Announcement

Collapse
No announcement yet.

Aston Villa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Aston Villa

    Jer dolazi Macoun iz Lyona ? Spominjalo se to negde.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • #32
      Re: Aston Villa

      Bila je neka prica da je potpisao ili da vrsi pregled, ali nista vise od toga. Pojavila se prica da je Daren Bent iz Sunderland-a prosao medicinski pregled i da dolazi na Villa Park za 18 miliona funti.
      UP THE VILLA!!!

      Comment


      • #33
        Re: Aston Villa

        Na goal.com pise da je Macoun presao u Villu.
        Kako bi bilo dobro da Bent dodje. On i Agbonlahor u tandemu + jos Downing i Ashley Young.
        Ju,ju.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • #34
          Re: Aston Villa

          Danas u novinama stoji da je sve gotovo oko prelaska Bent-a. Macoun, stvarno ne znam... nisam cuo nista osim da su ga gledali iz Ville. videcemo
          UP THE VILLA!!!

          Comment


          • #35
            Re: Aston Villa

            http://www.avfc.co.uk/page/TV/Interv...270179,00.html
            http://www.avfc.co.uk/page/TV/Interv...267427,00.html

            I Makoun i Bent su ti vec presli u Villu.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • #36
              Re: Aston Villa

              Upravo sam video na PL sajtu. valjda ce da nam krene bolje sada
              UP THE VILLA!!!

              Comment


              • #37
                Re: Aston Villa

                Meni je Aston Villa jedna od drazih ekipa i mislim da oni sa ovakvim timom realno bi se trebali boriti za Europa League,ali sta je tu je.Sad imate igrace kao sto su:Bent,Agbonlahor,Young,Downing (iako se spominje da bi on trebao u Liverpool jer ste dosta platili Benta) zatim tu je Albrighton,Petrov,Ireland,Warnock,sasvim jedna pristojna ekipa i ja mislim da ce na kraju sezone biti u top 10.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • #38
                  Re: Aston Villa

                  Problem im je forma definitivno. Prosle sezone najbolja odbrana, 2 igraca u idealnom timu premier lige....ove sezone, nista. Sta je tu je...desava se. Dok se nekom ne smrkne, drugom ne svane... Pogledaj samo Blackpool... ko bi rekao da ce dogurati ovako daleko ove sezone.
                  UP THE VILLA!!!

                  Comment


                  • #39
                    Re: Aston Villa

                    Valjda ce da ih krene vec protiv Cityja u subotu. Da pobede gradjane.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • #40
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • #41
                        [/quote]


                        Zato sto su ispred nas. A i imaju mnogo love, pa kupuju sve i svasta(i sto treba i sto ne treba).
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • #42
                          Nakon prodaje Janga i Dauninga, Vila trazi zamjene na njihovim pozicijama, a prvi na listi je N'Zogbia.
                          Ponuda vrijedi 10M funti:
                          http://www.skysports.com/story/0,,11679_7037430,00.html

                          S obzirom da imaju i Olbrajtona ne vjerujem da ce dovest jos jedno krilo, sem N'Zogbie.
                          Last edited by Reise; 15-07-11, 18:33.
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Mislim da ce da dodje N'Zogbia...

                            Comment


                            • #44
                              STILIJAN PETROV OBOLEO OD LEUKEMIJE


                              Kapiten fudbalera Aston Vile, bugarski reprezentativac Stilijan Petrov oboleo je od leukemije, saopštio je engleski premijerligaš.

                              Klub iz Birmingema naveo je da je 32-godišnji Bugarin imao povišenu temperaturu posle prvenstvene utakmice protiv Arsenala u subotu, i da je nakon toga podvrgnut medicinskim testovima.

                              U petak je potvrđena dijagnoza akutne leukemije.

                              "Očekujemo da u dogledno vreme saznamo više o Stilijanovoj zdravstvenoj situaciji. U nadi da će sve krenuti u pozitivnom smeru podržavamo njega i njegovu porodicu", saopštila je Aston Vila.

                              Petrov brani boje Aston Vile od 2006. godine, a za bugarsku reprezentaciju odigrao je do sada 105 utakmica i postigao osam golova.



                              izvor: B92


                              Grozna, grozna vest. Izdrži Stilijane!!!
                              "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                              Comment


                              • #45
                                Ne da sam se smorio kad sam cuo za Petrova.. Katastrofa.... Mozda je i to jedan od razloga lose igre Ville
                                UP THE VILLA!!!

                                Comment

                                Working...
                                X