Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Bundesliga 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fantasy Bundesliga 2018/2019

    Pozdrav svima,
    S obzirom da je SK forum poznat po dobroj EPL fantasy ligi, odlucio sam se da na ovom mestu potrazim zainteresovane za ovogodisnje izdanje Fantasy Bundeslige, igre koja svake godine dobija na popularnosti, kako zbog dobrih nagrada za ucesnike, tako i zbog odlicnog dizajna i engina same igre. Ove godine su uveli jednu novinu, a to su bogate nagrada za 5 najbolje lige na kraju sezone, i to je glavni razlog zasto sam dosao na ideju da okupim sto vise ljudi u jednu domacu ligu. Sto se pravila tice, ima i slicnosti ali i razlika u odnosu na Premier ligu. Glavan razlika je to sto svako kolo menadzer ima 3 transfera, nema prenosenja i nema extra transfera, kao i to sto veliko ucesce u bodovima imaju dueli, sutevi i kreirane sanse, pa je potrebna malo detaljnija analiza jer nije dovoljno da igrac samo postigne gol. U nastavku cu ostaviti link ka igri i kod za ligu, pa ako ima zainteresovanih, mogu da napisem i nesto detaljnije o pravilima.

    https://fantasy.bundesliga.com

    Ime lige: Golden league
    Kod za pristup: 123456

  • #2
    A igrace moj brat Fiksni i to, sta fali

    Comment


    • #3
      Evo registrovao sam se,nesto sastavio,gledao sam samo poneki derbi bundes lige,ne poznajem igrace,ko zna sta sam ja nalupetao tu.

      Comment


      • #4
        Originally posted by Princoni. View Post
        A igrace moj brat Fiksni i to, sta fali
        hahah...pa videcu,ima jos nedelju dana,ne mogu sve da postignem i da budem najbolji,a ne ide da igram reda radi

        Comment


        • #5
          Ispoštovaću ja i ovo

          Comment


          • #6
            Prvo kolo krece 24. , nadam se da ce biti jos zainteresovanih kada prodje frka oko pocetka Premier lige. Za ove sto su odlucili da igraju, savet je da dobro prostudiraju bodovanje i pravila za trasnsfere i izmene. Koncetrisite se na igrace koji redovno osvajaju poene na duele, suteve i pasove, jer nije dovoljno da igrac ima gol ili asistenciju. Imate na sajtu Bundeslige izvestaje sa meceva iz prethodne sezone, pa mozete da pogledate ko je osvajao duele najvise. Evo i linkova ka proslogodisnjoj ukupnoj statistici.
            https://www.bundesliga.com/en/stats/...challenges-won
            https://www.bundesliga.com/en/stats/.../shots-at-goal

            Comment


            • #7
              Odustao sam,nije ovo za mene.

              Comment


              • #8
                Krece Bundesliga za par dana, samo 4 prijavljenih za sada. Nadam se da ce se broj povecati do kraja, definitivno vredi da se pokusa.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by dejo84 View Post
                  Krece Bundesliga za par dana, samo 4 prijavljenih za sada. Nadam se da ce se broj povecati do kraja, definitivno vredi da se pokusa.
                  Eto prilike da Fiksni konacno pobedi u nekom fantaziju

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Princoni. View Post
                    Eto prilike da Fiksni konacno pobedi u nekom fantaziju
                    Nisam se prijavio,nemam vreme da ispratim svaki fantazi maksimalno,a ako nisam 100% u necemu,ne volim da bzvz radi reda igram,mada mojih 50% bi vrv bilo dovoljno za prvo mesto sto se tice Bundes lige i pracenja u Srbiji

                    A ti lepo aj opali jo koji trasnsfer,taman da budemo na istom pre 3 kolo PL,ja sam otisao u -12 ti koliko vidim u -4 jos jedan pa posle se kontrolisemo.

                    Comment

                    Working...
                    X