Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & EFL Cup 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Bas sramota sta radi Willian
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • #47
      Barkli utripovao da je Denilson
      sigpic

      Comment


      • #48
        Mendi ce im biti strasno pojacanje jos, oni osvojili PL prosle sezone bez levog beka prakticno

        Sent from my MI 6 using Tapatalk

        Comment


        • #49
          Rutinski je posao odradio City . Bojim se scenarija kao sto je bio proslogodinji ... jos jedna dominantna titula MC-a.

          Comment


          • #50
            Ne moze CFC u ovom trenutku ,ni u ovom sastavu da bude merodavan,nikako

            O sezoni od 100 bodova,tesko po meni ne moguce,uopste me ne bi zacudilo da kiksnu vec protiv AFC

            Samarace se sa LFC-om ,i samo je pitanje dal ce Klop da ispadne opet Flop

            Comment


            • #51
              Ja sam u prethodnoj sezoni ocekivao malo veci iskorak Spursa i borbu za titulu, ali ...

              Comment


              • #52
                Originally posted by Ser Gagi View Post
                Kad seremo po Marsijala samo da se podsetimo sta radi Vilijan u 30 godini, veoma profesionalan odnos.

                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                Tako je, i onda bi taj william od 30g kao trebao biti uzor mladim igračima ako dođe kod nas
                Sto dalje takvi igraci od nas


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • #53
                  Dobro je sto pokazujemo veliko interesovanje za miki maus kup... 11 promena u odnosu na mec protiv Ipsvica


                  Wolves 9 promena


                  Comment


                  • #54
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • #55
                      Wolves doveo dosta navijaca, razlog poeni prioriteta za kupovinu karata kada su u pitanju gostovanja na EPL, navodno je bila prica da samo kupuju karte a da ne planiraju da dodju... medjutim izgleda da je i prisustvo bitno kod tih poena

                      Comment


                      • #56
                        Lagano, Huan Mata

                        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • #57
                          Siti sinoc Rutinski. Mogli su jos nekoliko da daju, opet im nije sviran cist penal .... ali sve je to manje bitno.
                          Ono sto je bitno da je Foden postigao pogodak. Bravo mali!
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • #58
                            Lovren i Mignolet, kada cemo im videti ledja
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • #59
                              Saca i Keita kidaju, steta sto nismo dali jednu od ove dve sanse.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • #60
                                Kakva timska akcija god 2 gola, ovo deluje bas dobro

                                Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X