Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • +100

    Comment


    • Ako vam zatreba igrac evo prijavljujem se,sta je tesko tipovati 1 nedeljno.Posle uspesne saradnje sa Duletom i 2 titule iz 3 sezone raskinuli smo saradnju,pa ako zatreba nekom igrac neka se javi na pp ili ovde.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Ako vam zatreba igrac evo prijavljujem se,sta je tesko tipovati 1 nedeljno.Posle uspesne saradnje sa Duletom i 2 titule iz 3 sezone raskinuli smo saradnju,pa ako zatreba nekom igrac neka se javi na pp ili ovde.
        Gde je Dule šta se dešava sa njim ?
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Nemam pojma dolazio on par puta u kg ima tetku tu pa se vidjali,dobar lik,dosta smo se ispricali.Cuo sam se prosle godine sa njim zadnji put,izgleda da je preokupiran faxom,mada i ja sam ali opet zevam ovde
          Na fejsu ga nisam video dugo bas,mada mozda ga neka zenska scepala ko zna
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Prototype i ja tim Juventus.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Zola brate ajde vidi ponovo mozda se neko predomislio
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment

              Working...
              X