Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ja volim sebe da citiram..

    Comment


    • Kakve su za danas predvidjene vremenske (ne)prilike?
      Novak igra drugi mec ne pre 14h po njihovom (20h) posle Kvitove i Bertens.
      Fed i Gofan prvi vecernji u 19.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Koliko je samo puta u ovom mecu Losmi imao 0-30 na Novakov servis. I obicno nakon toga jedan dobar Novakov poen i jedna pacerska njegova greska...
        Milos je imao 4 puta 0:30 na Novakovom servisu. Svaki 4-ti return game. Dobio je samo 1 od ta 4 gema. Novak je imao samo jednom 0:30 i nije brejknuo. (Prvi Raonicev servis game.)

        Najopasniji za servera je bio razvoj rezultata 15:15 a potom 15:30. Obojica su bili po 3 puta u toj poziciji. Milos je izgubio sva 3 puta a Novak 2.

        Novak je spasio 5 BL. Ali je svaki put bilo uzalud. Izgubio je sva 3 gema kad je Milos dosao do BL.

        Milos je spasio 10 BL u 5 gemova. Novak je dobio 4 od njih. Jedino je u prvom Raonicevom servis gemu je spasena BL vodila do spasenog gema.
        Last edited by NI; 18-08-18, 10:33.

        Comment


        • Fedji nije moglo zapanut ljepse polufinale. Pored Kiriosa, Andersona i Delpa, njega zapade Gofan. Divota..

          Comment


          • Ne znam ko mi je gori, Novak ili Federer . . .

            Ko da su po suhim mrvama obojica gazili.

            Elem, jedina pozitivna stvar na čitavom turniru jeste visočija pozicija kamere kod prenosa. Ljepše gledat'.
            “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

            Comment


            • Ja sam zaista ocekivao vise od Federera, obzirom kako je u prvom mecu juce oprao Majera. Medjutim nije bas lako dve utakmice isti dan. Na kraju je uspeo relativno lagano da slomi Vavrinku i uzme bez problema treci set (jedino sam taj treci i gledao) ali sudeci po komentarima prvi set je ipustio sto nije bas karakteristicno za njega.
              Sa druge strane Novak koji je popio ko zna koji brejk na ovom turniru. Koji u proseku gubi preko jednog svog servis gema po setu i to od igraca kojima ritern nije ni na sirem spisku vrlina.

              Da vidimo polufinala, mada vec se sada zna sta otprilike moze da se ocekuje.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Kako ko je gori? Pa Novak.. Covek viner ne moze da zabije Raoni.. nuff said..

                A ovaj matchup Fedjo-Stanko je relativno prost sto se tice brzih podloga. Sustina je da Stanko ne moze da igra u penjanju a Fedjo to majstorski radi i tu je Vavcu kraj.. On Federera na brzoj podlozi nece moci nikada da dobije..
                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                https://ibb.co/cD1Xnq

                Comment


                • Sramota da bude Federera Rodzera ako dozvoli da preko njega Novak dodje do Sinsinatija.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Federer Rodžer je u najboljim godinama... za završavanje karijere.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Spasili RF,munje i gromovi jutros,a Waw samara ko 2015

                      Comment


                      • Kako je juce reternirao Novak Mislim da nikada nisam video da onako servira Raonic, verovatno nije odservirao drugi servis ispod 200 km/h i opet popio brdo brejkova. A i igra iz polja mu je bila ok, stvarno ne kontam kako nije uspeo dobiti juce, naravno sve zasluge za to ima Novak. Strasan mec je odigrao, jedino mu servis nije stimao al to je bilo zbog vetra. Veceras stari musterija, nadam se da nece zijaniti od CARA jer to bi bilo bas
                        OVAKO

                        Comment


                        • Видећемо шта је краљ драме смислио за Цара...
                          sigpic

                          Comment


                          • Da li je moguce da ovaj komentator prenosi Djokovica?

                            Comment


                            • Originally posted by 147 View Post
                              Da li je moguce da ovaj komentator prenosi Djokovica?
                              A ko je gospodin ne mogu da provalim?
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                A ko je gospodin ne mogu da provalim?
                                Ne znam kako se zove, mada mi je glas poznat. Sigurno imaju jedno 3 ili 4 poznatija komentatora od njega.

                                Comment

                                Working...
                                X