Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Leo Bonući, Donaruma je definitivno jedan od boljih golmana Evrope već sad, Lukaš Biglja je npr. za Emrea Čana dokrot igre, da ne pričamo o Hendersonu i Vajnaldumu.....mada eto što se Biglje tiče nema veze sa pričom WC igrač, ali je blizu.

    Montela to sabotira, jasno svima kao dan, daj Klopa na postojeće da vide kako se jede živa deca, ali tim čini i trener, tako da je diskutabilno koji je trenutno bolji ACM ili LFC. Ja bih rekao LFC samo zbog trenera.
    A za Oxa, i on se vodi kao vezni?

    Comment


    • U LFCu samo Mane i Kutinjo vrede, ostali su svi prosek, Salah je limitiran i preglup igrac.
      Svakako ne znam sto se hvatate za Liverpul, Milanu treba da bude cilj da se vrati u sam vrh evropskog fudbala. Znaci da bude uz Real i Bajern najjaci klub u evropi.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Nadam se da nece preziviti EDF-a i Spallettija.

        Comment


        • Originally posted by Scouser View Post
          A za Oxa, i on se vodi kao vezni?
          Nećemo da se sprdamo, kakav crni polovnjak Ox....

          Originally posted by Adam The Llama View Post
          U LFCu samo Mane i Kutinjo vrede, ostali su svi prosek, Salah je limitiran i preglup igrac.
          Svakako ne znam sto se hvatate za Liverpul, Milanu treba da bude cilj da se vrati u sam vrh evropskog fudbala. Znaci da bude uz Real i Bajern najjaci klub u evropi.
          Ja npr. volim i Firmina, majstorčić je to.

          Comment


          • Comment


            • Dodji Carlo da se osvaja titula i liga šampiona [emoji847]⚽️[emoji111]🏼️🤙🏼[emoji1362]


              Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

              Comment


              • Izvuce se Milan sinoc, da nije mali Curone postigao gol moze se reci da bi Montela jednom nogom bio pred otkazom. Svakako mu slede 2 bitne utakmice Roma pa Inter, ako tu izgubi eto vam Don Karla da poslozi kockice.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Neka ga sutnu sto pre pa da se vrati veliki Karlo, dosadan je vise sa rotacijama, misli da vodi Siti pa da ima 20+ sjajnih igraca

                  Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Konačno sastav bez mnogo pametovanja i taktičkih poteza. Vjerovatno je razlog drmanje klupe. Uljez samo Borini, ali kad već ne da Kalabriji da igra onda je isto Borini ili Abate, istrčaće se i Borini kao što bi to uradio Abate

                    sigpic

                    Comment


                    • Ovo bih mogao da shvatim samo ako planiraju Kontea za narednu sezonu

                      sigpic

                      Comment


                      • [Youtube]https://youtu.be/OlYPXmk4aNI[/youtube]

                        Ovo mu je mozda bio i jedan od boljih meceva u karijeri. Veliki igrac

                        Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Zarkov View Post
                          Ovo bih mogao da shvatim samo ako planiraju Kontea za narednu sezonu

                          Slazem ali daj nek dovedu nekog iole ozbiljnog da bar osvoji Ligu Evrope, da bi igrali LS,bez LS tesko ce doci WC igraci a mozda i Conte

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            [Youtube]https://youtu.be/OlYPXmk4aNI[/youtube]

                            Ovo mu je mozda bio i jedan od boljih meceva u karijeri. Veliki igrac

                            Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                            Najveći sa ove planete, poezija, fudbalski mesija kako Aca kaže.

                            Comment


                            • Izgleda da ce Montela biti bivsi,a naslednik Paulo Sousa,nezvanicno

                              Comment


                              • Sad se igra vanredno kolo, tako da kad ga juče i danas nisu smijenili izdržaće bar srijede, a ja mislim i malo duže...

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X