Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemoj da zovem Krleta on je MOD ovog dela pa da obrise ovu temu slucajno
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Comment


      • Cassano: Obožavam tu zvijer, tog Zlatana Ibrahimovića

        U subotu su nogometaši Milana na rimskom Olimpicu proslavili svoj osamnaesti "scudetto" u povijesti. Omogućila im je to utakmica bez pogodaka kod Rome...

        U pitanju je bio ogled 36. kola i trenutačno Milan ima utakmicu više, ali i devet bodova plusa u odnosu na Inter (78-69). U vodu je pala i teorija, tako da nitko više do kraja sezone ne može svrgnuti Milan sa samog trona.

        Tijekom sezone je Milan imao mnogo junaka, no ipak su glavni teret ponijeli Zlatan Ibrahimović i Pato, dvojac koji je postigao ukupno 28 pogodaka u Seriji A, svaki po četrnaest.

        - Kada sam dolazio u Milan obećao sam naslov. To sam i ispunio - rekao je Šveđanin Ibrahimović i dodao izjavu koju su željeli čuti navijači kluba.

        - Na kraju sezone će neki otići od nas, no ja nisam u tom krugu. Ostajem u Milanu još dosta godina. Tu sam gdje sam, nemam nikakvog razloga odlaziti iz lijepe pobjedničke momčadi kao što je ova.


        Potom ga je nahvalio suigrač Antonio Cassano, koji je kao i popularni Ibro došao tijekom sezone u Milan.

        - On je prava zvijer, na terenu i izvan njega. Obožavam ga i jedva čekam da nas opet povede u uspjehe - rekao je Cassano.

        Comment


        • Milan i Santos potvrdili: Ganso neće među "rossonere"

          Razigravač Santosa Paulo Henrique Ganso neće se u ljetnom prijelaznom roku preseliti u svlačionicu Milanovih nogometaša, potvrdila su oba kluba...

          Već dulje vrijeme spominje se mogućnost ovog transfera, Milan je već najavio proces pomlađivanja momčadi i označio Gansa kao jednog od igrača kojeg bi voljeli dovesti. U klub sa San Sira 21-godišnjaka su već javno pozvali i njegovi sunarodnjaci Robinho i Alexandre Pato, no čini se, u ovome trenutku to se neće dogoditi.

          - Ponovit ću ono što već mjesecima govorimo. Od talijanskog kluba nismo zaprimili službenu ponudu za Gansa, a i da jesmo o njoj uopće ne bismo razmišljali. On je naš vođa na terenu i nije na prodaju - tvrdi Pedro Luis Nunes Conceicao, sportski direktor Santosa.

          Milanov direktor zaslužan za mnoge transfere Ariedo Braida potvrdio je riječi pristigle iz Brazila:

          - U ovome trenutku o njegovom transferu možemo samo maštati. Jednoga će dana doći u Milan, no naš igrač neće biti sljedeće sezone.

          Inače, Ganso je ugovorno za Santos vezan do ljeta 2015. Prema klauzuli u dogovorenoj suradnji klub može napustiti prije vremena samo u slučaju bankovnih jamstava u visini od 50 milijuna eura.

          Comment


          • Poz svima od jos jednog navijaca Milana. Konacno titula, kako je bilo proteklih godina plasio sam se da ce nas zadesiti Liverpoolova sudbina, ali sjajni Alegri i nekoliko odlicnih transfera su se pobrinuli za suprotno.
            Citam ovo za Paula Henriquea, bas sam se nadao da ce doci, odavno sam video da ga vezuju za Milan, samo nije mi jasno ovaj Braida kako kaze da ce jednog dana sigurno igrati u Milanu, ali da je to nemoguce sledece sezone. pa u buducnosti ce biti jos teze dovesti ga. Realno sad bi bilo potrebno nekih 25m+, a s obzirom na njegove godine i danasnje cifre u fudbalu to i ne bi bilo tako strasno. Cak i 35/40M je prihvatljivo. A izjava direktora Snatosa da ne bi ni razmisljali o ponudi je nevidjena laz, brazilski klubovi nikad nisu zadrzavali igrace, uvek su ih prodavali izmedju 18-22 godine, i uspevali da dobiju najveci moguci kes za njih. Milan samo treba da ponudi dovoljnu sumu i to je to. No nadam se da ga nece neko drugi uzeti, tipa Inter...
            I pod hitno treba da se renovira odbrana, za Italiju je dovoljno dobra, ali u LS ne moze da se nosi sa najvecima...
            sigpic

            Comment


            • @ Tony_G



              Odlican post za pocetak..


              Dobrodosao i nadam se da ces bit aktivan kako na ovoj temi,tako na cijelom forumu


              Izabrao si pravi klub

              Comment


              • Hvala, ma nije prvi post, ranije sam postovao kao nucle0, ali sam morao da promenim account kad su uveli novi forum, tako da ja sam ovde stari/novi...
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Tony_G View Post
                  Hvala, ma nije prvi post, ranije sam postovao kao nucle0, ali sam morao da promenim account kad su uveli novi forum, tako da ja sam ovde stari/novi...

                  aha ok,to znaci moja greska ;)

                  Comment


                  • Ti si bese imao onaj avat gde coveculjak u dresu ACM-a baca dres Intera?

                    Comment


                    • E bas tako, sad sam opet trazio da stavim, ali ne mogu da nadjem, jesu ukinuli ili sta?
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Tony_G View Post
                        E bas tako, sad sam opet trazio da stavim, ali ne mogu da nadjem, jesu ukinuli ili sta?
                        Jesi li ti promenio username ili si napravio novi account?

                        Comment


                        • Morao sam novi account, zato sto mi mail s kojim sam bio registrovan kao nucle0 vise nije radio, a kad su uveli novi forum trebalo je da se promeni sifra i da se potvrdi na mailu ali ja to nisam mogao da uradim, pa sam zato otvorio novi account sa novim mailom.
                          sigpic

                          Comment




                          • E dal je normalan ovaj frajer??

                            Comment


                            • E koji kralj jbt,ali me nervira uzasno
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment






                              • Nije normalan čovek , ali ozbiljno...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X