Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Murinjo je rođen za Juve. Toliko moćan klub bi sa Murinjom na čelu imao tim čvrst kao kombinacija čelika i mermera.
    Istrebili bi konkurenciju iz korena.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Po meni sve se zna, ali ajde...

      Juventus, Napoli, Atalanta, Inter (LS)

      Roma, Milan (LE)

      Chievo, Frosinone, Empoli (Serie B)

      Comment


      • Kakvu bi feštu napravili najvičai Samdprije u slučaju ispadanja gradskog rivala.

        Morali bi da se revanširaju za onaj spektakl kad su oni ispali i kada je gradski rival pravio sahranu Sampdorije.
        Last edited by Brajkula; 26-05-19, 11:24.

        Comment


        • Montela i Prandeli ce danas da podijele bodove. Inter uzima Empoli i salje ih u Seriju B.

          U proslom postu sam napisao sta ocekujem da se ne ponavljam.

          Comment


          • Champions League qualification if...

            Comment


            • Atalanta izgleda ide u LS, ostaje da se vidi da li moze Inter odrzi ili uveca vodjstvo. Od Milana nista ne zavisi trenutno iako vodi sa 3-2

              Comment


              • Comment


                • Dragowski, izdrzi!!!!

                  Comment


                  • Al daje ga Empoli, jedan klub iz Milana ce biti u LS, da li je moguce, pored svih problema, da ce to biti Milan

                    Comment


                    • Atalanta fudbal iz snova, najlepši ubedljivo ove sezone u Seriji A.

                      Što se ružnoće tiče msm da se Inter, Milan i Juve utrkuju za tu titulu.

                      Srećan sam kao malo dete što je sezona gotova i što ide Alegri, treba nam promena, msm da je druga polusezona dovela do ključanja situacije.

                      Comment


                      • Steta sto Gasperini napusta Atalantu na kraju sezone i verovatno ce dosta igraca otici tako da ce Atalanta biti dobra za nabijanje gol razlike u LS, ali opet svaka cast!
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Nije ni to loše.....iz ugla navijača Crvene zvezde.....dogodine na Marakani.

                          Comment


                          • Al je busna ova odbrana Intera, bas im treba Godin makar imao stotinu ljeta. Umalo katastrofa da ih zadesi

                            Comment


                            • Ma dzabe Interu sve, Skrinar, De Fraj, Miranda, kleli se u njih ali dzabe, oni su napred ocajni, veza isto. Cista sreca za njih sad.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Ma i ovaj Dragowski sta je sve skinuo ne mogu da nazovem Inter srecnim

                                Comment

                                Working...
                                X