Announcement

Collapse
No announcement yet.

US open 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hehe bogami dobrodržeći ovi ljudi, ipak je prošlo 9 god
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post


      Genijalna slika... A to mi je bas proslo kroz glavu I juce kada sam ih video. Jedini put kada sam ih video je te 2009. I juce.

      Inace Serena je kaznjena sa 17000 dolara. Smesno. To je kao mene da kazne 300dinara.
      Last edited by 147; 09-09-18, 17:51.

      Comment


      • Delpo ce sigurno odlucivati oko 60% poena, mora pogoditi skoro sve, slicno kao Wawrinka, da bi pobedio. Najvažniji je BH, ne moze kao Stan lupati tim udarcem, ali mora biti mnogo stabilan.

        Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment




        • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment




          • Nije, al dobio je follow, to je najmanje što mogu.
            “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

            Comment


            • Jako primitivan nastup Serene, razocarenje ... i ne nema opravdanja, sa tim iskustvom i reputacijom ti si primer, a ne zrtva ... upropastila i finale i momentum pobednice, koja je inace bila fenomenalna. A, za onu klasicnu zloupotrebu situacije da je majka i zena, nemam reci. E to je kad se sport pretvori u trku za brojeve ... valjda frustracije dolaze to konstantno jurenje nekih rekorda, a ljepota je u detaljima, a njih je bilo juce dosta u vidu krasnih udara i svezine koje nam je mlada japanka donela. A, i Moratouglu umesto da se izvini i smiri situaciju, samo podgrejao atmosferu izjavama ... neukusno i zalosno.

              Comment


              • Originally posted by MareLFC View Post
                A na slemovima nema pravo trener da side između gemova?

                Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                Ne, i taj koučing je najveća glupost ikada.

                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Sta se desava sa vremenom u Njujorku??? Predvideli vlaznost 70%, sada je odjednom preko 80% ?

                  Comment




                  • Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Све грешке које је Серена направила су грешке које се чине кад се губи меч и не иде добро...дакеле, већ виђено ... зато ме чуде ветерани и бивши шампиони који то стављају под тепих и траже изговор и подржавају то што је урадила... то што су је казнили са симболичних 17000 долара је смошно, добила два милиона и као одрапили јој казну, као да су мене казнили са 17 динара.... коме они мажу очи, коме се удодварају питај бога... ајд видећемо како ће ово ићи даље...
                      sigpic

                      Comment


                      • Otvaaaaaraj live temu pa igra se tenis trenutno.

                        Comment


                        • Originally posted by torpedo View Post
                          Otvaaaaaraj live temu pa igra se tenis trenutno.

                          имамо и ми нашег Рамоса....
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Mrkela View Post
                            Nije bas rekao tako ali slicno.


                            In an interview after the match, Williams' coach, Patrick Mouratoglou, admitted to coaching, but said he didn't think his player was looking at him, and accused the umpire of enforcing the rule inconsistently.

                            A imas i nastavak gdje kaze da Nadal dobija coaching every single point...
                            Na snimku se jasno vidi kako Serena gleda direktno u njega i pomno prati sta joj ovaj pokazuje.
                            A to da li Nadal, Pera, Laza, Zika dobijaju koucing, nema nikakve direktne veze sa ovom situacijom. Ako oni krse pravila i sudija ih ne opominje, to ne znaci da sudija ne treba da opomene Serenu u koliko ova krsi pravila.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Neki link za gledanje meca, molim vas [emoji24]

                              Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by goga View Post
                                Neki link za gledanje meca, molim vas [emoji24]

                                Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
                                http://videostream.dn.ua/videopage/v...YWl1aA№f№f
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X