Announcement

Collapse
No announcement yet.

Strimovi utakmica i prenosa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Strimovi utakmica i prenosa

    Rekoh ako ja ovo ne otvorim... da ne ostane na nivou ideje i ničeg više...

    U svetlu (ne)prenosa utakmice Spartak Trnava - Crvena Zvezda, mnogima su značili strimovi koje smo delili na temi.

    Pošto ni utakmica sa Salcburgom neće biti prenošena, podelili smo na temi neka rešenja.

    Nismo u obavezi da gledamo Mitrovićevu Arenu i sl.
    Ovo je moralo da ide na nacionalnoj frekvenciji.

    Ako vam nije teško da ponovite strimove i ostala rešenja.

    Takođe ova tema nema veze sa klubaštvom, itd, već sa sportom i bilo bi lepo da se ispomažemo i ubuduće.

  • #2
    Ajd, ja sam technotard, te mi je najjednostavnije da dam 200 kinte kliktv-u što je od trovača, Arena je Mare Telekom..

    Mogli bi se ovde stavljati i koji delovi BG-a imaju taj Kopernikus, koji izgleda ima sve, da znam gde da se selim..

    Comment


    • #3
      A zar nije najjednostavnije da neko od prisutnih, a sa moćima, samo prebaci onu spiku odande_do'vde??

      Comment


      • #4
        Bilo bi dobro da se spika prebaci, vaistinu. Ovako će nestati međ stranama naših mudrosti LOL

        Comment


        • #5
          Nema potrebe da ova tema stoji ovde, ali recimno da se otvori na domaćem fudbalu, jer ako se ovde gura sve i svašta biće haos, pogotovu što nešto slično na PL već postoji

          http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1567474

          Bitan je prvi taj post, koji može da se menja i dopunjuje kod ovih važnih alatki, plejera i sredstava pomoću kojih se gledaju mečevi, ne naravno sa pojedinačnim linkovima za određene mečeve.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • #6
            Bitan je 1. post.

            Ljudi tokom vremena mogu tražiti bejzbol, umetničko klizanje... šta god...

            Comment


            • #7
              https://www.reddit.com/r/soccerstreams/

              http://www.acestream.org

              Nista vise vam ne treba.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • #8
                Sve ti to bitno stoji vec u prvom postu PL Marko. Tebi je bitan nacin da dodjes do prenosa...a nekoliko samo njih imas pomocu kojih mozes da gledas, kao sto smo vec tamo pisali i kao sto je bici ponovio.. instaliras ace i link za ace trazis na redditu i to je sve. Ja recimo samo na taj nacin gledam.

                E sad, problem je kada dodjes do Zvezdinog meca ili nekog teniskog koji je na nekom parking terenu i sl. kada ne igra niko od po njima bitan....to ti ace ne resava. No, o tome svaki pdf brine i uredjuje obicno u toku, pre samog meca.
                Posto je ovde problem domaci fudbal na evropskoj sceni, otvori tamo temu, ovde ce ostati na ovome.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • #9
                  Kao recimo RG. Koji realno i nije mogao da se gleda, jer Eurosport ima neku čudnu politiku...

                  Ja sam otvorio... sad neka nadležni odluče, srede

                  Comment


                  • #10
                    Ranijih godina smo imali za svaki GS sisteme kako gledamo, naravno na tenisu, jer ostale to ic ne zanima, dok nesto ove na RG ljudi nisu bili zainteresovani ili su se snalazili na neki svoj nacin, a ti prati USO pa ces saznati, ako ono preko mozzile sljaka i dalje.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • #11
                      Sad gledam šta ima u ace-strimu. Imaju 4 arene i rade dobro.

                      Comment


                      • #12
                        Dok ne dodje do nekog veceg meca. Ja sam popizdeo i uzeo Polaris, za 650din mirna glava. Imam sad i SK i Arene
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by torpedo View Post
                          Sad gledam šta ima u ace-strimu. Imaju 4 arene i rade dobro.
                          Moze li link ka tim arenama?
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • #14
                            Ja uglavnom gledam svasta nesto ovde

                            http://videostream.dn.ua/videopage/v...eWl1anRhcmN0YQ

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by suptil View Post
                              Na jednom austrijskom sajtu procitao sam da u Austriji pravo na prenos sutrasnje utakmice ima Dazn. Prvi put sam cuo za njih tada. U medjuvremeu sam na kodiju instalirao platformu Just sports i na njoj postoje Dazn kanala. Ukoliko je to nekom komplikovano, na sajtu Dazn postoji ponuda besplatne mesecne probne konzumacije njihovog proizvoda. Za sutra su najavljene utakmice Lige sampiona, medju njima naravno i Zvezda. Evo linka: https://watch.dazn.com/en-DE/sports/, obelezite opcija fudbal i izaberite datum utakmice....
                              Sa teme.

                              Comment

                              Working...
                              X