Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E moj Pipita, pa sta se zalis brate, prvo lakat u rebra pa onda psujes sudiji sve redom, nemas se sta ljutiti na Benatiu.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Izgoreo je kao licna u želji da pokaže da su se u Torinu zajebali. Tako to biva, jbg.

      Kakav je cirkus ovaj Borini, au kakav očaj od fudbalera.

      Comment


      • Zao i meni coveka, bas je hteo da se dokaze i bas je odradio sve suprotno. Inace Benatia i Kjelini savrseno drugo poluvreme imali.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Kako mi zao Higuaina Cak sam i zeleo da postigne onaj penal, imalo je vremena da se juri pobeda.

          Comment


          • ....

            Udinese Calcio informa di aver affidato la guida tecnica della prima squadra a Davide Nicola, con il quale ha siglato un contratto fino al 2020.
            sigpic

            Comment


            • http://mondo.rs/a1146516/Sport/Fudba...a-hernija.html

              Ne radi ovo smao Neško iz Lučana.

              Comment


              • Odvratan klub i sve u njemu, cigansture prave, nije ni cudo sto su mi drugi najomrazeniji klub.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Ko bi rekao da na par minuta pre završetka Napoli na svom bunjištu igra ništa-ništa sa prežaljenim Letećim magarcima iz Verone.
                  Jel to možda čuvanje municije za sredu...

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Zvezda bi na Marakani dala lako tri komada tom Kjevu iz Verone.

                    Inače, možda i poslednja slamka spasa za Kjevo ove godine u borbi za opstanak, možda im ovaj bod bude vetar u leđa.

                    Comment


                    • Ne može Kjevu Bog otac pomoći.
                      Već su viđeni u Seriji B.
                      Preuzeli su ulogu Beneventa koji je vrlo brzo izgubio trk za ostalom elitom.

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Pocinje opet Napoli sa kiksovima protiv manjih timova.
                        Ide Juve na +8 pred tesko gostovanje u Firenci.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Kakva atmosfera u Genovi, da se najezi covjek.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Ne može Kjevu Bog otac pomoći.
                            Već su viđeni u Seriji B.
                            Preuzeli su ulogu Beneventa koji je vrlo brzo izgubio trk za ostalom elitom.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                            Defetisto.

                            Bod po bod do opstanka. Nerviracemo ljubitelje fudbala sirom Evrope i naredne godine u Seriji A.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Procitah na netu da Ranieri zeli Lorda Kandrevu.
                              Hahhah kako je pijan covek
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Na koju foru je ovaj Milan uopce blizu lige orvaka i peti na tablici. Pa ljudi su cirkus. Koji je ovo vezni red, koji igraci, bruka ziva. Jos ce ih Parma sad preskocit

                                Comment

                                Working...
                                X