Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • off-pa plaknem kad vidim ovo:

    Champions WTF 2017
    Singles
    2017 ATP Finals
    Champion Bulgaria Grigor Dimitrov
    Runner-up Belgium David Goffin
    Final score 7–5, 4–6, 6–3
    Wizard

    Comment


    • Maro, sto lakse to bolje - veruj mi. U ovom stadijumu karijere pogotovo.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Maro, sto lakse to bolje - veruj mi. U ovom stadijumu karijere pogotovo.
        Znam samo njega to ne inspiriše
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Када је Ноле ступио у профи са освојеном првом 250. цом.. Федерер је шес година имао за собом и брдо турнира...

          волео бих да неко ко има све податке стави Федерера, Надала и Новака са своим рекордима... ко је у чему рекордер...
          sigpic

          Comment


          • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
              Nemoj da me shvatis pogresno al mislim da previse povrsno gledas na neke stvari. Ako gledamo tako dobio je Kveri Novaka, dobio je i Cung, a opet i sam znas da to nije bilo ni 50% od istinskog Djokovica. Nadal je te dve sezone bio rovit, nije samo od njih gubio, vec od puno slabije igrace. Ne mozes uporediti 2015 i 2016 sa 2018, u godini gde je Rafa osvoijo tri Mastersa, GS turnir i odigrao SF i QF na preostala dva Slema. Fizicki je neuporedljiv pre svega, nema povrede, samopouzdanje je tu.

              Cilic je razbio Nadala u prvog seta Toronta, ok to stoji, a sta se desilo nakon toga? Ako to ti nije jasan pokazatelj ne znam sta da ti kazem. Zverev ima 0-5 h2h sa Rafom, a par zadnja meceva nisu bas lepo zavrsili po Zvereva, jer bio je demoliran par puta. Federer nema nivo trenutno, to je i problem i zato sam ga spomenuo. Juce je napravio 39 UE u dva kratka seta, jednostavno covek se ne krece dobro i to je to.

              P.s. Nisikori ne moze nista, taj je mrtav raspadnut igrac.
              Pa Novak je pao fizicki i mentalno sto je i normalno.. Pao je i na Uso '14 jer generalno nije mogao da izdrzi taj tempo. Nadalu je dovoljno da padne nekih 10-15% i odmah moze da ispadne u prvim kolima van RG. On je bio 100% pripremljen na Rg-u i na W-u.. sumnjam da moze biti i na Uso. Jedino ako svi favoriti poispadaju i dobije opet celendzer zreb. Cilic ga je dobio i na Ao. Zverev ga je imao u saci 2-3x do sada ali se raspao, valjda se nece uvek raspasti. Kirios ga je vec dobio. Ima tu dosta mina. Federeov nivo nije nista gori nego na Ao '17 gde je igrao 3-4 meca u 5 seta i jedva izvukao zivu glavu, naprotiv. Opet, moj zakljucak potice od toga da nikada do sada Nadal nije mogao da odigra 4 slema u sezoni sa 100% spreme. Ove sezone se dosta potrosio, mislim da mu je CF na Uso krajnji domet.
              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

              https://ibb.co/cD1Xnq

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Auuuh ala ste danas bili kreativni jedva sam pronasla ovaj post kao reakciju na Marinu postavku tvita gde se Nole i Role smeju, sa peharima, za slikanje..
                  Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  Omeksao Rodzer, previse je srecan sto je izgubio
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • A pa tu se setio ovoga

                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Pa ovde ni Novak nije srecan Ovo je vrv kad su se smarali dok cekaju pehare.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Roletova faca je vrhunska, pusti ovde Noleta... sampion, rekorder.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Bitna je ona prva slika Jos ga posle na konferenciji nahvalio. Omeksao s godinama
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Awwww meda jedan...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X