Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto Baka?

    Cisto je apsolutno. Golaman je prvo pokusao da odglumi da ga je Suarez po licu udario, a onda neki bol na ruci osjeca.

    Suarez je prvi do lopte stigao, tek je onda doslo do kontakta.

    Comment


    • Originally posted by Ognjen View Post
      Sto Baka?

      Cisto je apsolutno. Golaman je prvo pokusao da odglumi da ga je Suarez po licu udario, a onda neki bol na ruci osjeca.

      Suarez je prvi do lopte stigao, tek je onda doslo do kontakta.
      Brate meni se cini da ga je Suarez pukao i da je cak i od ruke golmana usla lopta.

      Iz jednog ugla se cini Suarez do lopte, a iz drugog da ga je dobro prosuo.

      Sent from my LG-H818 using Tapatalk

      Comment


      • A i sto se Recio sakrio od lopte a tacno bi izblokirao da je ostao u pravom polozaju...

        Ognjene ovo je cist faul, ove su te situacije gde 50-50 ide u korist golmana, on je na zemlji i deli ga milisekunda da uhvati loptu, a Suarez zabija opasnom igrom i udara ga kolenom u glavi... pa kako nije faul

        Comment


        • Suarez je apsolutno prije bio na lopti, do kontakta jeste doslo ali lopta vec u golu bila.

          To sto je golman bio nadomak toga da uhvati loptu je nesto drugo, Suarez sigurno nece cekati da vidi hoce li golman uhvatiti loptu. Nije mu izbio iz ruke loptu, to bi bio prekrsaj.

          Comment


          • Znači ako Suarez da prvo gol, a posle udari pesnicom golmana, opet je gol?

            Golman je zaštićen u svom petercu kao ugrožena vrsta. Ovo ne može biti gol jer je opasna igra Suareza.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Meni je ovo cist faul, citam i na redditu vecina se slaze, opasna igra a nakon toga i kontakt, mora da bude zasticen golman ovde. Eto sudija nije video ali sta rade ti ljudi u VARu je pitanje, iz nedelje u nedelju se blamiraju...

              Comment


              • Oni u varu su razmišljali da je prvo bio gol pa opasna igra. Ali da nije bilo opasne igre, ne bi ni bilo gola.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Oni u varu su razmišljali da je prvo bio gol pa opasna igra. Ali da nije bilo opasne igre, ne bi ni bilo gola.
                  Upravo to, tacno se vidi da golman nije siguran da krene "100%" na loptu jer je Suarez vec podigao nogu, isplasio se da ne nastrada gore covek

                  Comment


                  • A sta vam je konkterno opasna igra ovdje, je li isao dzonom u lice?

                    Comment


                    • Predpostavljam da bi se svirao faul da se situacija desila u petercu Barce.

                      Comment


                      • Originally posted by Ognjen View Post
                        A sta vam je konkterno opasna igra ovdje, je li isao dzonom u lice?


                        Pogledaj kraj videa sa speed 0.25, cak ga je i po ruku udario prvo, a nakon toga i u glavu.

                        Ocekivano, Mesi spasava opet Valverdea Ali mislim da ce mu ovo biti zadnja sezona, nece on jos dugo.
                        Last edited by Ser Gagi; 20-01-19, 21:35.

                        Comment


                        • Originally posted by Ognjen View Post
                          A sta vam je konkterno opasna igra ovdje, je li isao dzonom u lice?
                          Lopta je već bila u predelu grudi golmana, a Suarez je potegao nogom i udario loptu i golmana.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Zelim da neko slijepo vjeruje u mene kao Alba u Mesija da ce da naleti na svaki njegov cutback. Toliko covjek forsira taj cutback da u prvo poluvrijeme mu se ucinjelo da u sesnaesterac utrcava Mesi, kad ono Alenja. Naravno tako i Dembele dao gol. I sad zamalo Suarez opet, nevjerovatne stvari. Mislim da Alba ne bi bio ni 30% igraca da nema Mesija. Bukvalno mu se karijera svodi na utrcavanje na Mesijeve lopte.
                            Takodje, masu prgav lik, ako ima neki mrzni igrac iz Barse (barem meni), to je onda Alba.

                            Sad cu morat sve one uglove pogledat na reddit, al se meni cini cisti faul.

                            Comment


                            • Hajde, prihvaticu da je 50-50 situacija.

                              Comment


                              • Originally posted by Ognjen View Post
                                Hajde, prihvaticu da je 50-50 situacija.
                                https://streamable.com/tmnc3

                                Najbolje se ovdje vidi. Mora ovo da se ponisti...

                                Comment

                                Working...
                                X