Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & EFL Cup 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Siti ne moze da dobije protivnik iz PLa, ne ide nikako. Setnja im je ovaj Fa Cup do sada.
      E Gagi da je samo ovaj.

      Sezona 2016-17...

      WH - Siti
      CP - Siti
      Hudd - Siti
      Midlsboro - Siti
      Arsenal - Siti (polufinale, izbacio ih Arsenal)

      Sezona 2017-18...

      Siti - Burnli
      Kardif - Siti
      Wigan - Siti (Izbacio ih Vigan)

      Sezona 2018-19...

      Siti - Roterdam
      Siti - Burnli
      Njuport - Siti
      Svonsi - Siti

      Mrzi me da tražim liga kup, on je nebitan. Ali garantujem i da je tu žreb extra.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        E Gagi da je samo ovaj.

        Sezona 2016-17...

        WH - Siti
        CP - Siti
        Hudd - Siti
        Midlsboro - Siti
        Arsenal - Siti (polufinale, izbacio ih Arsenal)

        Sezona 2017-18...

        Siti - Burnli
        Kardif - Siti
        Wigan - Siti (Izbacio ih Vigan)

        Sezona 2018-19...

        Siti - Roterdam
        Siti - Burnli
        Njuport - Siti
        Svonsi - Siti

        Mrzi me da tražim liga kup, on je nebitan. Ali garantujem i da je tu žreb extra.
        Dobro eto prosle sezone laksi raspored, ali ispali su rano. Pre te, odnosno 16-17 su imali neke zajebane tekme, CP i WH u gostima.

        Ali oe sezone je smejurija. Roterham kuci, najslabija ekipa Cempionsipa Barnli koji se raspadao u tim trenutcima, isto kuci. Njuport, treceligas i sada Svonsi koji ne briljira u Cempionsipu. Samo Barnli je iz PL, ovo je najlaksi zreb u istoriji

        Last edited by Ser Gagi; 18-02-19, 22:21.

        Comment


        • Originally posted by Ser Gagi View Post
          Dobro eto prosle sezone laksi raspored, ali ispali su rano. Pre te, odnosno 16-17 su imali neke zajebane tekme, CP i WH u gostima.

          Ali oe sezone je smejurija. Roterham kuci, najslabija ekipa Cempionsipa Barnli koji se raspadao u tim trenutcima, isto kuci. Njuport, treceligas i sada Svonsi koji ne briljira u Cempionsipu. Samo Barnli je iz PL, ovo je najlaksi zreb u istoriji
          Sva tri su smešna kakav raspored ustvari može da bude. CP i WH su te sezone bili jedni od najgorih domaćina u ligi. To su bile neke druge ekipe.

          3 sezone izbegavaš top6 tim do bar polufinala.

          Ova sezona je baš objasnila.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Jesu lagani protivnici, ali treba i to igrati. Motivisati ekipu, odrediti ekipu, trositi igrace. Svasta moze da se desi - povrede i slicno.
            Bolje ne igrati uopste - lakse svakako nego gomilati meceve i meceve, nebitno protiv kakvih protivnika.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Zinchenko pravi cist faul kao poslednji igrac i nikom nista

              Comment


              • Izvuče se baš, više sreće nego pameti

                Comment


                • Kako je Sterling glup.
                  U izglednom naletu dotični mesto da se stušti ka Kepi on serijom driblinga izvlači se van 16 metara.
                  Čelsi mnogo konkretniji u drugom. Malopre Azar pripremio Kanteu finu situaciju.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Morao je šutnuti Pedro. Voleo bi da Sari uzme trofej.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Fin kalibar Hadson-Odoi.

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Engleske sudije na vrhuncu. Pa koji ti k sluzi VAR ako dizes tu jebenu zastavu? Ovo je bilo toliko tesno... cak mislim da nije ofsajd.

                        Comment


                        • Englezi verni svojoj tradiciju te nerado prihvataju sve nove inovacije u svetskom fudbalu.
                          Ovo je baš bilo onako na prco kevu, morao se konsultovati VAR.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • https://old.reddit.com/r/soccer/comm...y_loftuscheek/

                            On dize zastavicu u ovakvoj situaciji a ima VAR

                            Comment


                            • To Englezi namerno, kako bi svi rekli nije VAR za njih, i da ne bi onda uvodili u PL.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Ne mogu vjerovat da ce ovo Kabaljero da donese Celziju...

                                Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X