Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< USO 2018.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Haha ma mozete samo da je mrzite, mozda vam ako ponovite to vise puta, bude bolje [emoji14]
    Bar nesto.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Serena?
      Pošto gledam Miloša i Džona
      Da to... evo Bojana je postavila.
      Originally posted by bojanaBG View Post
      verujem da je ovo bilo

      Originally posted by Marija81 View Post
      Strašno...
      Dobro da nije Novak,odmah bi krenuli naslovi kako se neprikladno ponaša...e zato je nikada nisam volela
      Uzasna je, nikad necu zaboraviti kako je foliranjem ukrala Jeleni USO, nulaaaa!

      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Strašno...
        Dobro da nije Novak,odmah bi krenuli naslovi kako se neprikladno ponaša...e zato je nikada nisam volela
        Sta je u ovom lose????

        Comment


        • I koja je poenta sad ovog citiranja u beskraj?
          Mogao si da kazes da je uzasna...da cujemo i tebe ...i bez ovoga.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ne kapiram ni ja sta je lose u tome da se igrac bodri i proslavlja osvojene poene.
            -To define is to limit.

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Bar nesto.
              Pa jel ti bolje?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Mislim,kad neko napise za ovo da je odvratno ponasanje? Netko tko stuje igraca koji kida majicu zavrsetkom meca i urla iz sveg glasa. I pisa za ovo da je seljakluk i slicno. Show.

                Mislim meni ne smeta ni to sto je Novak bapravio, covjek je pustio emociju iz sebe 101% i odradio ono sto mu je u tom trenutku doslo i izbacio sve iz sebe. Kao sto to ovdje Serena radi. Samo netko tko se nije bavio sportom ovo moze okarakterizirat kao nesto lose. Eto toliko

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Najveca sampionka - samo sto ima srece da nema konkurenciju. Da ima ko da joj se konstantno suprotstavlja, tada bi bilo zanimljivo.
                  A zato i najveca seljanka. Tu bogami ima konkurenciju, ali joj ne smeta da dominira.
                  Ma jasta, poklonili su joj 20+ Slemova, bas losa konkurencija. Da te samo potsetim na njene povrede, operacija koljena, ona posekotina u restoranu koja je bila ozbiljna, trudnoce itd itd. Najveca ikad, najveca sampionka, najveca teniserka, najveca sve u zenskom tenisu.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Zaboravio si i najdopingovanija.

                    Kakav gem Raonica Ide ovo u peti set.

                    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Svitolina i Sevastova igraju vrhunski top mec

                      Comment


                      • Najveca sve

                        Sto su operacije, sto je dva puta jedva ostala ziva.

                        Opasno Milos digao igru.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Naravno sve si to u pravu ali je zestok folirant i nadmena, bezobrazna na terenu.

                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by Mrkela View Post
                            Mislim,kad neko napise za ovo da je odvratno ponasanje? Netko tko stuje igraca koji kida majicu zavrsetkom meca i urla iz sveg glasa. I pisa za ovo da je seljakluk i slicno. Show.

                            Mislim meni ne smeta ni to sto je Novak bapravio, covjek je pustio emociju iz sebe 101% i odradio ono sto mu je u tom trenutku doslo i izbacio sve iz sebe. Kao sto to ovdje Serena radi. Samo netko tko se nije bavio sportom ovo moze okarakterizirat kao nesto lose. Eto toliko
                            Ja to nisam rekla.
                            Rekla sam da je ružno ponašanje, i da bi verovatno da je Novak u pitanju već bilo u svim medijima kako preteruje i sl.
                            Serenino ponašanje na terenu mi se ne dopada.
                            I nikada ni jednom rečju nisam umanjivala niti pokušala da umanjim njene rezultate koji su za svako poštovanje...
                            Takođe više puta sam napisala i da poštujem povratak posle svega što je preživela i da joj skidam kapu za to...
                            Međutim i dalje sam pri tom da na terenu folira kada ne ide,vuče se,odugovlači,pravi pauze,secka servis ili ritam protivnice kada je ova spremna da servira...i sitne pakosti...Ono sa Jelenom nikada neću zaboraviti, ali ni ono kada je Maši rekla da je kučka...
                            Jako ružno...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Ovo se Raonic glupirao malo ili?

                              Comment


                              • E cuj nadmena i bezobrazna.. ma jok treba da ih pomazi i ponudi kafom.
                                Pa svi kazu da je privatno bas veliki laf, Novak je prvi mnogo gotivi...nego pisete bzvz.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X