebate dva put promislit prije nego nesto tako napisete. Jer ovdje apsolutno sekunde neceg loseg nema. Dapace. Moze da ti se nesto drugo ne dopada, vuce se i sve to, ok. Ali ova proslava i pustanje emocija. Mislim stvarno.
                        Pa ne možeš iz mog posta i iz konteksta izvlačiti samo šta tebi odgovara.

                        Što se proslave tiče lepo sam napisala da mi se ne sviđa i da je to Novak uradio već bi ga svi osudili.Ne znam koji ti deo nije jasan?!

                        Ajmo Džone vraćaj se za spas tenisa
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Idemo po USO Svitolina šećeru
                          Hahahaha
                          Malo morgen, btw.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Pa.onda bi Maro morala i Delpa iz istih razloga da ne gotivis kada se vuce po terenu, uzima mto, a onda rastrci i mlati fh iz svih pozicija.
                            Ja razliku u ponasanju bas ne vidim.
                            Osim sto Serena ne trazi mto.
                            Sve si lepo napisala ali si izostavila jedan detaljčić.
                            Delpo nikada na terenu ni van njega nije pokazao nepoštovanje prema kolegama...i on se stalno vuče, išlo ne išlo...Serena samo kada ne ide...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by cacanin View Post
                              Sto bi bio folirant ako se cudi na linije protivnika sta je tebi Kobe?

                              Evo Marija je gore napisala cinjenice za pomenutu cije misljenje delim u potpunosti, sta ima dalje da se pise.

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                              Pa nije, samo te pitam dal je po tebi on folirant posto ti je i Serena folirant. Svaki teniser/ka razlicito podnosi razlicne situacije. Recimo Marej kad osvoji nesto je najsmireniji lik ikad, dodje, pozdravi se kulturno, bas previse cool izgleda, Novak je najbolji gubitnik ikada, uvek nasmejan i cestita protivnika, Serena recimo kad je ne ide i kad zabije viner izdere se sto je meni sasvim ok, onako da izbacis emocije iz sebe. Nista ona s time ne radi niti publici niti protivnika osim mozda sto bi mogla da ga uplasi.

                              Ok je meni Serena skroz, posvecena tenisu, krvavo trenira, mentalno nenormalno jaka i zato ima toliko uspeha uprkos svih povreda i pehova.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Ja bas mislim da je Izner kompletniji igrac. Zamisli koji je onda Milos mucenik kada je Dzon kompletniji igrac od njega.
                                Raonic je ipak bio treci na svijetu. Ima on solidnu igru i sa osnovne. Prije desetak dana se dobro nosio sa Djokovicem.

                                Comment

                                Working...
                                X