Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stojanče View Post
    Odličan Maksimović i danas. Jeste da mi je iritantan i to zbog lezilebovanja dok je bio u Zvezdi, al ipak mora se reći da je mnogo napredovao i da igra vrhunski u poslednje vreme.
    I sad je slično, odigra par utakmica vrh i onda kiksne kao dete od sedam godina, napravi neki cirkus.

    Kao krava kad da punu kofu mleka i onda rokne istu repom i sve to prospe.

    Comment


    • Originally posted by Il Capitano View Post
      ima Juve opciju otkupa, koju inače FIFA želi da ukine u Italiji...


      Šaranović kaže da Žervinjo ima 27 godina (u maju puni 32) a Tešanović kaže da je Daversa u Parmi tek od decembra i da je malo vremena u klubu (došao u Parmi decembra ali 2016. i iz Serije C ih uveo u Seriju A).
      Nece FIFA nista da ukida, nego FIGC jbni zeli to da ukine. Ako nedaj Boze nesto odgovora Juventusu, daj brze bolje da to ukinemo.

      Comment


      • Ajde Spaleti, uzmi makar bod! Samo to se traži!
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Sad ce u drugom poluvremenu da uvede Cedrika i Ranokiju da pojaca odbranu da ne prime koji gol
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Nije ubacio Galjardinija posle onakvog derbija a ubacuje njegovog miljenika Kandrevu.

            Užas, jedina dobra stvar je što i ostali kiksaju u borbi za LŠ.
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Romulo juce odigrao strasno dobro za Lacio.

              Comment


              • Juve rutinski bez pola ekipe, Kean opet dao gol, treba ga gurati sto vise sad kad je prvenstvo prakticno gotovo.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Daje Kjeza gol za pobedu.

                  Comment


                  • Atalanta ulubi Bolonju za 15 minuta

                    Comment


                    • Posprdao se Josip Džo, dva vanvasionska gola starog majstora.

                      Comment


                      • Celava prevara i ove sezone ima vise srece nego pameti.

                        Trebao bi Gasperini za vikend da ga oduci od fudbala.
                        Last edited by Rossonero; 05-04-19, 13:44.

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          Ma jok, sve je regularno. Zaboravit cemo da je prije toga bio ofsajd, to je nebitno.

                          Od sljedece sezone stize VAR, a pitanje je da li ce ga Engleski idioti znati koristiti?
                          Ako budu zvali ove iz Italije da ihobucavaju nece nauciti sigurno. Nestvarno sta nije svirao penal za Milan.

                          Comment


                          • Nebitno sto je +18 i sto se igra sa rezervnim timom, ovo brukanje i nezainteresovanost za protivnicki gol je katastrofa. Prvo sto ej cist penal bio i naravno Alex Sandro ko bi drugi, lik se raspada ove sezone. Govnuci je tek ocajan, ne znam koji gol ove sezone primamo zbog njega. Vezni red Kedira-Bentakur, pa mislim da je ovim Max presao igricu.
                            Nebitna utakmica, ali ocekujem isto ovako u sredu protiv Ajaxa, ziheraski Max.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Koliko lose igramo sunce ti zarko Ne znam sta bi Bantiju da ne svira penal, msm vidi se na snimku da je igrano rukom, al no dobro njegova procena. Od sledece sezone se sve sudi, pa kako god da bilo, namerno, nenamerno, uz telo, pored tela... sve se svira.

                              I kad ce stati ove povrede. Unistise nas ove sezone. Evo i Can se valjda povredio.

                              Comment


                              • Nemam pojma, taman se skoro svi oporavise od povreda kad ode Dzan. Istina ne gotivim ga ali trenutno je on 3. vezni, ko da gleda onog mucenog Kediru protiv onih klinaca iz Ajaxa, igrac manje je covek.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X