Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Ma da Isko zabije sta treba pito bi te ko lezi. Ovako ce primit jos dva ne zabiju li do pol, u obrani su ziva katastrofa,igra se ko kako oce, na obicni dupli pas Marselo ne zna di bije

    Comment


    • #62
      Originally posted by Mrkela View Post
      Pa rekli su da Kurtoa nece braniti jos ovo kolo.sigurno iako trenira vec dva tjedna.
      Nisam to znao. Mislio sam da je ovo neka nagrada Kejloru, i da će Kurtoa morati da se pomuči da bi bio broj 1.

      Lepo ih Borha izlomio kod gola, i pogodio u pravo mesto, gde nema branjenja.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • #63
        Djirona ako ovako nastavi napunice ih

        Sent from my SM-G531F using Tapatalk

        Comment


        • #64
          Znas kada bi Barnli recimo izasao ovako protiv Sitija, nikad

          Kako su takticki postsvljeni, kako igraju kontre

          Sent from my MI 6 using Tapatalk

          Comment


          • #65
            Nemoj započinjati, i ovde će se otvoriti rasprava sad opet sve ispočetka što smo na temi Premijer lige već pročitali.
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • #66
              Marselo ne postoji, ovo sto on radi u obrani je kriminal, a samim time vuce Ramosa za sobom i nema ni Ramosa u 16m jer izlazi pokrit ovoga, a nema ni Modrica pa da cuva tu stranu nego sve ovi ofenzivci.


              Ramos strasan penal, konj.

              Comment


              • #67
                Lopategi zeli posed sa ovim Realom, a ovaj Real izmisljen za direktan fudbal

                Drze loptu, muce se ne mogu stvoriti nista, Benzema igra odlicno ali nema nikog u napadu, Bejl slab danas

                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                Comment


                • #68
                  Nema sta da trazi Bejl na lijevom krilu s obzirom da ovi igraju povuceno, a dribling na lijevu po liniju mu ne prolazi, a i ako prodje ide cebtarsut di je samo Benz, mora na desno pa da zabada u sredinu ili laznjak pa pici po boku.

                  Ne znam,meni ovaj Lopetegi bas smrdi, cudan neki tip. Koji kurac drzis Modrica na klupi, nije spreman, nek ide kuci, kakve gluposti, jbt spanci tvoji, stavi ga 60min nek izdominiraju i onda ga vadi.
                  Last edited by Mrkela; 26-08-18, 23:06.

                  Comment


                  • #69
                    Bice stvarno tezak smor ako nosonja brani ispred Navasa, nista bolji nije

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk

                    Comment


                    • #70
                      Cuj Marsela kaze danas, iznenaden sam sto me trener zamjenio bio sam maksimalno spreman, pa da igras malo i obranu igrao bi svih 90minuta

                      Comment


                      • #71
                        Au golcine...ispustio Bilbao gotov mec i pobedu

                        Comment


                        • #72
                          Valensija otkupila Guedesa za 40m

                          Comment


                          • #73
                            Odlična kupovina, pametan potez.

                            Comment


                            • #74
                              Ovako to radi Real. Prodaju ga za 8 miliona, a vrate ga za 33m.

                              Lyon have confirmed the sale of Mariano Díaz to Real Madrid for €33m + €3m in add ons.

                              Comment


                              • #75
                                I ima klauzulu u ugovoru od prošle godine da Realu ide 35% od sledeće prodaje, tako da je negdje transfer oko 22-23 miliona.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X