Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta znam,ne secam se da sam ovo napisao....
    Ako nece da tipuje sve ili zaboravi kao sto je bilo slucajeva kad je neko zaboravio da napise tip npr. tipovao je 9 od 10 jedan zaboravio,na to se misli .. ;)
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Sta znam,ne secam se da sam ovo napisao....
      Ako nece da tipuje sve ili zaboravi kao sto je bilo slucajeva kad je neko zaboravio da napise tip npr. tipovao je 9 od 10 jedan zaboravio,na to se misli .. ;)
      I šta ako neko tipuje 9/10 utakmica. Onda se mu ti dodaješ bod jer mu se omaklo pa nije tipovao ili ne dobija bod uopšte za taj meč.

      Ne razumem šta nećeš da mu računaš. Računaš onoliko mečeva koliko je odigrao. I normalno da će svako da tipuje svih 10 mečeva. Možda se desi nekom kralju da ne tipuje neki meč ali opet, tipuje se 5 dana i biće vremena da tipuje meč koji nije ipovao ...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Pa ne dajem mu bod,veruj mi nekoliko puta su zaboravaljali ja sam ih oppominjao i nisu ispravili ;)
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Ne razumem uopšte šta traži tamo to 8. pravilo. Kao tim nije obavezan da tipuje sve parove ??? Pa da li će neko da tipuje samo 7, 8 ili 9 mečeva ??? I ovo nema veze za zaboravljanje da se tipuje neki meč, ovde se misli na to da ne mora da se tipuje svaki meč. A šta ima taj od toga da ne tipuje, da ne proba pa možda i ubode čak tačan rezultat.

          Nego dobro, valjda si shvatio i ti da je pravilo katastrofa ;)
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • osim toga, ja bi i ovo malo promijenio:

            dvoznak (1X,X2,12) =0.5 poena
            fiks(1 i 2) = 1.poen
            X = 2.poena
            Na golove 3+,0-2,4+ i sl. = 1 poen
            prelazi (osim 1-2,2-1) = 2 poena
            1-2 ili 2-1 = 4 poena

            Meni je u redu za dvoznak, fiks, X, na golove i 1-2 i 2-1.. ali kako mogu prelazi da nose isto bodova kao i X? Ja bih stavio to 3 boda, sta ja hocu da odigram X-X, a mogu samo da stavim X. to mi je malo nerealno i mogli bi stavit 3 poena za prelaze.
            sigpic

            Comment


            • Mislim da cu ono 8. izbrisati,ja se u opste ne secam da sam ga stavio veruj mi,moguce da jesam i zaboraivo sam,verovatno sam nesto zamuljeno...

              Pa zasto?Teze je pogoditi X na nemim mecevima,zato 2 boda a prelazi iz X-X se retko desavaju i vidis svi sem ona 2 nose 2 boda,necemo nista menjati...
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Nema mjenjanja pravila to je vec vise godisnja tradicija
                I ako stavimo 3boda,onda ce svi igrati iz 1 u 1,a to dolazi cesce,bolje ovako.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Onda stavite 1-1 i 2-2 po 2 poena, a X-1, X-2, X-X, 1-X i 2-X 3 poena?
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Reise View Post
                    osim toga, ja bi i ovo malo promijenio:

                    dvoznak (1X,X2,12) =0.5 poena
                    fiks(1 i 2) = 1.poen
                    X = 2.poena
                    Na golove 3+,0-2,4+ i sl. = 1 poen
                    prelazi (osim 1-2,2-1) = 2 poena
                    1-2 ili 2-1 = 4 poena

                    Meni je u redu za dvoznak, fiks, X, na golove i 1-2 i 2-1.. ali kako mogu prelazi da nose isto bodova kao i X? Ja bih stavio to 3 boda, sta ja hocu da odigram X-X, a mogu samo da stavim X. to mi je malo nerealno i mogli bi stavit 3 poena za prelaze.
                    Ovaj predlog se i meni cini razumnim ili smanjiti X na jedan bod kao sto imaju 1 ili 2.

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • @ bice



                      Ne mjenjaj nista nek sve ostane kao sto je bilo

                      Comment


                      • Rekoh nema menjanja,tradicija se mora ispostovati,kao sto bi asda Zvezda sa Marakane otisla na Karaburnu da joj to bude stadion,dakle nema nista
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • U redu je, ja sam samo predlozio ono sto je realno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Rekoh nema menjanja,tradicija se mora ispostovati,kao sto bi asda Zvezda sa Marakane otisla na Karaburnu da joj to bude stadion,dakle nema nista

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post


                              Vidite sta su godine rada na njemu...Rossonero dogovoricemo se da ti dam neke dodatne poene....
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Alo Modji cujemo li se?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X