Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ANDREAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    Comment


    • Auuu golcina
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Mirante je za klasu bolji golman od Olsena.

        Comment


        • 2:0, Dzeko

          Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

          Comment


          • Mirante skinuo sve zivo, a onda kad nije usledio minimalni offside.

            Ironije radi valja reci da je ovo prva tekma gde su se Ronaldo i Dybala odlicno slagali na terenu.

            Comment


            • Allegriout.

              Gledao sam do bockanja Florencija, posle prebacio na Jokića. Džabe kidanje živaca sa De Šiljom na beku.

              Comment


              • Ovo sto mi igramo je tugaaa, cele sezone ista prica, cista sreca da smo sampionat resili dosta ranije jer sa ovakvim rasporedom i igrom ne bi imali sta da trazimo u zavrsnici.
                Navijaci teraju Maxa, covek ne zna gde je konja vezao, sta li on eksperimentise sa De Siljom i Kaseresom i Kvadradom meni nista jasno nije majke mi.
                Da ako pustimo Atalantu sledece kolo da ljudi idu u LS ali kontam da ce da grizu zbog proslave. Tuga velika ova igra ali akd pogledas nemas pravu zamenu za ovog.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Gledajući izbor koji se spominje u medijima ne vidim da bi Max morao zazirati za posao. Ja sam uveren da neće on nigde i da će vas izluđivati i sledeće sezone.
                  Od svih potencijalnih zamena nekako mi ime Didije Dešana para uši. Nekako njega bi mogao zamisliti na čelu Stare dame sad koliko i dal je lud napustiti čelno mesto evropskog šampiona ostaje da vidimo.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Ovo sto mi igramo je tugaaa, cele sezone ista prica, cista sreca da smo sampionat resili dosta ranije jer sa ovakvim rasporedom i igrom ne bi imali sta da trazimo u zavrsnici.
                    Navijaci teraju Maxa, covek ne zna gde je konja vezao, sta li on eksperimentise sa De Siljom i Kaseresom i Kvadradom meni nista jasno nije majke mi.
                    Da ako pustimo Atalantu sledece kolo da ljudi idu u LS ali kontam da ce da grizu zbog proslave. Tuga velika ova igra ali akd pogledas nemas pravu zamenu za ovog.
                    Šta ima da ih puštamo, kako igramo ne bi bilo preveliko iznenađenje i da nas dobiju. Jedan iks bi legao svima.

                    Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Gledajući izbor koji se spominje u medijima ne vidim da bi Max morao zazirati za posao. Ja sam uveren da neće on nigde i da će vas izluđivati i sledeće sezone.
                    Od svih potencijalnih zamena nekako mi ime Didije Dešana para uši. Nekako njega bi mogao zamisliti na čelu Stare dame sad koliko i dal je lud napustiti čelno mesto evropskog šampiona ostaje da vidimo.

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                    Didije nas je uveo iz Serije B u Seriju A i zbog neslaganja oko transfer politike je napustio kormilo i posle sa Olimpikom iz Marseja osvojio njihovu poslednju titulu prvaka ako se ne varam.

                    I ja sam za njega, pogotovo jer su Pep i Poketino nerealna.

                    Comment


                    • https://www.youtube.com/user/legacal...rt=p&flow=grid

                      Sad baš gledao YT kanal Serie A, i od 37 najgledanijih klipova na kanalu, njih 35 ima u svom nazivu Juventus. Ova 2 ostala su highlights mečeva Atalanta-Milan i Napoli-Milan.

                      Da ne pričam da većina tih klipova ima u nazivu reč Ronaldo ili sliku CR7.
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Palermo je deklasifikovan na poslednje mesto i ispadanje u Seriju C zbog finansijskih malverzacija u periodu 2015-2018. godina. Kao posledica odluke, Peruđa je ušla u plej-of, dok bi Salernitana i Fođa igrale plej-aut. Venecija se pomerila mesto gore i ne bi učestvovala u plej-autu.

                        Palermo ima 48 sati da uloži žalbu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Uki ovaj tvoj GOAT isao kod Nejmara na casove?

                          Comment


                          • Originally posted by belgrade_owl View Post
                            Uki ovaj tvoj GOAT isao kod Nejmara na casove?

                            Ubedljivo nešto najjače na tu temu

                            Comment


                            • Gila je presao igricu na hardu.

                              Comment


                              • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                                Palermo je deklasifikovan na poslednje mesto i ispadanje u Seriju C zbog finansijskih malverzacija u periodu 2015-2018. godina. Kao posledica odluke, Peruđa je ušla u plej-of, dok bi Salernitana i Fođa igrale plej-aut. Venecija se pomerila mesto gore i ne bi učestvovala u plej-autu.

                                Palermo ima 48 sati da uloži žalbu.
                                Ipak ni ovako. U toku večeri je izvršni komitet Serije B potvrdio datume plej-ofa i Peruđu u istom, dok je plej-aut poništen i Fođa, Karpi, Padova i Palermo su potvrđeni kao trećeligaši. Međutim, Palermu ostaje žalba kao i Fođi, u pogledu prvobitne kazne (oduzimanja bodova) zbog finansijskih malverzacija.

                                Svakako, očekuje se još jedno vrelo i dugo leto pred tribunalima.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X