Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Mrkela View Post
    kakve veze ima brani 180 bodova koje je sad nadoknadio u torontu i to puta cetri.
    Svejedno je sta je uradio u Torontu, tokom cele sezone na svakom turniru sakupljas bodove za Race listu koja se na kraju poklapa sa Rankings listom.

    Inace mislim da je dobro sto preskace Cincinnati.

    Comment


    • #47
      Originally posted by Mrkela View Post
      kakve veze ima brani 180 bodova koje je sad nadoknadio u torontu i to puta cetri.
      A ne znam bolje on zna u kakvom je fizickom stanju i sta treba da radi.Samo po meni je 15 dana pauze pred GS mnogo.

      Comment


      • #48
        Originally posted by MareLFC View Post
        Da je pametan i Cicipas isto da uradi.
        On je premlad, najbolje da vec sad krene da preskace turnire kad treba najvise da grize. Seti se Rafe u godini kad je napunio 19, osvojio 11 turnira.
        13/13!

        Comment


        • #49
          Propustanje je logicno, veci je problem sto on iako je osvojio Kanadu sa ovim nivoom ne moze osvojiti, tako da ima 15 dana se digne nivo, jer mu mec fitnes nije problem. Novaku je mec fitnes vjerovatno problem, zato mu trebaju mecevi. Federeru takodje trebaju, ali Nadal dobro zna da nema u sebi nivo iz 2013, niti je to realno. Ovo sto je igrao prosle nedelje je osjetno slabije od tenisa koji je igrao na Vimbldonu.
          sigpic

          Comment


          • #50
            Nadalova igra tokom turnira se moze kritikovati, ali onaj nivo iz finala.. bmg, ne znam sta bi se tu moglo dodati. Sve je bilo na top nivou.

            Comment


            • #51
              Originally posted by madrid View Post
              Svejedno je sta je uradio u Torontu, tokom cele sezone na svakom turniru sakupljas bodove za Race listu koja se na kraju poklapa sa Rankings listom.

              Inace mislim da je dobro sto preskace Cincinnati.
              pa kakve to veze ima sa trenutnim poretkom gdje je sada ucvrstio prvo mjesto?

              Comment


              • #52
                Endi je bas ocajan,podseca me na Novaka na Americkoj turneji ovog proleca mozda i jos gori,daleko je on jos od prave forme do sledece godine tesko da ce biti ozbiljan kandidat za titule

                Comment


                • #53
                  Dobro veli Viško - vašarska atmosfera

                  Comment


                  • #54
                    Prvo sam mislila da je do streama, onda se prebacim na SK a muzika se i dalje cuje

                    Nadstresnjica nad delom tribina centralnog terena podseca supu za drva
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • #55
                      Aaoooo Endi, ajd sto ce Puj da me izbaci odmah na startu ali coveka nema skoro nigde na mapi ove godine
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • #56
                        Tanak je Endi bas, mislio sam zgazice barem ovog raspada, ali bice dobro ako ga uopste i prodje
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Endi igra očajno
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • #58
                            Makice, mukice nasa...ali to je Puj tamo preko puta
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • #59
                              Gledala 1 set, Mareju ce izgleda trebati vremena . Bas podseca na Noleta od proletos, a njegova povreda je kuk, jos gore nego kod Noleta.

                              Ne znam kako je tako ubedljivo dobio 2 set

                              Edit: Bori se Endi
                              Last edited by Zoje; 13-08-18, 20:55.
                              Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                              Comment


                              • #60
                                I Endi seta neki najlon -.-

                                Od raspalog Puja?? Pa gori si od onog Novaka Meehhh
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X