Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne verujem da bi uzeli selektora Španije pred SP, napravili onakav haos da bi bio samo prelazna opcija. Ne ide mi nekako...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Lopategi je raspad sistema.

      Sent from my MI 6 using Tapatalk

      Comment


      • Ma kakav haos, to je isto režija fudbalskog saveza u Španiji. Čekao bi Real za svoju Španiju koliko treba, nego prave priču.

        Prelazna opcija i rekonstrukcija tima ali mislim da je targetovan da osvoji LaLigu.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Prvo Ramos ne bi prišao da šutira slobodnjak pa ostalo. Drugo drndao bi se na igrače i unosio bi živost. To što ljude nervira kad se on drnda kao malo dete, njegove saigrače pokreće. Non stop im priča i traži loptu i nebitno ko ima kapitensku traku Ronaldo je uvek prećutni kapiten.
          Pa ni Ronaldo se nije nešto proslavio na slobodnjaku. Ovo je trebao Bejl da šutne, niko drugi.

          Ne treba osporiti Seviljinu želju. Pojeli su ih na terenu. Ne bi ovo dva Ronalda promenila. Pregaženi su jednostavno. E već u drugom poluvremenu kad se Sevilja verovatno povuče, tu bi već Ronaldo pomogao.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Ma kakav haos, to je isto režija fudbalskog saveza u Španiji. Čekao bi Real za svoju Španiju koliko treba, nego prave priču.

            Prelazna opcija i rekonstrukcija tima ali mislim da je targetovan da osvoji LaLigu.
            Sa kojim razlogom praviš priču pred SP? Ne razumem...

            Najveće takmičenje na svetu i ti praviš raskol u repki?
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Florentino nije znao gde udara u trenutku kad se ZZ povlaci, i jedna od retkih opcija je bio upravo Lopetegi koji je upoznat igracima jer je vodio i mladu selekciju Spanije i A selekciju. Krivo mi je sto nije bio Don Karlo u tom trenutku slobodan, po meni je on ostao nedorečen u Madridu

              Comment


              • U svakom slučaju, ne dešava se često da i Barsa i Real izgube u istom kolu..
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • To što običan narod tj mi ne znamo ne znači da nema razloga. Real je ponos Španije i poslednje što bi uradili je to, a ni savez ne bi zatezao. Sačekali bi komotno kraj prvenstva, ja sam mislio da je to bilo spuštanje pritiska sa reprezentacije ili nešto tako. Jer su oni već imali implementiran sistem, ovaj je mogao da javlja Jeru eventualno detalje pred svaku tekmu, ko će ga znati.

                  Comment


                  • Samo da ne bude sad kao što je prošle sezone bilo sa Junajtedom. Znate oni su u krizi, pa se više pričalo o njihovom porazu nego o Seviljinoj pobedi.

                    Comment


                    • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                      U svakom slučaju, ne dešava se često da i Barsa i Real izgube u istom kolu..
                      Barsu nisam gledao, tako da to ne mogu da komentarisem njihov poraz. Sevilju gledam od pocetka. Sta bi ovo trebalo da znaci? Namjestanje?

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        To što običan narod tj mi ne znamo ne znači da nema razloga. Real je ponos Španije i poslednje što bi uradili je to, a ni savez ne bi zatezao. Sačekali bi komotno kraj prvenstva, ja sam mislio da je to bilo spuštanje pritiska sa reprezentacije ili nešto tako. Jer su oni već imali implementiran sistem, ovaj je mogao da javlja Jeru eventualno detalje pred svaku tekmu, ko će ga znati.
                        Ovo je previše zavere i za tebe, ako ćemo realno.

                        Pristali bi Španci na ovoliko blamiranje svojevoljno...nema šanse. Ceo savez napravio sprdnju od sebe. A video sam što su spustili pritisak, lepo su se proveli.

                        Pre će biti da su cigani, bez morala.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Pa da su osvojili ko zna šta bi bilo. Nisu oni toliko cigani da napadaju i miniraju svoju repku. Ne ide to tako.

                          Brate to što mi nešto ne znamo ne znači da je zavera. Ne moraju oni sve zvanično objaviti šta se dešava. Realno posle toga niko ništa nije očekivao i da su prošli Rusiju osvojili bi.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Pa da su osvojili ko zna šta bi bilo. Nisu oni toliko cigani da napadaju i miniraju svoju repku. Ne ide to tako.

                            Brate to što mi nešto ne znamo ne znači da je zavera. Ne moraju oni sve zvanično objaviti šta se dešava. Realno posle toga niko ništa nije očekivao i da su prošli Rusiju osvojili bi.
                            Mi ne znamo, ali je bitno da ti znas. Postedi nas ovih nebuloza od postova u kome glumis baba vangu. Ne ide ti.

                            Kao sto rekoh, La liga je zahtevno takmicenje, a Real je mnogo oslabljen u odnosu na proslu sezonu. Trece mesto ove sezone je realnost, tako je to kad dovedes pojacanje samo tamo gde vec imas vrhunskog igraca/golmana i realno ti ne treba.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post
                              Barsu nisam gledao, tako da to ne mogu da komentarisem njihov poraz. Sevilju gledam od pocetka. Sta bi ovo trebalo da znaci? Namjestanje?
                              Ne znam da l' je nameštanje, ali meni miriše da na kraju ni Real ni Barsa neće osvojiti titulu.. A ovi u savezu definitivno nešto muljaju..
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Veliko ti to "DA SU". Nisu, i u suštini samo su ispali od mnogo lošije repke od sebe i generalno se izblamirali. Ceo savez na čelu sa ovim na klupi Reala. Ne znam šta su hteli, ali su samo to postigli.

                                Poštujem tvoje mišljenje, ali se ne slažemo.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X