Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & EFL Cup 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Mi bolji u prvih 30 minuta, liverpul u zadnjih 15. Morata nastavlja da promasuje

    Comment


    • #62
      Originally posted by Adam The Llama View Post
      Lovren i Mignolet, kada cemo im videti ledja
      Dobar Migs, dobar.

      Ali što Mozes pravi decu Morenu. Ne može mu ništa jbte. Sve preko njega ide.

      Dani me oduševio sa onim presingom u Firminovom stilu, kad smo uzeli loptu i napravili šansu za Manea. Saćiri se baš trudi, deluje mi da daje i više od 100%.

      Fabinjo previše spor sa loptom. Dok je primi i obradi, deluje sporije od Hendersona. Shvatam što ga Klopp ne ubacuje još u vatru. Trebaće stvarno vremena za njega.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • #63
        Zanimljiv mec, iako ima puno gresaka i propusta, defanzivno i jedni i drugi katastrofalni. Na kraju Liverpul za 15min mnogo vise stvorio no Celsi za 30min, ali cini mi se da Barkli i Fabregas i nisu bas spremni, poslednjih 15min su se raspali.

        Saca brat nas iz Gnjilana, ce morati vise minuta da dobija u PLu, bar poslednjih 15-20min svake utakmice. Pravi ogromnu razliku, pogotovo ako udje protiv umornih bekova, pokidace ih.
        Last edited by Brian McShtull; 26-09-18, 21:41.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • #64
          Mozes protiv Morena izgleda neravnopravno, kao da je dvije kategorije iznad njega.

          Čelsi se provukao da ne primi gol na kraju poluvremena, Kabaljero dobar.

          Kovačić je opasan kod iznošenja lopte, kako to on lako radi je nevjerovatno. Imam osjećaj da nijedna ekipa ne može da ima veći posjed od nas, Sari radi strašan posao tu, dobra stvar zato što smo malo tanki na štoperskim pozicijama.
          sigpic

          Comment


          • #65
            Fabregas se tek oporavio, mozda i nije spreman 100%. Iako je bio nas najbolji igrac u prvom poluvremenu. Azpi bas los danas

            Comment


            • #66
              Tek sad se prisećam koliko je šupalj duo Lovren-Matip pozadi. Jbte, prolaze im igrači iza leđa kako stignu.

              Mali Gomez trenutno igra dva puta bolje od obojice. Ima veze i sa VVD-om naravno, ali opet...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • #67
                Originally posted by Reise View Post
                Mozes protiv Morena izgleda neravnopravno, kao da je dvije kategorije iznad njega.

                Čelsi se provukao da ne primi gol na kraju poluvremena, Kabaljero dobar.

                Kovačić je opasan kod iznošenja lopte, kako to on lako radi je nevjerovatno. Imam osjećaj da nijedna ekipa ne može da ima veći posjed od nas, Sari radi strašan posao tu, dobra stvar zato što smo malo tanki na štoperskim pozicijama.
                Bukvalno ga prolazi kako hoće. Mislim da kad Mozes primi loptu, Moreno prebledi.

                Kovačić je po meni naprednija verzija Barklija. Taktički mnogo zreliji, bolji sa loptom i poziciono ga bije. Vrhunsko pojačanje za Čelzi.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • #68
                  Originally posted by z0La View Post
                  Bukvalno ga prolazi kako hoće. Mislim da kad Mozes primi loptu, Moreno prebledi.

                  Kovačić je po meni naprednija verzija Barklija. Taktički mnogo zreliji, bolji sa loptom i poziciono ga bije. Vrhunsko pojačanje za Čelzi.
                  Kovačić teško da nekome može da uzme loptu, ali isto tako ne može ni da je izgubi. Ali ovo da ne može da je izgubi preovladava, prava majstorčina. Barkli je tu mišića da donese na sredini, teško njemu mogu fizički da se suprotstave ovi veznjaci.
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Sta ovo promasi jbte, zajebo je i alvara

                    Comment


                    • #70
                      Ali Klopova faca posle promasaja, neprocenjivo
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • #71
                        Kristensen podsjeća da je kiksara, džaba mu sve što dobro odradi.
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Nema nama nista bez Virgila, ovi ne znaju gde biju.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • #73
                            Ipak je Rudiger nas najbolji stoper trenutno

                            Comment


                            • #74
                              Kabaljero > Kepa
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                Kristensenu lako pada koncentracija, Luiz i Rudi su mi za sad najbolji duo.
                                Kovacic iz utakmice u utakmicu sve slobodniji kod tog iznosenja, nema puno takvih igraca u PL, da povuce 30m loptu kroz sredinu terena. Imam osecaj kao da se sklanjaju protivnici.
                                Evo Azara, trebao je Odoija. A mozda da Eden malo oseti Liverpul.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X