Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ih sad "koliko para toliko muzike", pa ovo im skoro rezervni sastav, mnogo 5:1.

    Comment


    • City sa teskim rezervama osim mozda Navasa, Kolarova i Klisija, u Milanu ipak igrali De Siljo, Alex, Rami, Honda, El Saravi, od njih se ocekuje da budu prvotimci, ali gotovo komplet prva postava u odbrani da tako lako kapitulira.... Agaci rupetina teska...

      inace Milan izgleda postigao dogovor sa Dzemailijem, radilica moze biti koristan ali nikakav upgrade ja tu ne vidim
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Bolji od Muntarija npr. mada tu ide De Jong, tako da ne vidim svrhu transfera.

        Comment


        • Apsolutno bespotrebno ali tako je trazio Inzagi, videcemo sta ima u planu... bolje Kristantea da forsira, svejedno je top 3 u ligi misaona imenica... jedino ako mora grcevito da se bori za evropu pa makar to bila i LE, pa se pojacava u skladu sa tim ambicijama
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Inzaghi: Ja sam kriv za poraz

            Milan-Manchester City 1-5

            Comment


            • Da se brat Valentinik Rossifumi ne sikira previše

              Dzemaili close to Hamburg move - report

              Comment


              • 1. kolo Serie A

                Lazio na San Siru.

                Last edited by Rossonero; 28-07-14, 19:13.

                Comment


                • #foreverfaster

                  Comment


                  • mnogo teska prva 3 kola, bas sam prizeljkivao neki laksi raspored u uvodnim mecevima jer je i Inzagi pricao o tome kako treba startovati daleko bolje nego prethodnih sezona ne bi li ekipa dobila na samopouzdanju, logicno, ali tesko da ce doci do nekog silovitog starta gledajuci rivale u uvodna 3 meca
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Baš malopre analiziram raspored top ekipa i eto zaključim slično, a to je da je Milan najviše "nagrabusio", ubedljivo najteži raspored imaju. Pazi ovo posle prva tri "sex" kola idu dva gostovanja, pa gde ćeš gore ?

                      Comment


                      • jos su pritom ti povratnici u elitu uvek na startu sezone zeljni dokazivanja i uzimanja skalpa nekom od jacih klubova...

                        prvih 5 kola 8 bodova puna kapa, 5 bodova realno po meni, prva sansa za rutinsku pobedu tek u 6. kolu
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Milannews:Cesena zeli da dovede Nianga na pozajmicu i oni su vec kontaktirali Milan.

                          Sky Sport:Бешикташ се одлучио за Робиња 4 милиона за Милана и 2,5 милиона плата за Робуња

                          Empoli i dalje razmislja o mogucem povratku Riccarda Saponare. Verovatno se radi o pozajmici.

                          Leeds United je zainteresovan za Zan Benedecica. Milan ce ga mozda poslati na jednogodisnju pozajmicu kako bi skupio iskustvo.

                          Genoa je zainteresovana za dovodjenje Zaccarda.
                          Galliani: "Sanse da Balotelli ostane su porasle sa 99,99% na 99,999%."
                          Atletico je potpisao Griezmanna, Roma je dobila Iturbea, Inter i Juventus su fokusirani na druge. Milan ima otvoren put ka Cerciu.
                          Attached Files
                          Last edited by Brajkula; 29-07-14, 10:08.

                          Comment


                          • Prijatelju, imaš edit opciju Ne moraš post za postom ..

                            Comment


                            • ok hvala prijatelju

                              Comment


                              • Odlazi molim te!

                                Crucial day for Robinho

                                Comment

                                Working...
                                X