Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stalno je Juve na udaru svih klubova na Čizmi.
    Ništa ovo nije novo niti strano za njih. Plivaju oni dobro u ovakvoj vodi.

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Bitno da oni nisu mogli da pobede PSV kuci za prolaz u nokaut fazu LS hahaa
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Ma navijači ko navijači.

        Mene više nervira Max....i molim boga da mu na leto vidimo leđa.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Ma navijači ko navijači.

          Mene više nervira Max....i molim boga da mu na leto vidimo leđa.
          Nikada ne znaš dal će ti se i kada želja ispuniti. Možda se i desi nešto ubrzo.
          Anjeli baš nije oduševljen Alegrijem slično tebi pa ne bi imao ništa protiv leđa mu videti. Samo treba naći dobru zamenu i podlogu za budućnost a takvih je, složićeš se, trenutno malo.
          Stidljivo se pominje Didije Dešan pošto su otpale solucije Zidan-Gvardiola ako su stvarno i bili pikovi.
          A da ni Max 100% nije siguran u nastavak posla u Torinu jasno pokazuje konstantna nervoza i svađa sa fudbalskim analitičarem Danijelom Adanijem.
          Tako ne reaguje smiren i spokojan čovek.
          Posle Ajaxa i bolne eliminacije ništa više isto nije na relaciji Anjeli-Alegri.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Atalanta ne igra u Bergamu do kraja sezone a najsmešnije je to što u poslednjem kolu dočekuju Sasuolo na Sasuolovom stadionu.
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Ma Inter je ovde siguran na 3. metu, lagana dva kola kuci imaju i to ce im biti dosta za overu LS.
                Nisam znao za Atalantu, bas bedak ali kontam da ce uzeti sasuolo i Djenovu, eventualno neki x sa Laziom i Juventusom i eto ih.
                Roma opet po meni najlaksi raspored i cini se da su usli u finu formu tako da su oni moj pik za 4. mesto.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Breša je danas pobedila Askoli 1:0 i obezbedila povratak u Seriju A posle 8 godina u Seriji B.
                  sigpic

                  Comment


                  • I Lecce je blizu direktonog plasmana, treba mu pobeda u zadnjem kolu protiv Spezie. Ili da Palermo kiksne jos jednom.

                    Comment


                    • Što se LŠ tiče, Atalanta zaslužuje to 4. mesto po svim fudbalskim parametrima. Najlepđi fudbal u ligi ove godine igraju.

                      Comment


                      • Najbolje bi bilo Roma ili Milan, ovo ostalo bi samo rasprodalo igrace i nista nebi uradili.

                        Comment


                        • Da se ne lažemo, neće ništa uraditi ni Roma ni Milan ako se kvalifikuju.

                          Comment


                          • Makar se nece rasprodati imace podlogu da nastave koliko toliko da ulazu, a i da izbegnu FFP.

                            Jos kad bi oni likovi iz Quatara hteli da kupe Romu, mada i Pallota je bogat lik, ali samo naftasi su voljni da trose svoj novac, a ne da tretiraju klub kao kompaniju.

                            Comment


                            • Jedini klubovi u problemu sa novcem od ovih u trci za Ligu Šampiona su baš Milan i Roma. Milan je i na "uslovnoj" od strane UEFE, prošle godine je bio izbačen (mada, pravno gledano, UEFA nije to mogla uraditi) dok se sada već uveliko govori da sledeće sezone neće igrati u evro-takmičenjima gde god da završi u ligi. Roma je u dokapitalizacijama godinama a i pored toga nema nikakav kapital na sebi.

                              Činjenica je da jedini klubovi koji rasprodaju i menjaju godinama su baš Milan i Roma.

                              https://www.gazzetta.it/Calcio/19-03...47994791.shtml

                              Kliknete na ikonicu kluba u tekstu i dobićete detaljniju analizu.
                              Last edited by Crni Đorđe; 01-05-19, 22:17.
                              sigpic

                              Comment


                              • Slazem se sa Protom, bolje da udju Milan ili Roma nego Torino i Atalanta koje bi redom naduli tamo kada rasprodaju igrace.
                                Isto tako drago mi je zbog Brese, onaj mali Tonali je kidalica igrac, valja ga kupiti da su pametni ovi nasi.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X