Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://cdnja.r.worldssl.net/mp4/jj/Jj53.mp4

    Comment


    • Ma ovaj Kurtoa je šetajući nosati baksuz. Iskreno. Uopšte ga ne gotivim.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Ovo je i Kurtoin gol morao je krenuti
        Ne bih rekao, možda je mogao krenuti, ali svakako nije njegov gol...
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Kako igra Banega, sprda se sa igracima Reala.

          Comment


          • Sa kojom željom igra Sevilja. Ovo je nestvarno. Samo da ne padnu previše u drugom. Ne može ovaj tempo dugo ovako da se drži.

            Naloženi 140%.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Real igra bolje bez Ronalda, Zidan je samo držao svlačionicu nije bilo taktike, i ostale maštarije imbecila.

              Comment


              • Zasto se Ramos guzi da šutira slobodnjak?! Pusti Bejla brate i to je to, lik ima nestvaran knuckleball

                Comment


                • Koliko Ramos sere sa ovim slobodnjacima... Haos. Druže predji u napad. Ja ga volim ali koliko on ide napred, i šta je poćeo da glumi..

                  Comment


                  • Nema ovo veze sa Ronaldom. Ovo je ceo tim u daunu. Nisu očekivali ovo od Sevilje svakako.

                    Imaš u timu toliko WC igrača i svi izgledaju pogubljeno večeras. Ne bi tu Ronaldo ništa promenio.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Ramos izvodi slobodnjak, Bale pored njega gleda. Raspad sistema!

                      Comment


                      • Ne bi, on je onih milijardu golova dao u tri utskmice, ne bi mogao Sevilji da da? Uvek je bolje sa Ronaldom nego bez. Sve drugo du maštanja.

                        Comment


                        • Sevilja koristi šanse. Puni bre!!!

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Ne bi, on je onih milijardu golova dao u tri utskmice, ne bi mogao Sevilji da da? Uvek je bolje sa Ronaldom nego bez. Sve drugo du maštanja.
                            Ne znam da li gledaš tekmu, Real nije šutnuo na gol. Nisu prišli golu. Ronaldo ne može da pređe 70 metara i da postigne gol. Ceo tim ne igra ništa.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ma ovaj Lopetegi je vrv neka prelazna opcija, bilo koji trener ne bi mogao da bude dobar nakon velikog ZZ-a

                              Aj bar da se vidi Vinicius veceras, i ovako je ovo izgubljeno vec u prvom poluvremenu

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Ne znam da li gledaš tekmu, Real nije šutnuo na gol. Nisu prišli golu. Ronaldo ne može da pređe 70 metara i da postigne gol. Ceo tim ne igra ništa.
                                Prvo Ramos ne bi prišao da šutira slobodnjak pa ostalo. Drugo drndao bi se na igrače i unosio bi živost. To što ljude nervira kad se on drnda kao malo dete, njegove saigrače pokreće. Non stop im priča i traži loptu i nebitno ko ima kapitensku traku Ronaldo je uvek prećutni kapiten.

                                Comment

                                Working...
                                X