Announcement

Collapse
No announcement yet.

Spanish Super Cup & Copa del Rey 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Koliko samo je propustio real
    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

    Comment


    • #62
      real se bas ispromasivao,vinicius veliki potencijal...

      Comment


      • #63
        E ako su ga dali.
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • #64
          el pistoleeeeroooooooo
          MESSI 10

          Comment


          • #65
            Ovaj Ter Stegen nije normalan, klasa od golmana

            Comment


            • #66
              Lagano.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • #67
                to bi bilo to..
                edit..ajde messi zapecati
                edit 2..opaaaa..nasred Bernabeua
                Last edited by miha92; 27-02-19, 22:32.
                MESSI 10

                Comment


                • #68
                  Gospodin Mesi...da coveku da postigne hattrick...mada ce drugi da pripisu Varanu...
                  Last edited by ZvezdaIznadSvega; 27-02-19, 22:33.
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • #69
                    Da, nema ništa od het trika, autogol 100%.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • #70
                      Jbt izlazi Suarez ulazi Coutinho, u Realu neki Valverde ulazi.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • #71
                        Ko prenosi Finale Kupa?? Nema najave ni na sk ni na arenu

                        Comment


                        • #72
                          Mislim da je Valverde večeras završio sa Barsom. Od praga finala LŠ do ovog poraza u Kupu. Morao je ovo da osvoji da bi možda ostao na klupi a ovako teško. Sa druge strane fenomenalna sezona za Valensiju. Obezbedili LŠ i na kraju sve krunisali sa kupom gde su bili autsajderi.
                          Сутра брзо долази - треба човек постати
                          Нестали су кодекси, остали су комплекси
                          Победе су порази, а исходи су потресни!

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by Marco View Post
                            Mislim da je Valverde večeras završio sa Barsom. Od praga finala LŠ do ovog poraza u Kupu. Morao je ovo da osvoji da bi možda ostao na klupi a ovako teško. Sa druge strane fenomenalna sezona za Valensiju. Obezbedili LŠ i na kraju sve krunisali sa kupom gde su bili autsajderi.
                            Nigde neće Valverde.
                            Na žalost pristalica Blau-grane.
                            Iz nznm kog razloga bivši trener Espanjola ima podršku glavnokomandujuće struje u klubu + igrači svojim izjavama staju iza šefa i za lošije rezultate krive svoju malenkost.
                            Ovde jedina šansa ako se Mesi pobuni, napravi ršum, možda će onda Bartomeu razmišljati o promeni na klupi.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • #74
                              Bas odlicna sezona za Valensiju iako nije pocetkom sezone uopste djelovalo da ce priblizno ovako biti. Bitno za klub da je osvojena titula a i Dani Pareho je to zasluzio jer igra na prilicno konstantnom visokom nivou vec dugi niz sezona. On je pravi kapiten ovog tima. Bilo je bitno da su svi igraci stali iza Marselinja kada se pominjalo da bi moglo doci do promjene trenera, tu je valjda Pareho odigrao veliku ulogu.

                              Comment

                              Working...
                              X