Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & EFL Cup 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • FA Community Shield, FA Cup & EFL Cup 2018/19

    Foden i Odoi u prvoj,oni me najvise zanimaju,danas

  • #2
    Originally posted by Ser Gagi View Post
    Pep veoma, veoma ofanzivno.
    Po cemu zakljucujes? Kapiram da ce igrati ofanzivno kao i uvek, nego cemu ovo "veoma, veoma ofanzivno"
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • #3
      Vrbt zbog Bernarda Silve uz Sanea, Mahreza i Aguera.
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • #4
        Originally posted by bici View Post
        Po cemu zakljucujes? Kapiram da ce igrati ofanzivno kao i uvek, nego cemu ovo "veoma, veoma ofanzivno"
        Zato sto igra sa Bernardom Silvom kao veznjakom, koji je dosta ofanzivan. Takodje i Foden, koji je prirodno playmaker i igra dosta po strani, danas u sredini. Jedini je Fernandinjo defanzivni igrac nakon ovih 4 iz odbrane.

        Sent from my MI 6 using Tapatalk

        Comment


        • #5
          FA Community Shield, FA Cup & EFL Cup 2018/19



          Chelsea starting XI: Caballero, Azpilicueta, Rudiger, Luiz, Alonso, Jorginho, Fabregas, Barkley, Pedro, Hudson-Odoi, Morata
          Man City starting XI: Bravo, Walker, Stones, Laporte, Mendy, Fernandinho, Foden, Mahrez, Bernardo, Sane, Aguero




          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • #6
            Pa nista ofanzivniji nego inace, Foden ili Silva ce mu igrati dosta povucenije kao npr De Brujne ili David. U svakom slucaju to ti je 4-2-3-1.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • #7
              Sretno svima koji slave početak nove sezone, pa i meni
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • #8
                Naravno da ce igrati povucenije, ali nije isto De Brujne ili Foden. Kad je prvi put igrao De Brujne to je bio ocajan, zato prosle sezone zgazio.

                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                Comment


                • #9
                  Plavsic i Novakovic sjajno objasnili svu problematiku oko Pepa. On jeste najbolji, ali kad ima najbolju ekipu i najbolje igrace. I Plavsic je sjajno zapazio, on je i najdefanzivniji, jer posjed je najbolja odbrana, pricao sam to vec, ako ne das loptu protivniku ne mozes da primis gol, to je bila i Van Galova taktika ali se u poslednje vrijeme previse bojao da primi gol pa je davio vise i od pepa loptu. Medjutim da bi tako igrao moras da imas najbolje igrace, i zato on ne bi imao uspjeha u Arsenalu ili Milanu npr, i zato nista nije uradio prve sezone u Sitiju.

                  Sto se ove utakmice tice mislim da ce Siti dobiti bez vecih problema, jednostavno kaznice ih sa krila, Rudiger je meni bas problematican, sredina sem Zorzinja tanka. Ali jedva cekam da vidim Odoija. Sari je preofanzivan uvijek i bas zbog toga nikad nista nije osvojio, mozda nikad i nece, ali mu niko ne moze oduzeti da su njegove ekipe najatraktivnije i najljepse za gledanje.
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Tika taka vs sarri ball [emoji7]


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comment


                    • #11
                      Al su ostavili prostora Agueru jujuju
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • #12
                        Dje ostavljas tako Aguera

                        Bernardo otvorio sredinu jednom pasom

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk

                        Comment


                        • #13
                          Rudiger, kakve je stopere Celsi imao u poslednjih desetak godina i sad zavrse sa ovim drvetom u startnoj postavi.
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Cesc ne moze biti u prvih 11, katastrofalan

                            Comment


                            • #15
                              Aguero šesti go protiv Chelsea u 6 utakmica
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment

                              Working...
                              X