Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Karlo Anćeloti školovao Inzagija, to je jedina istina ovde. Pojeo ga.

    Comment


    • #47
      Kako bih voleo da se on vrati u Real, pogotovo ako Lopetegi flopuje. Covek je uz Zizua stvoren da vodi Galaktikose

      Comment


      • #48
        Bukvalno stvoren. I SMS-a pokrivaju a i nema neke saigrače, tanko je ovo. 6,7 mesto vrv.

        Comment


        • #49
          Osetio CR tvrdo na Bentegodiju, jbg nije to Leganes, La Korunja i ta sranja......

          Barna moj brat.

          Comment


          • #50
            Ta sranja igraju nogomet za razliku od Kijeva

            Comment


            • #51
              Nije nogomet da ti Real da 6 komada laka, to možemo i mi sa foruma da se okupimo, veruj bratu.

              Comment


              • #52
                Aaaooooo...

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • #53
                  Trebao bi Nuytinck i da plati ovu vožnju Inglesea

                  Comment


                  • #54
                    Baš onako isti Inter kao i prošle godine.

                    Videćemo kad tu dođe Rađa, klasa je to.

                    Mada nije ovo još gotovo do kraja...evo i Keite.

                    Comment


                    • #55
                      Rade Krunić, moj omiljeni igrač i target već dve godine, vidim da je dao prvi gol za Empoli.

                      Comment


                      • #56
                        Uljuljao ga na kvarno, iz gužve neke.

                        Ovi Hrvati što igraju za Inter kad igraju za lijepu njihovu su tri puta bolji nego kad igraju u Interu, redom od Brozovića koji je verovatno večeras bio najlošiji pojedinac na terenu, za njim Perišić, isto, ne zaostaje.

                        Comment


                        • #57
                          Svi su bili loši, ali najviše upada u oči taj nedostatak kreativca na sredini. Brozović i Lautaro moraju znatno da dignu svoju igru u tom slučaju...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • #58
                            Mnogo novih igraca, tek treba to da se uigra. A Sassuolo ume da bude neugodna ekipa kod kuce, a protiv Intera ili igraju il se setaju po terenu

                            Parma skockala finu ekipu, bice gust gledati je ove sezone. Inglese uvek bio gotiva, pa i veceras pokazao zasto.

                            Comment


                            • #59
                              Pa šta znam. Meni se Politano sviđa mnogo.

                              Hrvati baš bodu oči u Interu, od njih kao viće šampiona sveta se mnogo očekuje, verovatno su na bazi toga u Interu i gradili optimizam.

                              Mada ok, tek je krenulo, svi favoriti nisu odigrali bog zna kako - Juve dobio na mišiće u minut do 12, Roma isto, Napoli takođe, mada ruku na srce pobede Napolija i Rome su ogromne imajuću u vidu koliko su teška gostovanja Torinu i Laciju.

                              Originally posted by Prototype View Post
                              Mnogo novih igraca, tek treba to da se uigra. A Sassuolo ume da bude neugodna ekipa kod kuce, a protiv Intera ili igraju il se setaju po terenu
                              Teško da se šetaju, msm da su ih dobili 7 od 8 puta ( sa ovom pobedom večeras ), tako neku informaciju sam iskopao danas.
                              Last edited by Brajkula; 19-08-18, 21:46.

                              Comment


                              • #60
                                Pa gubili dva puta protiv Intera sa rezultatom 7-0

                                Comment

                                Working...
                                X