Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uprava kluba je izabrala taj put. Sve najbolje su prodali i bazirali se na mlade igrace. Treba sve to istrpiti, ako su vec taj put izabrali.

    Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      Ako se to stvarno desi vec vidim kako Monki dovodi Sampaolija
      Montelica

      Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        Montelica

        Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk
        Ne samo ne on ne,ne,ne

        Slazem se da ga treba istrpeti ,realno prave tim za buducnost bar tako izgleda,a i on je po meni sasvim solidan trener bio i sa Sasuolom i prosle sezone

        Comment


        • Montela je trener plafon za jedan Lacio, sve preko toga je lutanje. Poslednje dve epizode u Milanu i Sevilji su upravo tako nešto i dokazale.

          Comment


          • Ja tu nista ne bi dirao. Dobar je EDF. Nije on kriv sto je uprava sve prodala, pa pustite ga sad neka radi sa ovim mladim igracima. Ne sumnjam ja da ce on sve dovesti u red. Samo strpljenje, strpljenje, strpljenje.

            Comment


            • Ne može se kod jedne Rome imati strpljenja, tim koji je prošle godine igrao 1/2 LŠ sad je u situaciji da razmišlja da li će dogodine uopšte i igrati to takmičenje - na startu sezone ima par klubova koji deluju konkurentije od Rome u borbi za top4.

              Comment


              • Originally posted by Rossonero View Post
                Ja tu nista ne bi dirao. Dobar je EDF. Nije on kriv sto je uprava sve prodala, pa pustite ga sad neka radi sa ovim mladim igracima. Ne sumnjam ja da ce on sve dovesti u red. Samo strpljenje, strpljenje, strpljenje.
                A sta je to SVE prodala. Naingollana i golmana. Citajuci vas ispada da su prodali od prvih 11 minimalno 8,9 igraca...

                Comment


                • Pa pazi ono prosle godine je bilo preko svih ocekivanja mislim na LS ,realnije jebilo da se iz grupe ispadne,a opet sa druge strane ,iako ja volim Romu,daleko je manji klub od Juvea,Milan ,Intera

                  Plus nacin na koji prelazni rok odradili pokazuje da zele tim ze buducnost,e sad jedino ako Monki ne zeli bas Sampaolija u Romi pa smeni EDF

                  A TOP 4 konkurentnije nego prosle slazem se al mislim da ce obezbediti,onaj Inetr je bas lose poceo a i ocajno igraju,da ne bese Radje za vikend ni Bolonju ne bi pobedili,cak mislim da ima Roma prednost u odnosu i na Napoli,tanki su pozadi, a nista se nisu pojacali bez obzira i na Carlita

                  Samo je Juve siguran,a Inter, Roma,Napoli Milan...ako ovako ostane mislim na trenere imaju podjednake sanse,naravno ko zna sta ce biti u zimskom prelaznom roku
                  Last edited by 61563; 03-09-18, 21:39.

                  Comment


                  • Originally posted by Mrkela View Post
                    A sta je to SVE prodala. Naingollana i golmana. Citajuci vas ispada da su prodali od prvih 11 minimalno 8,9 igraca...
                    Pa nije nista prodala sem toga sto kazes,mislim na bitne igrace,al problem je sto nista nije ni dovela,pogotovo pozadi,odbrana je kriminal a napred opet sve klinci sem Dzeka, koje tek treba uklopiti, DL Kolarov izmene bez,stoperi Manolas,ajde on je ok ,i ovamo Fazio i Forenci jebo to,ok na DR je mlad i perspektivan Karsdorp al posle povrede od godinu dana i to je pitanje na sta ce liciti sad,takodje na sredini otisli Strotman,Gonalon od defazivnih i ostali samo sa matorim De rosijem i Nzonzi,videcemo al treba vremena za sve to
                    Last edited by 61563; 03-09-18, 21:45.

                    Comment


                    • Originally posted by Mrkela View Post
                      A sta je to SVE prodala. Naingollana i golmana. Citajuci vas ispada da su prodali od prvih 11 minimalno 8,9 igraca...
                      Alisson, Radja, Strootman. Jednostavno nisu dovedene adekvatne zamjene za prodane igrace.

                      Comment


                      • To je druga prica...

                        Comment


                        • Najbolji primjer je Alisson. Prodali su ga za 70 miliona, a doveli su Olsena za 8 miliona. Pogledaj klubove za koje je igrao prije Rome.

                          Comment


                          • Nije on toliko los golman,ali preveliki nedostatak da zameni Alisona,mada iskreno mislim da se prodao samo zbog WC,a za Alisona, Monki je rekao da takvu ponudu za golamana Roma ne moze da odbije,jbg

                            Comment








                            • Serie A 2018-19 wage bills:
                              Juventus €219m
                              Milan €140m
                              Inter €116m
                              Roma €100m
                              Napoli €94m
                              Lazio €66m
                              Torino €43m
                              Fiorentina €37m
                              Sampdoria €36m
                              Bologna €34m
                              Sassuolo €30m
                              Cagliari €29m
                              Genoa €29m
                              Atalanta €27m
                              Udinese €26m
                              Parma €23m
                              Frosinone €22m
                              Chievo €21m
                              SPAL €21m
                              Empoli €16m

                              Highest Serie A salaries [net]
                              Ronaldo €31m
                              Higuain €9.5m
                              Dybala €7m
                              Pjanic €6.5m
                              D. Costa €6m
                              Donnarumma €6m
                              Bonucci €5.5m
                              Emre Can €5m
                              Insigne €4.6m
                              Icardi €4.5m
                              Nainggolan €4.5m
                              Dzeko €4.5m
                              Perisic €4m
                              Khedira €4m
                              Mandzukic €4m
                              Chiellini €4m
                              Matuidi €4m
                              Cuadrado €4m
                              Szczesny €4m
                              Mertens €4m
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Originally posted by Mrkela View Post
                                A sta je to SVE prodala. Naingollana i golmana. Citajuci vas ispada da su prodali od prvih 11 minimalno 8,9 igraca...
                                Prodali su dva glavna igrača u veznom redu plus golamana koji im je direktno prošle godine doneo sijaset bodova. Ovaj sad prima golove i kroz uši.

                                Strotmana i Naingolana koji su realno klase igrači su zamenili Pelegrinijem koji iza sebe ima jedno dobro EP za mlade u kojem je njegova selekcija ispala u grupi i Kristantea koji iza sebe ima propali ugovor u jednoj Benfiki i jednu iole dobru godinu u Atalanti. Dakle, u minusu su debelom. Plus treći igrač u veznom redu, DDR godinu dana stariji....doviđenja prijatno.

                                Doveli su Pastorea, odavno poluigrača, cirkuzanta i Nzozija koji eventualno može da menja DDR-a na poziciji centralnog među tri u veznom, a i kao takav ako je projektovan kao zamena za Naingolana je glupost.

                                Fiorentina napokon može da napravi nešto sa ovim simpatičnim timom i oni će ozbiljno da se pobiju za prva 4.

                                Comment

                                Working...
                                X