Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da mi je neko pre početka sezone pričao da će Hetafe i Alaves da igraju međusobnu utakmicu za top4, rekao bih mu da nije baš čist.

    Ali ipak, večeras su igrali Hetafe vs Alaves i Hetafe ih je oduvao 4-0, tako da su im prišli na jedan bod.

    3. Sevilja - 33
    4. Real - 33
    5. Alaves - 32
    6. Hetafe - 31

    Nerealne stvari.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Kvota na 2+ bila 1,5 valjda očekivali tvrd ogled.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Strelci Jaime Mata i Molina, zajedno imaju 66 godina

        Comment


        • Dje su igraci Atletiku Madridu, kakve su ovo muke.. Gledam klupu i prepoznajem golmana i Huanfrana... Pakao. Ocekuje se jos jedan goalfest.

          Comment


          • Jedna od glavnih stavki zasto je PL vise pracena od Primere i zasto je Primera ne moze nikad stic. Pa samo nek se uporedi slika na meceve PLa i Primere, ajde dobro, igra sad Hueska - Atletiko i pola terena se ne vidi i ajde da im se oprosti sto gledamo slijepo utakmicu, ali prije igra se Pul-CP i RM-Sevilja istovremeno, vidis sve sljasti u PL, prelijepo za oci, a onda prebacis na Bernabeu na jednom od najboljih terena na svijet, slika nekako mracna, depresivna, a isti kvalitet igre je na obije utakmice (prvo poluvrijeme), klasicni raspad od igre na oba kanala, al ljepse gledat nekako obojenu PL nego depresivnu slike Primere.


            Svaka cast komentatoru na SK2, mozda on ima bolju sliku, mozda on samo lupa imena igraca, al zaisto se trudi.
            Last edited by Baka; 19-01-19, 18:12.

            Comment


            • Golmani najbolji akteri na Balaidosu.

              Comment


              • Originally posted by Baka View Post
                Jedna od glavnih stavki zasto je PL vise pracena od Primere i zasto je Primera ne moze nikad stic. Pa samo nek se uporedi slika na meceve PLa i Primere, ajde dobro, igra sad Hueska - Atletiko i pola terena se ne vidi i ajde da im se oprosti sto gledamo slijepo utakmicu, ali prije igra se Pul-CP i RM-Sevilja istovremeno, vidis sve sljasti u PL, prelijepo za oci, a onda prebacis na Bernabeu na jednom od najboljih terena na svijet, slika nekako mracna, depresivna, a isti kvalitet igre je na obije utakmice (prvo poluvrijeme), klasicni raspad od igre na oba kanala, al ljepse gledat nekako obojenu PL nego depresivnu slike Primere.


                Svaka cast komentatoru na SK2, mozda on ima bolju sliku, mozda on samo lupa imena igraca, al zaisto se trudi.
                Pa ovo na Huesca-ATM nema veze sa kamerom, nego je ogromna maglustina u Aragonu (imam druga koji mi je pokazao sliku od danas). Inace tamo je teska magla vec skoro mesec dana, uz povremene prekide. Za Novu godinu nisu videli maltene kucu preko puta.
                Last edited by colchonero; 19-01-19, 23:33.

                Comment


                • Originally posted by madrid View Post
                  Pa ovo na Huesca-ATM nema veze sa kamerom, nego je ogromna maglustina u Aragonu (imam druga koji mi je pokazao sliku od danas). Inace tamo je teska magla vec skoro mesec dana, uz povremene prekide. Za Novu godinu nisu videli maltene kucu preko puta.
                  Nisam spomenuo maglu, al svakako sam ih opravdao za to. Na pocetak nije toliko bilo magle i opet je depresivno gledat.
                  Al eto, vise sam se osvrnuo na Pul-CP vs RM-Sev nego sam se tek sjetio kad sam ATM gledao.

                  Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                  Comment


                  • Auh, lep gol iz slobodnjaka Tella.

                    Gledaš li Nemanja?
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Bomba Telja. S tim što nisam siguran da li je ono faul bio, mada se niko nije ni bunio tako da jeste verovatno.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Auh, lep gol iz slobodnjaka Tella.

                        Gledaš li Nemanja?
                        Pa naravno, ovakvi mečevi se ne propuštaju.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                          Bomba Telja. S tim što nisam siguran da li je ono faul bio, mada se niko nije ni bunio tako da jeste verovatno.
                          Jeste ga dokačio malo sa leđa po nozi. A ovaj bio u punom šprintu. Dovoljno da mu malo pipneš nogu i on pada sigurno.

                          A taman kažem da je imao sreće što nije bilo u kaznenom. Kad ono i nije neka sreća.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Teljo bio potencijal da ima minute i u današnjoj Barsi.
                            Sjajan fudbaler i tehničar.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Bilo je očekivano ovo. Previše lopti je Betis izgubio na svojoj polovini.

                              Girona vrši presing nonstop na zadnju liniju Betisa. Lepa nagrada za trud.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ja očekujem da će Betis ipak dobiti ovo. Prirasli su mi za srce poslednjih godina, kao Rajo.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X