Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & EFL Cup 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Nisam u mogucnosti da gledam tekmu. Zasto je Sane izasao? Povreda?

    Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk

    Comment


    • #32
      FA Community Shield, FA Cup & EFL Cup 2018/19

      Nece 2 puta promasit zicer

      Koliko su opasni u ovim stvarima
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • #33
        Easy.

        Siti je mnogo mocan, kad se ukljuce jos KDB i Silva bice brutalni

        Sent from my MI 6 using Tapatalk

        Comment


        • #34
          Odoi je pogrijesio jbg, ali ajde on je mlad pa i ne mozes da mu zamjeris, ali gledaj ti Rudigera, kako nepismen stoper ovo nisu istine, kad je vec Luiz krenuo na igraca s loptom ovaj je iza i umjesto da ga prati pusta ga lagano da prodje iza ledja

          Kako Fabregas sve ove godine igra na top nivou mislim da je malo kome jasno. To je igrac za Kinu u najboljem slucaju.
          sigpic

          Comment


          • #35
            Suplji li su majko mila
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • #36
              Ocekivano Siti rutinski dobija ovo, iako je kvalitet fudbala bas problematican i ekipe su daleko od prave forme, Celsiju fale tri najbolja igraca, e sad ne znam sta ce Sari raditi sa Aspijem, ali on je bolji stoper od svih koje ima, ima logike da mu igra stopera, a da Mouzes zauzme mjesto desnog beka. Samo je Aspi mnogo mocan i kao bek.
              sigpic

              Comment


              • #37
                Citi bas zasluzeno do 2 0 ,bolje spremni,i bolje popujeni za ovaj mec,bice jebada dobra sa njima u nedelju,sa jedno 4,5 golova na mecu ocekujem, videcmo koliko gde

                Originally posted by Rossonero View Post
                Nisam u mogucnosti da gledam tekmu. Zasto je Sane izasao? Povreda?

                Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk
                ja gledam a nemam pojma,tj.ton mi stisan
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Fali vise Kante nego Eden
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • #39
                    Morace malo Marez da smanji dozivljaje, nije vise ni izbliza glavni igrac. Bas je sebican i umisljen
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • #40
                      Bice zanimljivo i Sitiju ko ce da sjedi na klupu i kako ce to prihvatiti. Sterling ulazi u mnogo vise sansi od Mareza, iako je nesposobniji, Sane je zakucan lijevo, ali je velika steta i luksuz da ti Bernardo sjedi na klupi, mozda cak i drugi Silva i Marez pritom. Mada Sterling se nesto buni oko ugovora i trazi nenormalne pare, mozda ga i puste da ode. Za sve mjesta nema to je sigurno, bas haos koliko ofanzivnih opcija Sane, Sterling, Marez, Silva, Silva B, Agero, Zezus i eventualno De Brujne iako je on povuceniji sad. Osam igraca jbt.
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Ne znam koji je rezon da Walker čovek igra, koji je igrao svaku utakmicu za Englesku.

                        Dok razni likovi koji su ladili jaja na SP iz raznih ekipa se priključuju, posle početka prvenstva i sl. jer im treba odmor.

                        Comment


                        • #42
                          Kad seremo po Marsijala samo da se podsetimo sta radi Vilijan u 30 godini, veoma profesionalan odnos.

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk

                          Comment


                          • #43
                            Pritom ne treba zaboraviti kakve igrace imaju sto se sklole tice, Roberts, Foden, Zincenko i Dijaz, svi su oni uzasno talentovani i svi su ofanzivno orjentisani. Polovina njih ce morati da traze novi klub brzo.
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Ko je gori, pedro ili willian

                              Comment


                              • #45
                                Ne svidja mi se Vilijanov pristup, izgleda kao neko ko ne zeli da bude na terenu, a to nikad nije dobro.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X