Announcement

Collapse
No announcement yet.

US open 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Nisam gledala, videla prvi gem i bilo mi je sve jasno, otisla da spavam
    Ode ti zrela
    Last edited by torpedo; 08-09-18, 19:11.

    Comment




    • -To define is to limit.

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Fino ,fino,Eva je donela sreću Novaku. Valjda će i Hjuzova
          A mali of - je l' se porodila Eva?
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Novak sam sebi donosi srecu
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • B R A V O.
              Uopste ne zelim da komentarisem Serenino sramno ponasanje i zao mi je sto to postade glavni utisak meca.
              Mala je igrala fantasticno ali najvise me je odusevilo sto nije poklekla pod pritiskom - u finalu GS, u sred Njujorka, protiv Serene. Svaka cast.

              Last edited by icetea; 08-09-18, 23:34.
              -To define is to limit.

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nikako da padne ta Margaret Kort,nadam se da hoce.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Kad smo kod koucinga... Stivensonove trener, Mari bese, protiv Sevastove je razvalio, on je pricao i pricao i kamera ga snima i snima...a sudija ni A..ono nikada nisam jos videla.
                    Uzivo tema je zakljucana, pa cu odje prokomentarisat.. Meni su upravo takvi slucajevi razlog zasto je ovo pravi skandal u finalu jednog slema. Da se zna red, neki standardi od kojih se ne odstupa, sve bi bilo mirnije. Ovako, u jednom mecu vidis totalni javasluk, a u drugom sudiju dzelata. Ja vjerujem da bi vecina sudija, svjesni vaznosti meca, na onu uvredu pozvali Serenu i popricali se malo s njom, uz molbu da se smiri.. Sto ne kazem da je ispravno, ja sam za drakonske mjere, ali kao takve se MORAJU uvijek primjenjivati, bez izuzetaka. U protivnom, s razlogom se Serena moze smatrati ostecenom. Ipak je ovo finale slema, ljudi, to je sampionka koja ih ima 23 u vitrini.. malo respekta...

                    Comment


                    • Neka ona pokaze malo respekta, ne uvek neko drugi njoj. Ovo joj nije prvi put da radi, ne sme ovo da joj prolazi i to je to. Ona otvoreno preti, mislim ono....aj pali devojko, evo ti opomena, pa se ti ljuti do sutra. Hoces jos jednu? Nema problema. Bam. Izvoli.

                      Ramos se drzao pravila i nije dao da ova pravi dramu, a da prodje bez posledica. To sto neko drugi ne bi uradio isto i pustio bi je da divlja zbog finala Slema, to je njihova stvar. Nadam se da ce slediti primer Ramosa sve vise. Taman da ove nabedjene ne izigravaju to "ja sam glavni/a ovde". Treba ih malo spustiti na zemlju, bilo finale ili ne.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        To sto neko drugi ne bi uradio isto i pustio bi je da divlja zbog finala Slema, to je njihova stvar.
                        E nije njihova, nego cijelog teniskog svijeta, a narocito Serene u ovom slucaju. Ja se necu ponavljat vise po tom pitanju sta mislim o takvom njenom ponasanju, ali nepostojanje jasnih standarda je i omogucilo Sereni da se tako ponasa. Inace ne bi. Znala bi ona odlicno sta slijedi. Ovako ne zna, moze biti, a ne mora, mozda ce na autoritet da izgura.. i prc. Tih dilema ne smije biti, mora da se zna sta da se ocekuje od sudije i kad. Slicna zbunjaza kao i sa satom, samo sa mnogo vecim posledicama.. To sto kazes: "Nadam se da ce slediti primer Ramosa sve vise.", zasto to mora biti proces?? Zasto moraju takve stvari da zazivljavaju postepeno, kad cemo time imati ovakve kontroverzne meceve od najvece vaznosti?

                        Comment


                        • Osaka

                          Comment


                          • Pazi, ja bih voleo da to odmah zazivi, ne zato "da bi oni znali na cemu su", znaju oni i te kako dobro sta rizikuju takvim ponasanjem, njihov je problem sto se uvek uzdaju u "ma ne sme on mene, zna se ko sam ja". Nazalost, uvek ce biti sudija koji nece smeti da pisnu nekom velikom igracu, na tome moraju glavonje iz teniskih organizacija da porade i da ih zastite u ovakvim situacijama.

                            S druge strane, teniseri prosto moraju da znaju granice i verujem da ih znaju, ali su bahati i bezobrazni, zato meni nikad nece biti steta da im se na ovaj nacin obije o glavu i da se spuste na zemlju, makar to bilo i finale Slema, jer treba zastititi i tenisera sa druge stane mreze, nije on duzan da trpi protivnikovo izdrkavanje jer mu se moze, jer je vece ime, veci sampion.
                            Samarcina za njihov ego, pa nek kukaju posle na nepravdu i slicno.

                            To sto nije toliko cest slucaj da sudije imaju muda da urade ovakve stvari velikim, umisljenim zvezdama, ne znaci automatski zeleno svetlo da teniser moze da preti sudiji u bilo kojoj situaciji koja mu se ne svidja i zato sto ima autoritet, pa valjda su neke stvari prosto logicne i podrazumevaju se. To sto se oni prave naivni pa misle "okej, uglavnom me nikad ne opominju kad krenem da im serem, a ako me opomenu nece sigurno imati muda za nesto vise kad krenem da im pretim", to je njihov problem i problem njihovog ega.

                            I evo, upravo ta Serena je imala slicnu situaciju 2009. znaci znala je, imala u glavi da postoji mogucnost da joj nece neko trpeti proseravanja, to je danas bio Ramos, dodao bih - sva sreca.

                            Ako je neko upropastio finale, to je Serena. Nije joj islo, gubila je, pa se uhvatila za poslednju slamku - dramu, a nije joj prvi put da ide na to. Maksimalno je bezobrazna. Na trenutak je zaboravila posledice iz 2009. Mislila je da moze da preti sudiji kako nikad vise nece suditi na njenom terenu i nazvala ga lazovom, zahtevala da se izvini. Brat moj Ramos odlucio da ne bude papucar kao neke kolege. Bam, opomena, bam, opomena, bam, opomena. Cao, zdravo, ljuti se na svog trenera i sebe, Osaka ti mase jednom rukom, dok joj je u drugoj pehar USO-a.

                            Previse umisljaju teniseri, jadni oni navikli da im ne dele toliko kazne, pa se bahate, pa se to predstavi posle kako je sudija sjebao finale, a ne pogledaju se u ogledalo da vide pravog krivca.

                            U ovom konkretnom slucaju sudija nije sjebao mec, naprotiv, ucinio je pravu stvar za tenis i svaka mu cast sto je pokazao cojones u ovakvom trenutku.
                            Last edited by Mr. Wolf; 09-09-18, 01:06.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Као судија да је издвои на страну и да је посаветује како да се понаша, јао смејурије, па нема она 14 година па да је васпитава, она је старија од судије, ха ха...знаш како народ каже: матора мечка се не учи да игра...
                              sigpic

                              Comment


                              • Ali Serenin argument:”ja imam ćerku, ja ne lažem” je zlata vredan. Nije mi dobro od cele ove agende gde se nameće da je ona borac za ženska prava

                                Comment

                                Working...
                                X