Announcement

Collapse
No announcement yet.

US open 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imao je i ozbiljan problem sa stopalom na početku karijere-deformitet takodje neizlečiv pa su onda pravili patike posebno za to stopalo

    Comment


    • Originally posted by Chiwwi View Post
      Imao je i ozbiljan problem sa stopalom na početku karijere-deformitet takodje neizlečiv pa su onda pravili patike posebno za to stopalo
      Od tad uvek nosi taj specijalni ulozak za to stopalo. Mislim da mu je to i najgora "povreda" o kojoj se i najmanje govori.. jer je bila na samom pocetku karijere, i tad su mu zaista govorili da nece moci vise da se bavi tenisom. Pricao je da je tad samo sedeo kuci i plakao dok nisu pronasli resenje u vidu posebnog uloska za patike.
      13/13!

      Comment


      • A taj ulozak mu je i izazvao problem u lijevom koljenu,pricao je covjek o tome.Sve je to povezano.

        Comment


        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
          Nisi moj tip, nazalost.

          Marija, jel ti vidis da je Tomic stao i krenuo ruku, samo to veliki Ramos nije video jer on "postuje" i zna pravila.
          Pa? Pravilo je vrlo jasno- čelendž se traži VERBALNO. I to je to...Ne znam šta ti nije jasno.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Pa? Pravilo je vrlo jasno- čelendž se traži VERBALNO. I to je to...Ne znam šta ti nije jasno.
            Milion i dvesta hiljada puta smo videli kako igrac trazi challenge samo podizanje rukom. A i govor tela Tomica je bio kao da zaustavlja poen, jednostavno je stao dovoljno da prevari Dolgopolova i ovaj da izbaci lopticu.
            OVAKO

            Comment


            • Puna im usta seksizma i rasizma, a o diskriminaciji niko ne brine.

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • javno ga napali, a sad mu se kao izvinjavaju

                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    USO je GS koji se najvise puta igrao zbog dva svjetska rata.

                    Kod muskaraca su ga po 7 puta dobijali Ricard Siers, Bil Larnd i Bil Tilden. U open eri po 5 puta Konors, Sampras i Federer.

                    Kod zena, Mola Malori 8 puta. U open eri Kris Evert and Serena po 6 puta.

                    Ove godine, u obije konkurencije, imamo vrlo neizvjestan turnir. Kod muskaraca su tri favorita Nadal, Rodzer i Novak. Imamo iz sjenke jos trojicu. Zvereva, Delpa i Cilica.








                    Kod zene je jos neivjesniji. Tri su polufavorita. Halep, Kerber i Serena. Jos 7-8 igracica mogu da iznenade.




                    Da otvoriš i sledeće godine USO temu. [emoji41]
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment

                    Working...
                    X