Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • AC Milan

    Baš sam se začudio kada sam vidio da u podforumu posvećenom seriji A nema teme o najuspješnijem italijanskom klubu - AC Milanu !

    Evo , otvaram je ovom prilikom i nadam se da na ovom forumu ima još obožavalaca ovog kluba !
    FC Red Star , AC Milan , Athletic club , Newcastle United , CSKA Moscow , Borussia Monchengladbach , Boca Juniors , Nagoya Grampus Eight , Celtic , Porto & AJ Auxerre- My teams in best world leagues !

  • #2
    Odg: AC Milan

    Ima jos obozavalaca druze, ja navijam za Milan od 99', kad je dosao Shevchenko..........
    Ali prethodne 2/3 godine Milan tone sve dublje i dublje. Otprilike od one titule u LS 2007, kada su pokidali sve, posebno onaj mrtvi Man Utd, sve su losiji i losiji.
    Izgleda da ce se malo potruditi ove godine: evo cujem da hoce da uzmu Ibrahimovica, Ben Arfu, Van der Vaarta i Podolskog.......
    Samo da vec jednom dovedu nekoga, cak vise nema ni veze kolko je dobar, samo da pokazu neku zelju, jer je ovo uzas..............
    Vezni red koji je jedno vreme bio tako ubitacan sad ne moze da se pokrene. Pirlo, realno klasa za sebe, Seedorf takodje, Ronaldinho takodje, ali nema ko da se pokrene na toj sredini.
    Prosle sezone da ih Man Utd onako ponizi, to je strasno, a tek kad pogledas s kojim igracima.
    Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj sta su Fletcher, Anderson, Nani, Valencia naspram Pirla, Seedorfa, Ronaldinha, ali sta da se radi kad ovi vise ne mogu da se pokrenu, treba im neko da malo osvezi tu sredinu, a oni dovedu Flaminia.
    Valjda ce biti bolje od ove sezone!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

    Comment


    • #3
      Odg: AC Milan

      Evo Milan doveo Kevin Price Boatenga!
      Solidan igrac, nije klasa, ali makar ce uneti malo zivosti u taj vezni red.

      Comment


      • #4
        Odg: AC Milan

        [quote author=nucle0 link=topic=2776.msg156953#msg156953 date=1282142630]
        Ima jos obozavalaca druze, ja navijam za Milan od 99', kad je dosao Shevchenko..........
        Ali prethodne 2/3 godine Milan tone sve dublje i dublje. Otprilike od one titule u LS 2007, kada su pokidali sve, posebno onaj mrtvi Man Utd, sve su losiji i losiji.
        Izgleda da ce se malo potruditi ove godine: evo cujem da hoce da uzmu Ibrahimovica, Ben Arfu, Van der Vaarta i Podolskog.......
        Samo da vec jednom dovedu nekoga, cak vise nema ni veze kolko je dobar, samo da pokazu neku zelju, jer je ovo uzas..............
        Vezni red koji je jedno vreme bio tako ubitacan sad ne moze da se pokrene. Pirlo, realno klasa za sebe, Seedorf takodje, Ronaldinho takodje, ali nema ko da se pokrene na toj sredini.
        Prosle sezone da ih Man Utd onako ponizi, to je strasno, a tek kad pogledas s kojim igracima.
        Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj sta su Fletcher, Anderson, Nani, Valencia naspram Pirla, Seedorfa, Ronaldinha, ali sta da se radi kad ovi vise ne mogu da se pokrenu, treba im neko da malo osvezi tu sredinu, a oni dovedu Flaminia.
        Valjda ce biti bolje od ove sezone!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
        [/quote]

        Slazem se sa tvojim postom.Postoji izreka ne menjaj dok valja a politika ovog kluba je izgleda ne menjaj dok ne valja s obzirom da nista bitno ne podmladjuju ekipu vec godinama a bez mladosti i poletnosti,svezeg motiva,igraca gladnih dokazivanja i trofeja, ni jedan tim ne moze da pravi dobre rezultate.Ovi koje si naveo jesu klase ali fali pokretaca.

        p.s. al kenjam jbt #%d*

        Comment


        • #5
          Odg: AC Milan

          [quote author=milanche link=topic=2776.msg156988#msg156988 date=1282150599]
          Slazem se sa tvojim postom.Postoji izreka ne menjaj dok valja a politika ovog kluba je izgleda ne menjaj dok ne valja s obzirom da nista bitno ne podmladjuju ekipu vec godinama a bez mladosti i poletnosti,svezeg motiva,igraca gladnih dokazivanja i trofeja, ni jedan tim ne moze da pravi dobre rezultate.Ovi koje si naveo jesu klase ali fali pokretaca.

          p.s. al kenjam jbt #%d*
          [/quote]

          Ne kenjas uopste, sve je tacno. Mada evo sad sam gledao na Milanovom sajtu kako im izgleda ekipa. Doveli su nekoliko mladjih igraca. Jedan lik iz Gane, zove se Addiyah, nznm dal si cuo za njega, meni se cini da sam cuo, nadam se da je dobar, i neki Grk, ima mnogo zajebano ime, u svakom slucaju Grk je odbrambeni, a ovaj iz Gane je kao neki poluspic.

          Comment


          • #6
            Odg: AC Milan

            [quote author=nucle0 link=topic=2776.msg157004#msg157004 date=1282153460]
            [quote author=milanche link=topic=2776.msg156988#msg156988 date=1282150599]
            Slazem se sa tvojim postom.Postoji izreka ne menjaj dok valja a politika ovog kluba je izgleda ne menjaj dok ne valja s obzirom da nista bitno ne podmladjuju ekipu vec godinama a bez mladosti i poletnosti,svezeg motiva,igraca gladnih dokazivanja i trofeja, ni jedan tim ne moze da pravi dobre rezultate.Ovi koje si naveo jesu klase ali fali pokretaca.

            p.s. al kenjam jbt #%d*
            [/quote]

            Ne kenjas uopste, sve je tacno. Mada evo sad sam gledao na Milanovom sajtu kako im izgleda ekipa. Doveli su nekoliko mladjih igraca. Jedan lik iz Gane, zove se Addiyah, nznm dal si cuo za njega, meni se cini da sam cuo, nadam se da je dobar, i neki Grk, ima mnogo zajebano ime, u svakom slucaju Grk je odbrambeni, a ovaj iz Gane je kao neki poluspic.
            [/quote]

            Grk je Sokratis ,tako ga zovu,a puno ime mu je Sokratis Papastotopulos ^&*ST*^# Pa dobro ali pogledaj koliko Inter ima mladih,ove godine se ocekuje da eksplodira Coutinho a ima tu jos recimo Santon i McDonald i jos nekoliko youngstera

            Comment


            • #7
              Odg: AC Milan

              Kevin Prince Boateng me je oduševio na proteklom SP-u ! Ima razoran udarac , ne savršeno precizan , ali je veoma jak (udarac) . Takođe je i robusan , tako da se može sa svakim nositi ! Drago mi je da je konačno neko mlađi došao u tim .

              Sokratisa i ne znam baš najbolje pa ne bih komentarisao , ali vjerovatno zna nešto čim su ga kupili .
              Dominik Adija je isto Ganac , igrao je nekih 20-30 minuta protiv Urugvaja u 1/4 finalu SP-a . Sjećam se da je fulnuo onaj odlučujući penal !

              Kao i pred početak svake sezone se nadam da će ove godine biti bolje ! /6%^JH
              FC Red Star , AC Milan , Athletic club , Newcastle United , CSKA Moscow , Borussia Monchengladbach , Boca Juniors , Nagoya Grampus Eight , Celtic , Porto & AJ Auxerre- My teams in best world leagues !

              Comment


              • #8
                Odg: AC Milan

                Ronaldinjo odigrao sinoc stvarno okej,nadam se da ce biti u dobroj formi kao i pato.I onda nemamo brige,kalco je nas +*@WT*48*
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • #9
                  Odg: AC Milan

                  ibrakadabra sve blizi milanu,i onda je titula nasa!!!!!!!!! 7@$**
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • #10
                    Odg: AC Milan

                    [quote author=dacha-czv link=topic=2776.msg158895#msg158895 date=1282601302]
                    ibrakadabra sve blizi milanu,i onda je titula nasa!!!!!!!!! 7@$**
                    [/quote]
                    Milan nema sanse da uzme titulu ni pod razno,gledao sam juce mec protiv Juventusa,ono je smjesno koliko stari igraci.
                    Pirlo i Sedorf su fantasticni igraci,ali vise nisu za najvece domete,mladi igraci moraju tu da dodju,sto je najgore ima tu jos pored njih dvojice staraca,koji ne mogu da pariraju u trcanju ovoj djeci sto igraju protiv njih.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • #11
                      Odg: AC Milan

                      ok,tacno je da je ekipa stara,ali nije toliko stara,tu su pirlo,sedorf i ambrosini uz nestu ima tu jos starijih igracha,ali u odnosu na prethodnu sezonu tim je znacajno podmladjen
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • #12
                        Odg: AC Milan

                        Vidicemo,ali mislim da Inter jos jednu sezonu ima lak posao.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • #13
                          Odg: AC Milan

                          pa nadam se da nece,ostaje da se vidi,tachno je da malo odskacu od ostalih ekipa,ali i prosle sezone su vodili celo prvenstvo i na kraju su zakomplikovali u poslednjem kolu.Tako da,videcemo
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • #14
                            Odg: AC Milan

                            [quote author=dacha-czv link=topic=2776.msg158895#msg158895 date=1282601302]
                            ibrakadabra sve blizi milanu,i onda je titula nasa!!!!!!!!! 7@$**
                            [/quote]

                            Nema od toga nista.

                            Comment


                            • #15
                              Odg: AC Milan

                              Ibrahimović od petka u Milanu



                              Prema informaciji koja se pojavila na programu talijanske TV-kuće Mediaset, inače kompanije u vlasništvu talijanskog premijera i vlasnika AC Milana Silvija Berlusconija, Zlatan Ibrahimović novi je nogometaš milanskog kluba.

                              Objavio je to novinar Carlo Pellegatti obznanivši da bi Ibrahimović ugovor trebao potpisati u petak te pojasnivši prirodu samog transfera:

                              'Milan i Ibra dogovorili su ugovornu suradnju. Između te je dvije strane dogovor postignut. Šveđanin će po godini zarađivati šest milijuna eura od Milana, dok će ostatak njegove plaće pokrivati Barcelona."

                              "Zlatan je uistinu sretan što se priključuje Milanezima i oduševljen što će igrati Ligu prvaka. To je za njega bio ključan faktor", ispričao je novinar.

                              Sve je u priči mutno. Radi li se o jednogodišnjoj posudbi nakon koje bi se Ibrahimović vratio na Nou Camp? I zašto bi Barcelona pristala najskupljeg igrača u povijesti kluba posuditi i još za njega plaćati dok igra u drugom klubu?

                              Vijest utoliko ima težinu jer dolazi iz najbližeg medijskog izvora Silviju Berlusconiju, te stoga može biti indikator budućih događanja.

                              U dijelu talijanskih medija nadalje se spominje da bi transfer uključio i Marca Borriella, Milanova napadača koji bi otišao u suprotnom pravcu.

                              Ibrahimović je prošlog ljeta došao na Nou Camp iz Intera za odštetu u ukupnoj protuvrijednosti od 70 milijuna eura (Samuel Eto'o plus novac). Ugovor s katalonskim klubom 29-godišnji centarfor ima do srpnja 2014. godine.
                              FC Red Star , AC Milan , Athletic club , Newcastle United , CSKA Moscow , Borussia Monchengladbach , Boca Juniors , Nagoya Grampus Eight , Celtic , Porto & AJ Auxerre- My teams in best world leagues !

                              Comment

                              Working...
                              X