Announcement

Collapse
No announcement yet.

US open 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cekajte vi spominjete meceve 2014,odigrali su jos tone posle toga u kojima je Novak preslisao Keija

    Ali treba traziti dlake u jajetu jer samo one trenutno mogu da sprece Novaka da osvoji titulu ovde

    Imam osecaj da bi NI da mu je protivnik Dustin Brown nasao nesto sto bi ga uplasilo u tom mecu

    Kei ne moze da ima intenzitet za 3 seta protiv Novaka(eventualno za 2 uzastopna maksimalno punim intenzitetom)posle padne

    I na Uso 2014 Kei je dao poklon set Novaku da bi odmorio i onda odigrao 2 sjajna i to je jedan bio na 1 2 poena resen

    Samo ako Kei odigra fantqsticsn mec imacemo ravnpravan duel,u svim ostalim situacijama s obzirom na formu,realno bi bilo da Novak dobijr 3:1 ili 3:0

    Ali da je sve onako kako bi trrbalo da budr nr bismo gledali sport,i to uvek plasi

    Rafinjo je rafinjo i to bi ttebalo da ga odvede do pob4de sa 3:0 ili 3:1,i ne vidim da Delpo tu moze vise od seta ako je Rafa odmoran dovoljno

    Comment


    • @NI,

      U kojem aspektu je po tvom mišljenju Nishikorijev bekend bolji od Novakovog? Naravno, u slučaju da misliš da je bolji i da te ja nisam pogrešno shvatio.

      Rekao si da najbolji Čilić ne može da pobijedi Novaka koji je blizu Top forme. Ok, ima osnove za takvo mišljenje jer većina nas, uključujući i mene, polazi od pretrpostavke da je Novakov teniski nivo najveći nivo ikada viđen. No, ako to ne može Čilić, ne može ni Nishikori. Generalno, rijetki su oni koji i mogu to uraditi.

      Dalje, ja sam prilično siguran da je kapacitet tenisa koji je Čilić u stanju odigrati na najvećem nivou, a tu prvenstveno ubrajam ono što je igrao na USO-u 2014. godine mnogo bolje od svega što je Nishikori u stanju odigrati. Čilićev nivo sa tog USO-a, odnosno nekoliko posljednjih mečeva, spada u sam vrh najjačih teniskih nivoa koje sam vidio i nemam previše sumnje da bi i tadašnjeg Novaka pobijedio tada.

      No, da li bi pobijedio Top Novaka u njegovom najboljem izdanju ili izdanju blizu najboljeg? Ne znam, ali bih mu sa onakvim tenisom dao realne šanse, barem na tadašnjem DecoTurfu.
      Last edited by Prle!; 06-09-18, 18:52.
      “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Danas sam slusao izvjestaj na BBC vijestima o tome. Ne sportskim nego opstim. Ocigledno su zaribali sa ventilacijom. Tako da je situacija na AA najgora. Cak sto vise, nocni termin zna biti gori od dnevnog.
        Napravili su ogroman propust sa AA, to je sad kao neka ogromna cinija, na samom dnu nema nikakve cirkulacije vazduha, a uvece je siguro jos gore jer sav taj beton pocinje da isparava plus se vlaznost povecava
        Bas sam citala da ljudi koji si bili u donjem delu bukvlano nisu znali sta da rade, sede, znoje se i nemaju vazduha

        LA je mnogo bolji, tu su mislili na ventilaciju i kazu da tamo vazduh cirkulise, da je skroz ok.

        Ja se iskreno nadam da ce nesto da smisle do sledece godine jer je ovo katastrofa.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Srkisa View Post
          Cekajte vi spominjete meceve 2014,odigrali su jos tone posle toga u kojima je Novak preslisao Keija

          Ali treba traziti dlake u jajetu jer samo one trenutno mogu da sprece Novaka da osvoji titulu ovde

          Imam osecaj da bi NI da mu je protivnik Dustin Brown nasao nesto sto bi ga uplasilo u tom mecu

          Kei ne moze da ima intenzitet za 3 seta protiv Novaka(eventualno za 2 uzastopna maksimalno punim intenzitetom)posle padne

          I na Uso 2014 Kei je dao poklon set Novaku da bi odmorio i onda odigrao 2 sjajna i to je jedan bio na 1 2 poena resen

          Samo ako Kei odigra fantqsticsn mec imacemo ravnpravan duel,u svim ostalim situacijama s obzirom na formu,realno bi bilo da Novak dobijr 3:1 ili 3:0

          Ali da je sve onako kako bi trrbalo da budr nr bismo gledali sport,i to uvek plasi

          Rafinjo je rafinjo i to bi ttebalo da ga odvede do pob4de sa 3:0 ili 3:1,i ne vidim da Delpo tu moze vise od seta ako je Rafa odmoran dovoljno
          Zaboravljaš jednu bitnu stvar. Uslovi za igru...lakše će se prilagoditi Kei...Novak je imao par mečeva gde se mučio,a telo pamti...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Nišikori je stara mušterija nema razloga za zabrinutost.

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Zaboravljaš jednu bitnu stvar. Uslovi za igru...lakše će se prilagoditi Kei...Novak je imao par mečeva gde se mučio,a telo pamti...
              Sutra ce biti mnogo bolje za igru, ocekuje se "zahladjenje"
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Što ne izbacuju raspored, šta sad mućkaju.

                Comment


                • Originally posted by torpedo View Post
                  Što ne izbacuju raspored, šta sad mućkaju.
                  Evo ga,

                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • uuuuu odlicno, u zavisnosti od rezultata prvog meca, odlucujem se za koga navijam u drugom
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      uuuuu odlicno, u zavisnosti od rezultata prvog meca, odlucujem se za koga navijam u drugom
                      Ako dobije Delpo navijaš za Novaka...ako dobije Nadal navijaš za Novaka?
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • To nešto nezvanično. A i svejedno mi je, petak je.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          uuuuu odlicno, u zavisnosti od rezultata prvog meca, odlucujem se za koga navijam u drugom
                          Ja ću ti odma reći 3:0 za Delpa ili 3:2 za Nadala
                          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                          Comment


                          • Originally posted by Dekson View Post
                            Ja ću ti odma reći 3:0 za Delpa ili 3:2 za Nadala
                            Ili 3-1 za Delpa ili 3-2 za Delpa ili 3-0 za Nadala ili 3-1 za Nadala

                            Comment


                            • Originally posted by torpedo View Post
                              Ili 3-1 za Delpa ili 3-2 za Delpa ili 3-0 za Nadala ili 3-1 za Nadala
                              ili ce mozda neko da preda
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Nadal 3-0. Djoković 3-1. Finale Djoković 3-1. Zahvalićete mi se za par dana.

                                Comment

                                Working...
                                X