Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inter (Handanović) je za sada tim sa najviše mečeva (17) bez primljenog gola. Doduše što se tiče primljenih golova Juve je i dalje bolji, 27 naspram 28.

    Da nije bilo kancera Vanda Nare i Ikardija, kao i da je bio trener sa malo više hrabrosti bili bi 2. na tabeli sigurno.
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Ako dva kluba imaju isti broj bodova, da li je sledece sto se gleda gol razlika ili medjusobni skor?

      Pitam zbog Viole.

      Comment


      • Originally posted by Ognjen View Post
        Ako dva kluba imaju isti broj bodova, da li je sledece sto se gleda gol razlika ili medjusobni skor?

        Pitam zbog Viole.
        Međusobni skor u mečevima. Đenova i Fiorentina su igrale 0:0 u andati.

        Zanimljivi scenariji se otvaraju pred poslednje kolo. Đenova, Empoli, Fiorentina i Bolonja (meč manje) još uvek vise. Fiorentina i Đenova je ključni meč, najverovatnije, dok Empoli ide Interu. Svakako, mogućnost da vidim Florenciju ili Đenovu u Seriji B me dodatno raduje u već radosnoj nedelji.
        Last edited by Crni Đorđe; 19-05-19, 16:25.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Ognjen View Post
          Ako dva kluba imaju isti broj bodova, da li je sledece sto se gleda gol razlika ili medjusobni skor?

          Pitam zbog Viole.
          Međusobni skor.

          Comment


          • Ma Empoli ce izgubiti od Intera u poslednjem kolu dok ce Djenova i Viola bratski podeliti bodove za opstanak i svi zadovoljni. Na sta je spao Prandeli bozee, a tek Montela, ocajan trener...
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • A sta radi Gatuzo

              Comment


              • Klasika beda.

                Comment


                • Frosinone gine kao da im zivot ovisi a ovi iz Milane se usrali, bas je bio neki cudan tempo, greska na gresku, bezglavo.

                  Donaruma spasio, Pjotek iskoristio

                  Comment


                  • Zielinski

                    Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

                    Comment


                    • Koliko smo mi samo ocajni, u pravo vreme stize promena trenera. Max zaista pogubio sve konce ove godine, ocajna igra. Ataalnta zasluzila i vise od jednog gola i nadam se da ce izboriti LS.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Nisam gledao prvo, gledao sam EL i Zvezdu....klasika od Maksa na kraju. Mada i neka ljudima nek igraju LŠ.

                        Nadam se novom treneru što pre, čoveka sa drugačijom filozofijom jer trenutno više nije vreme ovog ziheraškog italijanskog fudbala.

                        Od Italijana Simone jedino, ali i dalje se molim strancu.

                        Comment


                        • Kandidati za Juveovu klupu Simeone vs Siniša, vodi Pils Lajt 2:3.

                          Comment


                          • S. Inzaghi msm da ima prednost, jer je Italijan, plus Lazio je igra lijep fudbal pod njegovom palicom.

                            Jedan od razloga sto je Allegri dobio otkaz, jeste prost "fudbalski" razlog, stil igre ocajan da se vise gledat nije moglo.

                            I sad dovodit iole slicnog trenera je po meni obicna glupost. Ako vec hoces promenu, uradi to kako treba.

                            Comment


                            • Nakon vesti o Alegriju ukazivalo je sve da će Simone biti naslednik, ali sada deluje kao da će ipak to biti Sari.
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Neki ozbiljni izvori u Italiji pričaju o Pepu.

                                Ali realno je Sari ili Simone.

                                Comment

                                Working...
                                X