Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • OOP za sutra

    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Nešto mi govori da bi se noćas mogli oprostiti od RoĐera.

      Comment


      • Originally posted by torpedo View Post
        Nešto mi govori da bi se noćas mogli oprostiti od RoĐera.
        Ne isključujem to uopšte jer koliko sam uspela da odgledam u par mečeva on uopšte nije briljirao, ali Vavrinka mi je totalna enigma- ne pogledah ni jedan njegov meč...

        Uzgred počeli su Delpo i Gofan prenosi SK HD
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Bog me ubio ako su ovi sa SK normalni - 10 kanala imam a moram gledati strim.

          Comment


          • Wawrinka je podigao formu samo tako.
            Ko njega dobije na Uso od favorita, obrao je bostan.

            Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Originally posted by torpedo View Post
              Bog me ubio ako su ovi sa SK normalni - 10 kanala imam a moram gledati strim.
              Žalosno šta rade.

              Comment


              • Gofan u jednom mecu izgleda kao amater, a u drugom kao top 5 igrac, cudan igrac.

                Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Kakav raspad Rogera u TBu.

                  Gofan dobio Delpa.

                  Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Kakav choke Rogera,gubi set u kojem je debelo bolji bio u Tb

                    Gofan u 2 tba do sfa

                    Comment


                    • Kakav mec igraju ova dvojica,imao je Stan sansu ali ovo je najbolje da se resi u trecem da vidimo od cega je Roger napravljen,Stan odavno nije ovako igrao

                      Comment


                      • Ako Stan kojim slučajem udje u finale može opet da ćorne Novaku trofej pod uslovom da Novak prodje Ćilića
                        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                        Comment


                        • Udara Vavrinka....
                          Treba samo bh da bije, ne treba fh uopste da koristi.
                          A publika meh... Da je Federer napravio onakav viner bila bi erupcija.

                          Ne moze mozda Novak ovde da dobije Rodzera, ali zato moze Vavrinka
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Ko se ovde ono uplasio Vavrinke (zbog Novaka) za USO, pa ste mu se smejali i rugali?
                            #pitamsamo

                            A Gofan, sta mu je? [emoji102][emoji102]
                            Da, ovo je to najpribliznije oduvek sa njim


                            Originally posted by MareLFC View Post
                            Gofan u jednom mecu izgleda kao amater, a u drugom kao top 5 igrac, cudan igrac.

                            Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Ko se ovde ono uplasio Vavrinke (zbog Novaka) za USO, pa ste mu se smejali i rugali?
                              #pitamsamo



                              Originally posted by Joker View Post
                              Ljudi, mene je strah od Wawrinke.

                              Covjek ce tacno tempirati formu za USO. Gubi redovno prve setove, pa se posle budi i dize nivo.. uostalom, svaki put od Novaka on izgubi prvi set, pa posle poludi.

                              Ako ga tijelo posluzi i bude fizicki skroz spreman, bice muke na USO, a bgm i na AO posle. Kako je Rodzeru i Rafi nemezis Novak, tako je Novaku nemezis Stan. Bilo bi super za tenis da on ponovo pokaze onu svoju sampionsku igru, ali u najgorem mogucem trenutku po Novaka, taman kad se dize iz pepela. Bice zanimljivo..
                              Ali bicemo posteni, pa reci da mi se ipak niko nije rugao. Samo me Mrkela ljubazno pitao jesam li ja uopste gledao Wawrinku, aludirajuci na njegova blijeda prva izdanja. Ali sam tacno prepoznao nadolazeci problem. Do vraga, Stan.. zasto bas sad??

                              Comment


                              • Dobro, dobro, nisi morao bas da se citiras, verujemo ti
                                Mislila sam da te je neko drugi prozivao, ali i nebitno na kraju.
                                Ovo ide u prilog onoj cinjenici kakva je ovo neverovatna igra, sport, pogotovu u samom vrhu, da je nekad tako malo potrebno da sve eskalira ili dodje na svoje mesto, zavisi ko iz kakvog ugla gleda. Primer je i Novak za koga su mnogi rekli da propusti travu ili da je na ovom turniru negde u rangu po igri od proletos, posle prvog meca.
                                Naravoucenija, ne treba nikada biti iskljuciv, potrebno je sagledati siru sliku, ali treba imati i malo viise vere
                                Super je sto se Sten vratio, cekamo Endija.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X